logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl

  PR 15.11.2019, przeczytano 357 razy
ilustracjastrzałka

Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fasttextile-2019%3A-premiery-i-nowosci-na-stoisku-api.pl,384740,artykul.html

API.PL jest wieloletnim partnerem i wyłącznym dystrybutorem urządzeń Epson w zakresie druku sublimacyjnego w Polsce – w ofercie posiada wszystkie urządzenia klasy LFP japońskiego producenta. W trakcie targów FastTextile 2019 poszerzy swoją ofertę o dwa kolejne urządzenia: Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Ich pokazy premierowe odbędą się na stoisku firmy (C/118) w środę (20.11) o godz. 11:30.

– Marka Epson to gwarant najwyższej jakości. Wprowadzane do naszej oferty nowości spełniają aktualne wymagania branży druku sublimacyjnego. Mamy dużą satysfakcję, że możemy zaoferować kolejne, niezawodne rozwiązania z tej serii. Drukarka Epson SureColor SC-F9400H daje możliwość druku oryginalnymi atramentami w kolorach fluorescencyjnych. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów i potrzebom rynku. Z kolei Epson SureColor SC-F500 to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które doskonale sprawdzi się w produkcji materiałów marketingowych, w małych i dużych firmach. Naszym celem jest przedstawienie przedsiębiorcom kompleksowej oferty, umożliwiającej rozwijanie biznesu, bez konieczności poszukiwania alternatywnych i niesprawdzonych rozwiązań – komentuje Łukasz Kozłowski, Business Development Manager API.PL.

Podczas targów API.PL zaprezentuje kompleksową ofertę urządzeń, akcesoriów oraz mediów do druku sublimacyjnego, sitodruku oraz zdobienia i personalizowania tekstyliów sprawdzoną techniką DTG. Pokaże również bogatą ofertę folii FLEX (w tym wiele nowości), a także media tekstylne i tekstylia podłogowe (wycieraczki i dywaniki), systemy do transportu i przechowywania mediów oraz materiały eksploatacyjne, w tym: atramenty i papiery sublimacyjne.

  • Szczegółowa oferta targowa API.PL dostępna jest TUTAJ

Targi FastTextile 2019 odbywają się w dniach 20-22 listopada 2019r. w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warsztaty Plakatu 2020 - zapisy
Warsztaty Plakatu to autorski program projektowania plakatów filmowych w duchu polskiej szkoły plakatu. To zajęcia, które pokazują jak wyraziste może być graficzne oddanie istoty filmu oraz jak dużymi walorami artystycznymi charakteryzuje się ta forma.
Galeria Jurajska z nową linią kreatywna
Największe centrum handlowe w Częstochowie odsłoniło właśnie swoją linię kreatywną na 2020 rok. Podkreśla w niej, że jest galerią nr 1 w mieście i w regionie. Co ciekawe, mówi to wprost.
Fabryka mediów ekologicznych Ikonos na Remadays
Podczas targów REMADAYS 2020, wśród kilkuset wystawców, nie zabraknie materiałów i pełnej oferty polskiej fabryki ekologicznych materiałów samoprzylepnych i powlekanych – IKONOS z Opola.
Firmy w Polsce niegotowe na kryzys - kluczowe zarządzanie reputacją
Zdaniem prawie 95 proc. dyrektorów komunikacji w Polsce reputacja ma wpływ na wyniki finansowe i chroni markę w sytuacjach kryzysowych. Jednocześnie 44 proc. badanych przewiduje, że w ciągu trzech lat ich firmę może spotkać kryzys wizerunkowy – wynika z pierwszego w Polsce badania na temat zarządzania reputacją, które objęło dyrektorów komunikacji...
Intensywna kampania wspierająca czekolady Wawel
Marka Wawel ruszyła właśnie z nową kampanią podkreślającą wyjątkową jakość czekolad. Najnowszy spot, który można zobaczyć od 20 stycznia wspiera całą kategorię czekolad standardowych 100 g Wawel ze szczególnym wyróżnieniem czekolady Gorzkiej 70% cocoa. Kampania widoczna będzie w wiodących stacjach telewizyjnych oraz kinach. Zaplanowano także silną komunikację digital,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764