logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon podsumowuje udział w targach Poligrafia

  PR 29.05.2013, przeczytano 454 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczne targi POLIGRAFIA 2013 były dla firmy Canon miejscem spotkania z klientami i dostawcami druku. Eksperci przekonywali i podpowiadali, w jaki sposób patrzeć na branżę poligraficzną z szerszej perspektywy, a także pomagali w poszukiwaniu nowych sposobów na rozwój biznesu. Firma zaprezentowała również najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a wśród nich system Océ VarioPrint DP Line wyróżniony Złotym Medalem targów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-podsumowuje-udzial-w-targach-poligrafia,18853,artykul.html

Goście odwiedzający stoisko Canon mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą urządzeń, ale także porozmawiać z ekspertami nt. obecnej sytuacji na rynku. Dużą popularnością cieszyło się seminarium poświęcone cyfrowym urządzeniom rolowym. Podczas targów polską premierę miał także “Insight Report - The Bigger Picture” - raport, który zawiera opinie końcowych klientów nt. wartości druku, oparty na badaniach wśród europejskich profesjonalistów zaopatrujących swoje organizacje w materiały drukowane. Dokument cieszył się dużą popularnością, a wyniki badania okazały się doskonałym punktem wyjścia do dalszych dyskusji.

Targi były idealnym miejscem na zaprezentowanie możliwości produkcyjnych maszyn. Klienci odwiedzający stoisko mieli dostęp do książki wydrukowanej w całości na urządzeniach znajdujących się w ofercie Canon – monochromatycznym wysokowydajnym systemie Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz kolorowym urządzeniu Canon imagePRESS C6010s. Była to produkowana za zgodą PWN pozycja pt. „Piszemy poprawnie – poradnik językowy”. Dzięki zastosowaniu takiej konwencji i zaprezentowaniu finalnego produktu łatwiej rozmawiało się o dostępnych  technologiach i możliwościach, jakie te systemy oferują.

Do dyspozycji gości na stoisku Canon, oprócz wyróżnionej Złotym Medalem targów linii Océ Vario Print DP Line, znalazły się urządzenia Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz Canon imagePRESS C6010s.

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przedstawiamy kolejny głos w dyskusji na temat sposobów ratowania polskich przedsiębiorstw i całych branż. Tym razem w imieniu branży poligraficznej głos zabrało Polskie Bractwo Kawalerów Gutenberga.
Wyższa cena w wezwaniu na akcje BSC Drukarnia Opakowań
Do 40,5 zł podwyższona została cena oferowana za każdą akcję BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack, spółki należące do grupy AR Packaging. Inwestorzy mogą zapisywać się na sprzedaż akcji w wezwaniu do 26 marca br.
MM Druk Serwis od swojego dostawcy otrzymał krzepiające informacje, dotyczące epidemii COVID-19 w Chinach.
Api Folie Polska: nowe kompetencje po przekształceniach własnościowych
Firma API Folie Polska, lokalny oddział API Foilmakers, wdraża nowe procedury związane z niedawnymi przekształceniami na poziomie właścicielskim (po przejęciu większości aktywów API przez Aldus Group) oraz z obecną sytuacją rynkową w skali globalnej. Jak zapewnia Katarzyna Kozińska – dyrektor zarządzająca, sytuacja w firmie jest stabilna m.in. z uwagi na wdrożoną...
Printline odnotowuje rosnące zainteresowanie antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3
Jak informuje firma Printline, polski dystrybutor materiałów eksploatacyjnych dla branży poligraficznej, wzrasta zainteresowanie oferowanym przez nią antybakteryjnym i antywirusowym lakierem wodnym Varcotec Lock 3. Grzegorz Sobczyński, jej współwłaściciel, podkreśla – powołując się na testy przeprowadzone przez Fraunhofer Institut w Monachium – że lakier...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764