logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Innowacyjna reklama na tylnej szybie

   19.01.2011, przeczytano 7249 razy
ilustracjastrzałka

Firma Dyskret wprowadziła do sprzedaży nośnik reklamowy ADFrame, przeznaczony do samochodów. Rozwiązanie to może być stosowane na tylnej szybie i usuwane w ciągu kilku sekund, bez użycia kleju i innych permanentnych środków mocujących.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/innowacyjna-reklama-na-tylnej-szybie,11902,artykul.html

Zastosowanie folii perforowanej umożliwiać ma optymalną widoczność kierowcy do tyłu, zaś sam system gwarantować ma możliwość szybkiej zmiany grafiki, bez konieczności wyłączania samochodu z użytkowania na czas aplikacji folii.

ADFrame stanowić ma optymalne medium reklamowe dla każdej floty pojazdów. Skierowany jest do dużych klientów flotowych, małych i rodzinnych firm usługowych i handlowych, taksówek, hurtowni i agencji reklamowych.

Jak informuje producent, podstawowe cechy systemu to:

  • Łatwa wymiana grafiki reklamowej
  • Montaż i demontaż w 30 sekund
  • Optymalny, niezakłócony widok do tyłu
  • Dobra efektywność cenowa


Źródło: Dyskret

www.adframe.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

See&Say - zgłoszenia do 18 grudnia
Do 18 grudnia trwają zgłoszenia do przeglądu portfolio See&Say.
Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji
W dniach 14 i 15 grudnia odbędą się najbardziej kulturalne targi na Dolnym Śląsku – Wrocławskie Targi Plakatu i Ilustracji. Wydarzenie skierowane jest do fanów i koneserów sztuki współczesnej, którzy doceniają kunszt artystów obecnego pokolenia. Strefa Targów Plakatów i Ilustracji będzie jedną z atrakcji Festiwalu Świadomych Zakupów, w którym udział weźmie 150...
Digital signage, technologia która zmienia definicję reklamy
Plakat w witrynie sklepu czy ulotki rozrzucone po ulicach to już przeszłość. Sklepy coraz częściej stawiają na zdigitalizowane formy przekazu do klienta. Jak wskazują badania, trend ten stale się rozwija, a Polacy są otwarci na jego wykorzystywanie.
Umacnianie relacji w rodzinie celem kampanii Nierozerwalni
Więzi rodzinne są przez większość badaczy wskazywane jako jeden z najważniejszych czynników chroniących przed podejmowaniem przez młodych ludzi zachowań ryzykownych – podkreśla Robert Frączek z Państwowej Agencja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. To właśnie na ich istotę zwraca uwagę kampania Nierozerwalni.
Bożonarodzeniowa iluminacja rozświetliła Piłę
Centrum Piły rozświetlone zostało tysiącami światełek. Na placach Staszica oraz Konstytucji 3 Maja pojawiła się świąteczna iluminacja, która będzie ozdobą miasta przez cały okres świąteczno-noworoczny. Uroczystego rozświetlenia dokonali Piotr Głowski, prezydent Piły oraz Mariusz Kądziołka, prezes Enei Oświetlenie. Wykonaniem i montażem instalacji zajęła się Enea...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764