logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bogdan Rymanowski gospodarzem porannego „Gościa Radia ZET”

  PR 26.08.2022, przeczytano 638 razy
ilustracja

Radio ZET wzmacnia antenową publicystykę. Do redakcji dołącza Bogdan Rymanowski, który poprowadzi poranne wydania „Gościa Radia ZET” – flagową audycję publicystyczną stacji. Beata Lubecka zostanie gospodynią popołudniowego „Gościa Radia ZET”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bogdan-rymanowski-gospodarzem-porannego-_goscia-radia-zet_,397013,artykul.html

- „Gość Radia ZET” w dwóch codziennych pasmach - porannym i popołudniowym - prowadzonych przez dwie różne, wybitne osobowości dziennikarskie takie jak Bogdan Rymanowski i Beata Lubecka, otwiera przed nami nową perspektywę publicystyczną. Przede wszystkim zapewnimy słuchaczom Radia ZET dostęp do najbardziej aktualnych komentarzy politycznych zarówno na początek, jak i na koniec dnia, kiedy już wiadomo, jaki temat najbardziej poruszył opinię publiczną. To szczególnie istotne w kontekście nadchodzących miesięcy i przyszłego roku wyborczego, kiedy w polskiej polityce będzie działo się bardzo dużo. - mówi Mariusz Smolarek, redaktor naczelny Radia ZET

Swoją pierwszą rozmowę w „Gościu Radia ZET” Bogdan Rymanowski przeprowadzi już 29 sierpnia. Audycji będzie można słuchać niezmiennie od poniedziałku do piątku po godz. 8:00. Pełna wersja porannego wywiadu będzie dostępna na Radiozet.pl oraz profilach stacji na Facebooku i YouTube.

- Zaczynałem jako radiowiec i bardzo się cieszę, że znowu poczuję niepowtarzalną atmosferę radia. Będę w „Gościu Radia ZET” rozmawiać z najważniejszymi bohaterami dnia - politykami władzy, jak i opozycji. Będę też zapraszał ekspertów, którzy pomogą zrozumieć nam otaczający i coraz bardziej zmieniający się świat. Chciałbym, żeby te rozmowy były zarówno atrakcyjne i dynamiczne, jak i merytoryczne. Nie jest to proste zadanie, ale dam z siebie wszystko. Myślę, że razem z Beatą Lubecką, która poprowadzi popołudniowe rozmowy, stworzymy najlepszy duet „wywiadowców” radiowych w Polsce. - zapewnia Bogdan Rymanowski.

W jesiennej ramówce powraca w nowej formule popołudniowy „Gość Radia ZET”, który poprowadzi Beata Lubecka. Program będzie publicystycznym podsumowaniem mijającego dnia. Od poniedziałku do piątku po godz. 17:00 usłyszymy w nim wywiady z czołowymi politykami i ekspertami komentującymi najważniejsze tematy i wydarzenia z ostatnich godzin. Dłuższa wersja rozmów będzie dostępna na Radiozet.pl oraz profilach społecznościowych stacji.

Rymanowski pracę dziennikarską rozpoczął w 1990 roku. Był związany m.in. z Radiem Kraków, RMF FM, TVP1, Radiem Plus i TV Puls. W 2001 roku rozpoczął wieloletnią współpracę z TVN24, gdzie prowadził m.in.: magazyn publicystyczny „24 godziny”, „Wieczorne Rozmowy Rymanowskiego”, „Jeden na jeden” oraz niedzielny program „Kawa na ławę”. W latach 2003-2006 był gospodarzem „Faktów TVN”. Od października 2018 roku jest związany z telewizją Polsat, gdzie prowadzi „Wydarzenia” oraz „Gościa Wydarzeń”, a także „Śniadanie Rymanowskiego Rymanowskiego w Polsat News i Interii”.

Beata Lubecka prowadziła porannego „Gościa Radia ZET” od 2018 roku. W latach 2008-2018 była związana z kanałami informacyjnymi Grupy Polsat, m.in. jako prowadząca programów „Gość Wydarzeń”, „Śniadanie w Polsat News”, „Rozmowy polityczne” i autorskiego formatu „Pociąg do polityki”. Była też współprowadzącą audycję „Śniadanie Radia ZET i Polsat News”. Wcześniej pracowała jako reporterka Radia ZET i RMF FM.

Gość Radia ZET” to najdłużej istniejący program stacji (nieprzerwanie od 1992 roku) i najstarsza audycja publicystyczna tego typu w polskim eterze. Jego pomysłodawcą i pierwszym prowadzącym był Andrzej Woyciechowski – założyciel Radia ZET. Po nim prowadzili go również: Krzysztof Skowroński, Jacek Żakowski, Monika Olejnik, Konrad Piasecki, a ostatnio Beata Lubecka.

Źródło: Radio ZET

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w strukturze serwisów Iberionu
Grupa Iberion wprowadza zmiany w swoim portfolio. Iberion jest wydawcą 11 serwisów i kanałów video, w tym Gońca, Świata Gwiazd, Biznes Info i Pacjentów. Planowane zmiany przewidują wzmocnienie kluczowych produktów grupy, co wpłynie na funkcjonowanie poszczególnych redakcji.
Paryż 2024: 8 dodatkowych kanałów Eurosport w Netia TV
Netia (część Grupy Polsat Plus) i Warner Bros. Discovery w Polsce nawiązały współpracę, dzięki której abonenci usług TV Netii otrzymają bez dodatkowych opłat dostęp do 8 okazjonalnych kanałów Eurosport (7 w jakości HD i 1 w jakości 4K) w całości poświęconych transmisjom wydarzeń z XXXIII Letnich Igrzysk Olimpijskich. Dodatkowo, do końca września, główne kanały...
GRY-OnLine przekształciły się w Webedia Polska SA
W lipcu zakończył się proces kluczowych zmian w spółce GRY-OnLine SA. Od teraz spółka funkcjonuje pod nazwą Webedia Polska SA. Zarządzanie przejmuje nowy zarząd. Z pozycji dotychczasowego prezesa, po ponad dwóch dekadach, ustępuje Mariusz Klamra. Stery polskiego oddziału Webedii przejmują Przemysław Bartula i Michał Bobrowski w równoległych rolach...
Gazeta.pl i Polscy Łowcy Burz: alerty pogodowe dla czytelników
Gazeta.pl rozpoczyna w wakacje współpracę ze specjalistami ze Stowarzyszenia Skywarn Polska znanymi jako Polscy Łowcy Burz. Eksperci od ekstremalnych zjawisk pogodowych przygotują alerty pogodowe, związane m.in. z frontami burzowymi. To przełom w branży medialnej w podejściu do użytkowników i troski o ich bezpieczeństwo latem. 
TVP, PZPN i Betclic planują transmisje rozgrywek piłkarskich
Polski Związek Piłki Nożnej, Pierwsza Liga Piłkarska, Telewizja Polska i Betclic ogłaszają plany dotyczące transmisji rozgrywek Betclic 1. Ligi i Betclic 2. Ligi w sezonach 2024/2025, 2025/2026 i 2026/2027. Publiczny nadawca pokaże przez 3 lata niemal 1,5 tysiąca meczów prowadzonych przez piłkarską centralę. Wszystkie transmisje będą dostępne za darmo w kanałach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764