logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Aktualizacja Regulaminu Signs.pl 20.01.2013

| 20.01.2013 13:01

Może nie tyle sama weryfikacja kont co związany z nią ogólniejszy postulat aby ograniczać manipulowanie tożsamością spowodował, że przeprowadziliśmy dość obszerną aktualizację regulaminu. W tym dziale będziemy prezentować kolejne podsumowania najważniejszych zmian, jeśli będą pojawiać się w przyszłości. Użytkowników logujących się do swoich kont będziemy dodatkowo prosili o akceptację zmian za pomocą specjalnego monitu.

Ale do rzeczy - oto najważniejsze nowości regulaminowe:


  • Wprowadzenie usługi dobrowolnej weryfikacji konta.

  • Wprowadzenie zakazu posługiwania się kilkoma kontami przez tego samego Użytkownika. Wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja, gdy Użytkownik rejestruje i poddaje weryfikacji konto osobiste, wykorzystywane do występowania we własnym, prywatnym imieniu, oraz konto reprezentujące oficjalnie firmę lub instytucję. Do zarejestrowania i zweryfikowania tego drugiego konieczne jest upoważnienie do reprezentowania danego podmiotu.

  • Wprowadzenie zakazu podawania w profilu danych nieprawdziwych, mylących, woprowadzajcych w błąd co do tożsamości Użytkownika.

  • Wprowadzenie standardowej procedury usuwania kont.

  • Uporządkowanie i doprecyzowanie szczegółowych warunków świadczenia Usług, w tym regulaminu Forum.KOMENTARZ: Prosimy o sprawdzenie prawdziwości i aktualności danych zapisanych w Profilu. Oprócz adresu e-mail nie ma obowiązku podawania żadnych dodatkowych danych, ale te, które zdecydujesz się podać muszą być prawdziwe. Jeżeli używasz kilku kont prosimy o wybranie jednego z nich i usunięcie pozostałych, ew. wytypowanie konta osobistego oraz firmowego i poddanie ich weryfikacji oraz usunięcie pozostałych (usunięcie Konta nie oznacza usunięcia opublikowanych treści).
Dostawców prosimy szczególnie o zapoznanie się z zapisami dotyczącymi zasad publikowania wpisów na Forum

-----------------
Redakcja Signs.pl(Wiadomość zmodyfikowana przez: redakcja dnia 22.01.2013 01:40)

avatar użytkownika
SIGNS.PL

Kraków
Małopolskie
wiadomości: 8285
w Signs.pl od 10.11.2000
IP: 83.27.249.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764