logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dwa nowe FleXy od Sapphire

   31.01.2011, przeczytano 1493 razy
ilustracjastrzałka

Sapphire powiększa rodzinę kart FleX o dwa modele Eyefinity na 3 monitorach bez przejściówek i DisplayPort.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dwa-nowe-flexy-od-sapphire,11939,artykul.html

Sapphire HD 6870 FleX ma być najwydajniejszą obecnie kartą graficzną z serii (1120 procesorów strumieniowych oraz 1GB pamięci GDDR5, taktowanie GPU - 900 MHz, takt. pamięci - 1050 MHz), a Sapphire HD 5670 FleX (najwydajniejsza karta graficzna obsługująca DirectX 11, która nie wymaga dodatkowego zasilania - posiada 400 procesorów strumieniowych taktowanych 775 MHz i 1GB pamięci GDDR5 taktowanej na 1000 MHz) pozwalać ma na wprowadzenie Eyefinity do segmentu niedrogich kart graficznych. 

Podczas korzystania z FleX dwa monitory DVI są podłączane do nowych kart Sapphire w tradycyjny sposób przez złącza DVI-DL na tylnym panelu. Trzeci monitor podłączany jest do portu HDMI za pomocą pasywnej przejściówki, która znajduje się w zestawie, a konfiguracja odbywa się w Catalyst Control Center. W ten sposób można podłączyć trzy monitory DVI do karty FleX bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Do każdej z kart można podłączyć jeszcze jeden, czwarty monitor, za pomocą złącza DisplayPort.

Sugerowana cena detaliczna karty graficznej Sapphire HD 5670 FleX wynosi ok. 370 zł brutto. Cena Sapphire HD 6870 FleX będzie znana w lutym 2011. Obie karty objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

Źródło: Sapphire

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Via Color odlicza dni do największych targów branży reklamy i poligrafii – RemaDays 2020. W dniach 12 – 14 lutego, już po raz kolejny, odwiedzający będą mieli możliwość spotkania się z przedstawicielami firmy w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie koło Warszawy.
Drugie życie banerów reklamowych
Według badań przeprowadzonych przez firmę Biffa zajmującą się gospodarką odpadami, w każde święta Bożego Narodzenia ilość odpadów wytwarzanych w Wielkiej Brytanii wzrasta o 30 procent. I chociaż sami Polacy nie generują porażającej ilości śmieci, na finalny poziom wielkości wyprodukowanych odpadków wpływa specyfika naszego przemysłu oraz produkcja energii....
Wrocławska spółka Kogifi Consulting Group – zajmująca się wdrożeniami rozwiązań marketingu cyfrowego i customer experience – otworzyła pierwszą zagraniczną placówkę w Szwecji. Nowym biurem zarządzają doświadczeni eksperci z lokalnego rynku IT: Jonas Billing i Tobias Folkensson. Ekspansja na rynek skandynawski to kolejny krok na drodze budowania i rozwijania...
Harbingers wita Weronikę Bazarnik – Content Marketing Specialist
W grudniu szeregi krakowskiej agencji digitalowej Harbingers zasiliła Weronika Bazarnik. Weronika dołączyła do zespołu jako Content Marketing Specialist.
ORLEN Team wzmocnił kolejny utytułowany sportowiec – Bartłomiej Marszałek, pierwszy w historii Polak startujący w wodnej Formule 1, najbardziej prestiżowej i widowiskowej klasie wyścigów motorowodnych na świecie. PKN ORLEN w sezonie 2020 i 2021 będzie wspierać go w walce o mistrzowski tytuł.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764