logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Fasttextile 2019: premiery i nowości na stoisku Api.pl

  PR 15.11.2019, przeczytano 537 razy
ilustracjastrzałka

Podczas tegorocznej edycji targów API.PL zaprezentuje kompleksowe rozwiązania do druku dla branży tekstylnej. Najważniejszym wydarzeniem na stoisku firmy będą premierowe pokazy możliwości nowych ploterów sublimacyjnych marki Epson z serii SureColor SC-F.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/fasttextile-2019%3A-premiery-i-nowosci-na-stoisku-api.pl,384740,artykul.html

API.PL jest wieloletnim partnerem i wyłącznym dystrybutorem urządzeń Epson w zakresie druku sublimacyjnego w Polsce – w ofercie posiada wszystkie urządzenia klasy LFP japońskiego producenta. W trakcie targów FastTextile 2019 poszerzy swoją ofertę o dwa kolejne urządzenia: Epson SureColor SC-F9400H oraz Epson SureColor SC-F500. Ich pokazy premierowe odbędą się na stoisku firmy (C/118) w środę (20.11) o godz. 11:30.

– Marka Epson to gwarant najwyższej jakości. Wprowadzane do naszej oferty nowości spełniają aktualne wymagania branży druku sublimacyjnego. Mamy dużą satysfakcję, że możemy zaoferować kolejne, niezawodne rozwiązania z tej serii. Drukarka Epson SureColor SC-F9400H daje możliwość druku oryginalnymi atramentami w kolorach fluorescencyjnych. Jest to wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów i potrzebom rynku. Z kolei Epson SureColor SC-F500 to urządzenie o kompaktowych wymiarach, które doskonale sprawdzi się w produkcji materiałów marketingowych, w małych i dużych firmach. Naszym celem jest przedstawienie przedsiębiorcom kompleksowej oferty, umożliwiającej rozwijanie biznesu, bez konieczności poszukiwania alternatywnych i niesprawdzonych rozwiązań – komentuje Łukasz Kozłowski, Business Development Manager API.PL.

Podczas targów API.PL zaprezentuje kompleksową ofertę urządzeń, akcesoriów oraz mediów do druku sublimacyjnego, sitodruku oraz zdobienia i personalizowania tekstyliów sprawdzoną techniką DTG. Pokaże również bogatą ofertę folii FLEX (w tym wiele nowości), a także media tekstylne i tekstylia podłogowe (wycieraczki i dywaniki), systemy do transportu i przechowywania mediów oraz materiały eksploatacyjne, w tym: atramenty i papiery sublimacyjne.

  • Szczegółowa oferta targowa API.PL dostępna jest TUTAJ

Targi FastTextile 2019 odbywają się w dniach 20-22 listopada 2019r. w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie k/Warszawy.

Źródło: API.PL

www.api.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Puma: Wulkaniczny krajobraz na koszulkach reprezentacji Islandii
Firma PUMA prezentuje najnowsze stroje domowe Islandzkiej Federacji Piłkarskiej na sezon 2020/21, w którym zagrają: męska i damska drużyna seniorów oraz wszystkie reprezentacje młodzieżowe. Widniejący na koszulce wzór jest symbolicznym przedstawieniem absolutnie wyjątkowego krajobrazu Islandii, którego charakterystycznym elementem są bazaltowe formacje skalne wulkanicznego...
Coca-Cola z pierwszą kampanią od czasu lockdownu: Otwarci jak nigdy
Coca-Cola Polska rozpoczyna nową kampanię: Otwarci jak nigdy. To pierwsza kampania od chwili wybuchu epidemii COVID-19, która tak bardzo zmieniła świat. Tę nową kampanię reklamową otwiera George The Poet i jego poruszający manifest.
Insignia powiększa zespół o nowego New Business Managera
Do agencji dołączył Bartłomiej Gębala. Doświadczony handlowiec będzie odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych Klientów dla rozwijającego się działu mediowego.
Owocowa kolekcja modowa od Somersby
3 sierpnia marka Somersby rusza z drugą edycją konkursu pod hasłem Przymierz się do nagród. Do wygrania są wyjątkowe ubrania inspirowane smakami Somersby. Limitowana kolekcja powstała we współpracy z łódzką marką Dzień Dobry.
Nowa edycja promocji „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo” od Toyota Bank
Wraz z początkiem sierpnia Toyota Bank startuje z kolejną edycją kampanii promocyjnej „Tankuj korzyści – zwrot za paliwo”. Uczestnicząc w akcji, kierowcy którzy posiadają lub założą Moto Konto, będą mogli uzyskać od 5 do 10% zwrotu wydatków na paliwo. Wysokość zwrotu uzależniona jest od utrzymania określonego salda konta i oszczędności,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764