logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Ekskluzywne nowości produktowe z Koenig & Bauer Live

  PR 29.06.2020, przeczytano 274 razy

Targi stają się cyfrowe: firma Koenig & Bauer w dniach od 16. do 25. czerwca 2020 prezentuje na żywo ekskluzywne nowości produktowe, kompletny workflow dla produkcji opakowań oraz wiele dalszych innowacji opracowanych z myślą o przemyśle poligraficznym. Transmisja typu streaming prowadzona każdego dnia roboczego na stronie internetowej Koenig & Bauer prezentować będzie różnorodne rozwiązania z portfolio firmy, przeznaczone do produkcji banknotów, opakowań kartonowych, foliowych, metalowych i szklanych oraz rozwiązania z zakresu kodowania i druku reklam, a także publikacji.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/ekskluzywne-nowosci-produktowe-z-koenig-and-bauer-live,387585,artykul.html

Wydarzenie Koenig & Bauer LIVE pozwala na wgląd w nowości produktowe oraz innowacje opracowane specjalnie dla przemysłu poligraficznego.

Celem organizowanego wydarzenia jest wypełnienie luki pomiędzy planowanymi na ten miesiąc targami drupa, a ich nowym terminem w kwietniu 2021 r.; odwiedzający strony internetowe uzyskają informacje dotyczące najnowszych innowacji w branży. Eksperci ds. druku z firmy Koenig & Bauer będą na bieżąco przekazywać informacje dotyczące rozwoju dotychczasowych oraz nowych produktów. Każda sesja trwa około 20 minut i odbywa się w języku angielskim lub niemieckim - z godzinami rozpoczęcia o 10, 13 i 16 (czasu środkowoeuropejskiego) dla różnych stref czasowych na całym świecie.

Sesje Koenig & Bauer LIVE rozpoczynają się od „przeglądu“ tematów targów drupa 2021. Dalsze prezentacje umożliwią wgląd w zagadnienia związane z drukiem cyfrowym oraz rolowym (druk na tekturze falistej, druk cyfrowy i fleksograficzny), usługi cyfrowe w obszarze druku arkuszowego oraz rozwiązania dla produkcji akcydensowej i opakowaniowej. Systemy znakowania, druk na blasze, szkle i korpusach szklanych oraz rozwiązania przeznaczone do druku papierów wartościowych będą omawiane pod hasłem „Special Solutions“. Kolejne nowości to innowacje w zakresie cyfrowego druku opakowań, wprowadzone przez spółkę joint venture Koenig & Bauer Durst. Obejmują one wprowadzenie nowego modelu maszyny VariJET 106, która integruje technologię druku inkjetowego z platformą wysokowydajnej arkuszowej maszyny offsetowej Rapida 106. W centrum pokazów LIVE firmy Koenig & Bauer znajdzie się także wprowadzana na rynek nowa maszyny Rapida 106 generacji 2020.

Claus Bolza-Schünemann, Prezes Zarządu firmy Koenig & Bauer, mówi:

- Koła napędowe technologii i innowacji nigdy nie stoją w miejscu. Ponieważ drupa została przełożona na kwiecień przyszłego roku, nadszedł właściwy czas, aby wypełnić tę lukę i zdać relację z naszych postępów i rozwoju sytuacji. Nie zawiedziecie się Państwo. Otwieramy dla Państwa okno na świat druku, co pozwoli Państwu  zapoznać się z ekskluzywnymi premierami nowych produktów. Możecie Państwo być z nami na żywo i obserwować kompletny workflow opracowany dla produkcji opakowań lub dla zastosowań komercyjnych na nowym urządzeniu Rapida.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Wdrożenie bezprocesowych płyt Agfa Eclipse w drukarni Kandrup
Duńska drukarnia Kandrup była jednym z pierwszych europejskich użytkowników nowych bezprocesowych płyt Eclipse firmy Agfa. Już wkrótce po wdrożeniu odnotowała liczne korzyści związane z wykorzystywaniem tych proekologicznych materiałów eksploatacyjnych w codziennej produkcji: większą czystość maszyny drukującej, wysoki kontrast obrazu czy odporność płyt...
API Folie Polska podsumowuje udany dla firmy rok 2020
Zmiany właścicielskie, modyfikacja portfolio, przejęcie kompleksowej obsługi rynku niemieckiego, nowe inwestycje sprzętowe, kolejne wdrożenia i pozyskani klienci z Polski oraz z zagranicy – to najkrótsze podsumowanie działalności polskiego oddziału API Foilmakers w minionym roku. Katarzyna Kozińska, dyrektor zarządzająca API Folie Polska przyznaje, że był on dla...
Współpraca Digiprint i HP PWP
Na koniec 2020r. firma Digiprint oraz HP nawiązały współpracę w zakresie prowadzenia sprzedaży segmentu maszyn HP Page Wide. Tym samym, uzupełnione zostało portfolio maszyn cyfrowych Digiprint o wysokowydajne rolowe maszyny inkjetowe.
Konkurs na okładkę w technologii 3D Touch: wyniki
21 grudnia 2020 r. drukarnia Totem.com.pl oraz firma Konica Minolta ogłosiły wyniki Konkursu na okładkę książki uszlachetnioną w technologii 3D Touch. Spośród setki nadesłanych projektów wybrano 8, ich autorzy otrzymali nagrody w łącznej kwocie 15 tys. złotych.
Canon: 2021 rokiem personalizacji, dekoracji wnętrz i digitalizacji dokumentów
Zmiana systemu pracy, postępująca personalizacja druku i coraz większy nacisk na intuicyjność urządzeń. To według ekspertów Canon Polska trendy i wyzwania, jakich w 2021 roku należy spodziewać się w branży druku. W prognozach mówi się też o dobrej sytuacji rynku dekoracji wnętrz, która będzie miała spory wpływ na kondycję polskiej poligrafii.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764