logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Totem z maszynami Durst od LFP Industrial Solutions

  PR 21.07.2021, przeczytano 782 razy
ilustracja
Durst RHO P10 200 HS

TOTEM to dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która od dawna jest widoczna na polskim rynku poligraficzno-reklamowym. O tym, jak sobie radzi świadczą zarówno wyniki, jak i uznanie oraz zadowolenie wielu klientów. W parku maszynowym drukarni pracują dwie maszyny dostarczone przez LFP Industrial Solutions: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS. Przyszedł czas na podzielenie się wrażeniami z ich użytkowania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-totem-z-maszynami-durst-od-lfp-industrial-solutions,392357,artykul.html

Drukarnia TOTEM może pochwalić się wieloma sukcesami. W ostatnich latach podbiła swoimi produktami nie tylko rynek polski, ale prężnie współpracuje z firmami zagranicznymi. Za sukcesem firmy stoi zgrany zespół specjalistów i duży potencjał produkcyjny. Za jego część odpowiedzialne są dwie maszyny: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS, na których firma pracuje już ponad 3 lata. Współwłaściciel drukarni TOTEM, Marcin Kamiński wypowiedział się na temat urządzeń: - Wielką zaletą maszyny Durst Rhotex 325 jest to, że potrafi pracować 24/7, dzięki czemu możemy realizować wszystkie zlecenia na czas. Jakość druku jaki oferuje Durst RHO P10 200 HS jest fantastyczna. W obu maszynach ogromnym plusem jest przyczepność farb i zakres kolorystyczny, które pozwalają nam spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Możliwości na każdym kroku

Dzięki inwestycji w nowe urządzenia, TOTEM zyskał całkowicie nowe możliwości. Szczególnie w kwestii odwzorowania kolorów i prędkości druku. Marcin Kamiński zauważa: - W naszym parku maszynowym mamy kilka mniejszych, wolniejszych maszyn, których kropla jest podobna lub nieco mniejsza niż ta w maszynach Durst. Mogłoby się wydawać, że będą one równie dobrze drukować. Okazuje się jednak, że technologia Durst jest na najwyższym poziomie i potrafi odwzorować każdą barwę. Dzięki niej możemy przyjmować zlecenia, których wcześniej nie bylibyśmy w stanie zrealizować. I tyczy się to obu drukarek. Co dla nas istotne, maszyny są na tyle elastyczne, że możemy używać ich nie tylko do produkcji, ale także do tworzenia pojedynczych prototypów. Mają więc one wpływ na nieustanne poszerzanie naszego portfolio.

Jakość na pierwszym miejscu

Marcin Kamiński zauważa, że inwestycja w urządzenia Durst pozwala zaoferować klientom firmy jakość, jaką trudno przecenić. Jak mówi: - Współcześnie klientów nie interesuje to, za pomocą jakiej maszyny czy technologii drukujemy. Zależy im na jakości adekwatnej do ceny, jaką chcą zapłacić za daną usługę. Dzięki nowym urządzeniom jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Niedawno przygotowywaliśmy reklamę na podłożu tekstylnym o szerokości zadruku 5 metrów dla renomowanego producenta samochodów. Pomimo, że całość wydruku musiała być łączona ze względu na swoją wielkość, klient był zachwycony, zarówno z tego powodu, że łączenia nie było widać, jak i z najwyższej jakości wydruku jaką osiągnęliśmy. Niewątpliwą zaletą obu posiadanych przez nas maszyn jest także różnorodność podłoży, jakie możemy zadrukowywać. Dzięki niej przestaliśmy się ograniczać. Możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.

Współpraca warta polecenia

Obie maszyny, czyli Durst Rhotex 325, jak i Durst RHO P10 200 HS dostarczył do drukarni TOTEM renomowany dystrybutor Durst w Polsce – firma LFP Industrial Solutions. Współpraca zarówno podczas instalacji, jak i w przypadku późniejszego serwisu przebiegała wzorcowo. Jak zauważa Marcin Kamiński: - Serwisy w Polsce funkcjonują bardzo różnie, muszę jednak podkreślić, że firma LFP Industrial Solutions posiada jeden z najlepiej działających w kraju. Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację.

ilustracjastrzałka

Durst Rhotex 325

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Adam Zindulski – założyciel firmy Zinart odchodzi na emeryturę
Z początkiem lipca br. w firmie Zinart, obchodzącej w tym roku 30-lecie działalności w branży poligraficznej, zaszły strategiczne zmiany. Adam Zindulski - jej założyciel i do niedawna prezes zarządu przeszedł na emeryturę, przekazując stery przedsiębiorstwa młodszym kolegom – Pawłowi Trzeciakowi (nowemu prezesowi) oraz Grzegorzowi Śleziakowi i Jackowi Moziole,...
Wyniki finansowe Stora Enso za 2. kwartał 2022
Stora Enso poinformowała o wynikach finansowych za 1. kwartał br. oraz za całe pierwsze półrocze 2022 r. W ujęciu rok do roku koncern odnotował w nim wzrosty: przychodów ze sprzedaży o 18% (wyniosły one 3,054 mld euro), zysku operacyjnego EBIT o 39% (który zamknął się kwotą 505 mln euro) oraz zysku operacyjnego IFRS do 399 mln euro. Przychody ze sprzedaży w 1. półroczu 2022...
Drukexpress.pl wycina na ploterze Sinajet
Grafmasz zainstalował kolejny ploter Sinajet, tym razem w formacie arkusza 720x500 mm. Wdrożenie nastąpiło w Drukexpress.pl - wrocławskiej drukarni internetowej, która specjalizuje się w druku cyfrowym. Firma obecna jest na rynku poligraficznym od maja 2004.
DTG/DTF: webinar wakacyjny Polyprint
Akonda Tex po raz kolejny zaprasza na webinar, dotyczący rozwinięcia biznesu o zadruk odzieży DTG/DTF z Polyprint. W najbliższy czwartek 11.08 o godzinie 12.00, tym razem w wakacyjnej atmosferze i wakacyjnym anturażu będzie można dowiedzieć się wszystkiego o druku DTG i DTF, co można produkować przy wykorzystaniu tych rozwiązań oraz czego potrzeba, żeby rozpocząć...
Firma Koenig & Bauer uniezależnia się od gazu pochodzącego z rurociągów
W obliczu grożącego niedoboru gazu firma Koenig & Bauer w ostatnich miesiącach pracowała intensywnie nad uniezależnieniem się od gazu pochodzącego z rurociągów. Dzięki temu od końca lipca 2022 roku gaz technologiczny, który wcześniej był niezbędny do prowadzenia procesów produkcyjnych, może zostać całkowicie zastąpiony. W największych zakładach...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764