logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Drukarnia Totem z maszynami Durst od LFP Industrial Solutions

  PR 21.07.2021, przeczytano 311 razy
ilustracja
Durst RHO P10 200 HS

TOTEM to dynamicznie rozwijająca się drukarnia, która od dawna jest widoczna na polskim rynku poligraficzno-reklamowym. O tym, jak sobie radzi świadczą zarówno wyniki, jak i uznanie oraz zadowolenie wielu klientów. W parku maszynowym drukarni pracują dwie maszyny dostarczone przez LFP Industrial Solutions: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS. Przyszedł czas na podzielenie się wrażeniami z ich użytkowania.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/drukarnia-totem-z-maszynami-durst-od-lfp-industrial-solutions,392357,artykul.html

Drukarnia TOTEM może pochwalić się wieloma sukcesami. W ostatnich latach podbiła swoimi produktami nie tylko rynek polski, ale prężnie współpracuje z firmami zagranicznymi. Za sukcesem firmy stoi zgrany zespół specjalistów i duży potencjał produkcyjny. Za jego część odpowiedzialne są dwie maszyny: Durst Rhotex 325 oraz Durst RHO P10 200 HS, na których firma pracuje już ponad 3 lata. Współwłaściciel drukarni TOTEM, Marcin Kamiński wypowiedział się na temat urządzeń: - Wielką zaletą maszyny Durst Rhotex 325 jest to, że potrafi pracować 24/7, dzięki czemu możemy realizować wszystkie zlecenia na czas. Jakość druku jaki oferuje Durst RHO P10 200 HS jest fantastyczna. W obu maszynach ogromnym plusem jest przyczepność farb i zakres kolorystyczny, które pozwalają nam spełnić życzenia najbardziej wymagających klientów.

Możliwości na każdym kroku

Dzięki inwestycji w nowe urządzenia, TOTEM zyskał całkowicie nowe możliwości. Szczególnie w kwestii odwzorowania kolorów i prędkości druku. Marcin Kamiński zauważa: - W naszym parku maszynowym mamy kilka mniejszych, wolniejszych maszyn, których kropla jest podobna lub nieco mniejsza niż ta w maszynach Durst. Mogłoby się wydawać, że będą one równie dobrze drukować. Okazuje się jednak, że technologia Durst jest na najwyższym poziomie i potrafi odwzorować każdą barwę. Dzięki niej możemy przyjmować zlecenia, których wcześniej nie bylibyśmy w stanie zrealizować. I tyczy się to obu drukarek. Co dla nas istotne, maszyny są na tyle elastyczne, że możemy używać ich nie tylko do produkcji, ale także do tworzenia pojedynczych prototypów. Mają więc one wpływ na nieustanne poszerzanie naszego portfolio.

Jakość na pierwszym miejscu

Marcin Kamiński zauważa, że inwestycja w urządzenia Durst pozwala zaoferować klientom firmy jakość, jaką trudno przecenić. Jak mówi: - Współcześnie klientów nie interesuje to, za pomocą jakiej maszyny czy technologii drukujemy. Zależy im na jakości adekwatnej do ceny, jaką chcą zapłacić za daną usługę. Dzięki nowym urządzeniom jesteśmy w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających klientów. Niedawno przygotowywaliśmy reklamę na podłożu tekstylnym o szerokości zadruku 5 metrów dla renomowanego producenta samochodów. Pomimo, że całość wydruku musiała być łączona ze względu na swoją wielkość, klient był zachwycony, zarówno z tego powodu, że łączenia nie było widać, jak i z najwyższej jakości wydruku jaką osiągnęliśmy. Niewątpliwą zaletą obu posiadanych przez nas maszyn jest także różnorodność podłoży, jakie możemy zadrukowywać. Dzięki niej przestaliśmy się ograniczać. Możemy zaoferować naszym klientom dokładnie to, czego potrzebują.

Współpraca warta polecenia

Obie maszyny, czyli Durst Rhotex 325, jak i Durst RHO P10 200 HS dostarczył do drukarni TOTEM renomowany dystrybutor Durst w Polsce – firma LFP Industrial Solutions. Współpraca zarówno podczas instalacji, jak i w przypadku późniejszego serwisu przebiegała wzorcowo. Jak zauważa Marcin Kamiński: - Serwisy w Polsce funkcjonują bardzo różnie, muszę jednak podkreślić, że firma LFP Industrial Solutions posiada jeden z najlepiej działających w kraju. Trudno wyobrazić sobie lepszą rekomendację.

ilustracjastrzałka

Durst Rhotex 325

Źródło: LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.

www.lfp-industrial.pl


avatar użytkownika
+ +

Tekst opublikował użytkownik: LFP_Industrial

(Joanna)

LFP_Industrial o sobie:

LFP Industrial Solutions Sp. z o.o. - to autoryzowany dystrybutor marek tj. Durst Group AG, Elitron IPM S.r.l, MASSIVit, Bullmer oraz integrator przemysłowych urządzeń cyfrowych, zarówno do druku, druku 3D jak i dalszych etapów przetwarzania.
Najlepsi inżynierowie serwisu, wyposażeni w profesjonalną wiedzę i wyspecjalizowane narzędzia, zapewnią bezpieczeństwo i ciągłość pracy każdej produkcji. Klienci zawsze mogą liczyć́ na wsparcie zespołu na każdym etapie wdrażania innowacyjnej technologii oraz na odpowiednie szkolenia w poznawaniu pełni możliwości zakupionych rozwiązań.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Branża opakowań rośnie w rekordowym tempie dzięki e-commerce, pomimo wzrostu cen surowców
Produkcja sprzedana krajowego przemysłu opakowań wzrosła w ub. r. o ok. 1,3%, przebijając poziom 45,5 mld PLN, co było dobrym wynikiem na tle całego przetwórstwa przemysłowego, gdzie spadek produkcji sprzedanej wyniósł 5,2%. Pozwoliło to producentom opakowań utrzymać status branży odpornej na kryzysy. Jest to już skala porównywalna z branżą meblarską – znaną jako polska...
Stora Enso w 2. kwartale 2021: kontynuacja trendu wzrostowego, solidny wynik finansowy
Wzrost przychodów ze sprzedaży o 22,6%, zysk operacyjny EBIT do poziomu  364 mln euro i marży zysku EBIT do 14% - to kluczowe informacje finansowe przekazane przez Stora Enso w kontekście wyników koncernu za 2. kwartał 2021 r. Jak podkreśla kierownictwo firmy, jest to efekt właściwej polityki cenowej i zwiększonych dostaw, zrealizowanych przede wszystkim przez...
Accuriopress C7100: jeszcze wyższy poziom druku produkcyjnego
Pracuj mądrzej, niekoniecznie ciężej – to filozofia, która najprościej opisuje zalety AccurioPress C7100. Nowe cyfrowe urządzenie do druku produkcyjnego od Konica Minolta zostało wyposażone w innowacyjne technologie, które gwarantują lepsze możliwości wykończenia, wyjątkową trwałość i jakość.
Ploter tnący Sinajet 1513 DG w Studio DTP z Grodziska
STUDIO DTP z Grodziska w woj. łódzkim , to firma  która od 20 lat produkuje od A do Z księgi i karty kolorów tkanin oraz krótkie serie ekskluzywnych segregatorów i pudełek.
Printone – pierwsze w Polsce wdrożenie urządzania MGI Jetvarnish 3D One
W ostatnich niełatwych miesiącach rynek poligraficzny zanotował spadek marży na druku. Wzrosło natomiast zapotrzebowanie na wysokoprzetworzone produkty w niewielkich nakładach. Drukarnie, chcąc sprostać tym wyzwaniom, poszukują nowych technologii. Drukarnia Soft Vision działająca pod marką PrintONE wartości dodanej upatruje w najnowszej inwestycji – urządzeniu MGI Jetvarnish 3D...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764