logo
FORUM
Polska reklama i poligrafiaFORUM

Folie do druku od API.PL. Wszędzie trzymają się pewnie!

| 23.04.2020 14:04

Posiadamy w ofercie uniwersalne w zastosowaniu i bezproblemowe w użyciu folie do druku. Ich wyjątkowość polega na możliwości aplikowania praktycznie, na każdym rodzaju podłoża. Może być to ściana betonowa, cegła, szkło oraz powierzchnia plastikowa, drewniana i papierowa.

Folie idealnie nadają się na materiały reklamowe, informacyjne i ostrzegawcze do wewnątrz. Ich zaletą jest łatwa aplikacja na każdym z ww. rodzajów podłoża. Poradzą sobie z nią również osoby bez doświadczenia w tym zakresie. Folie nie przysparzają także problemów przy usuwaniu i nie pozostawiają śladów na podłożu. Co więcej są repozycjonowalne, czyli można je wielokrotnie przeklejać w inne miejsca w trakcie kampanii.

Folie doskonale sprawdzą się jako nośniki reklamowe przy krótkotrwałych, doraźnych kampaniach, w których liczy się szybkość przygotowania, możliwość sprawnej zmiany przekazu i nośników oraz niskie koszty realizacji. Są produkowane z materiałów o dobrych właściwościach. To, plus możliwość ich zadruku różnymi technologiami (solwent, UV, offset), daje praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia na nich projektów graficznych.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wideo, dzięki której przekonacie się jak proste w aplikacji i wszechstronne w użyciu są nasze folie :-) :-) :-)Więcej informacji o prezentowanych foliach znajduje się
TUTAJ

-----------------
API.PL Sp. z o.o.

avatar użytkownika
+ +

Aleksandrów Łódzki
wiadomości: 40
w Signs.pl od 30.09.2016
IP: 178.43.137.XXX
REKLAMA:

REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764