logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Canon podsumowuje udział w targach Poligrafia

  PR 29.05.2013, przeczytano 449 razy
ilustracjastrzałka

Tegoroczne targi POLIGRAFIA 2013 były dla firmy Canon miejscem spotkania z klientami i dostawcami druku. Eksperci przekonywali i podpowiadali, w jaki sposób patrzeć na branżę poligraficzną z szerszej perspektywy, a także pomagali w poszukiwaniu nowych sposobów na rozwój biznesu. Firma zaprezentowała również najnowsze rozwiązania z zakresu druku, a wśród nich system Océ VarioPrint DP Line wyróżniony Złotym Medalem targów.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/canon-podsumowuje-udzial-w-targach-poligrafia,18853,artykul.html

Goście odwiedzający stoisko Canon mieli okazję nie tylko zapoznać się z ofertą urządzeń, ale także porozmawiać z ekspertami nt. obecnej sytuacji na rynku. Dużą popularnością cieszyło się seminarium poświęcone cyfrowym urządzeniom rolowym. Podczas targów polską premierę miał także “Insight Report - The Bigger Picture” - raport, który zawiera opinie końcowych klientów nt. wartości druku, oparty na badaniach wśród europejskich profesjonalistów zaopatrujących swoje organizacje w materiały drukowane. Dokument cieszył się dużą popularnością, a wyniki badania okazały się doskonałym punktem wyjścia do dalszych dyskusji.

Targi były idealnym miejscem na zaprezentowanie możliwości produkcyjnych maszyn. Klienci odwiedzający stoisko mieli dostęp do książki wydrukowanej w całości na urządzeniach znajdujących się w ofercie Canon – monochromatycznym wysokowydajnym systemie Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz kolorowym urządzeniu Canon imagePRESS C6010s. Była to produkowana za zgodą PWN pozycja pt. „Piszemy poprawnie – poradnik językowy”. Dzięki zastosowaniu takiej konwencji i zaprezentowaniu finalnego produktu łatwiej rozmawiało się o dostępnych  technologiach i możliwościach, jakie te systemy oferują.

Do dyspozycji gości na stoisku Canon, oprócz wyróżnionej Złotym Medalem targów linii Océ Vario Print DP Line, znalazły się urządzenia Océ VarioPrint 6320 Ultra oraz Canon imagePRESS C6010s.

Źródło: Canon

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Ruszają zapisy na sprzedaż akcji BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu
Od 12 lutego inwestorzy mogą składać zapisy na sprzedaż akcji BSC Drukarnia Opakowań w wezwaniu ogłoszonym przez A&R Carton i Colorpack. Spółki te są częścią grupy AR Packaging, jednej z wiodących firm z branży opakowań w Europie, która zamierza zwiększyć zaangażowanie w akcjonariacie BSC Drukarnia Opakowań z obecnych 60,82% do 100%. Zapisy przyjmowane są...
Jak właściciel plantacji usprawnił druk etykiet na opakowania?
Właściciel jednej z plantacji borówki amerykańskiej miał za zadanie przyspieszyć konfekcjonowanie świeżych owoców, aby dotrzeć z dostawami na czas. Oprócz pracy związanej ze zbiorem owoców, czekał go także żmudny obowiązek - aplikacja etykiety na produktach. Do tej pory aplikacja odbywała się ręcznie, a druk etykiet był outsourcingowany. Osoby...
Rusza oficjalna sprzedaż Accurio C14000
Konica Minolta wprowadza do swojej oferty nowe, premierowe rozwiązanie do produkcji wysokonakładowej - model Accurio C14000. Od 14 lutego można – kontaktując się z polskimi oddziałami firmy – uzyskać szczegółowe informacje na temat tej maszyny. Jak podkreśla jej producent, bogate możliwości urządzenia pozwalają na zwiększenie wydajności i satysfakcji...
Chroma tworzy „poligraficzne Allegro” – nowy Program Reseller 3.0
Chroma – drukarnia internetowa, proponuje firmom udział we wspólnej platformie e-commerce. Program Reseller 3.0 to przeniesienie do branży poligraficznej modelu z powodzeniem zastosowanego przez takie firmy jak Booking.com, Amazon czy Allegro.
Polski oddział Sun Chemical – po raz kolejny już – otrzymał dwa prestiżowe tytuły: Gazele Biznesu i Diamenty Forbesa. To dowód uznania dla rodzimej filii tego globalnego producenta farb, lakierów, powłok i innych rozwiązań materiałowych, wykorzystywanych w wielu segmentach rynku poligraficznego, jak też w innych branżach.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764