logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare przeszkolony z Multiscreen Video Planning by Google

  PR 29.05.2020, przeczytano 253 razy

Mindshare jako pierwszy dom mediowy w Polsce przeszkolił pracowników z nowatorskiego programu Multiscreen Video Planning by Google. Rozbudowany kurs, potwierdzony pozytywnym wynikiem egzaminu, ukończyło 18 ekspertów agencji. Wszystkie szkolenia zostały przeprowadzone on-line.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-przeszkolony-z-multiscreen-video-planning-by-google,387199,artykul.html

Multiscreen Video Planning to nowatorski program szkoleniowy, który jest efektem bezpośredniej współpracy zespołów Mindshare oraz You Tube Polska. Projekt zakłada edukację marketerów w zakresie strategicznego podejścia do planowania i zakupu mediów wideo z uwzględnieniem specyfiki grup docelowych obecnych na różnych typach platform, urządzeń i ekranów. To także odpowiedź na potrzeby reklamodawców oraz zmieniające się trendy w konsumpcji treści wideo, które coraz wyraźniej można zaobserwować wśród Polaków.

- Materiał szkoleniowy został opracowany tak, by dotychczasowi specjaliści planujący oraz kupujący kampanie telewizyjne byli jeszcze lepiej przygotowani do rekomendowania i ewaluacji działań wideo, jakie na co dzień prowadzimy dla naszych klientów. Ten projekt to kontynuacja naszego holistycznego podejścia do kampanii wideo, w którym odrzucamy dawny podział na komunikację offline i online - komentuje Anna Rama, Audience & Data Strategy Head, Mindshare.

Dzięki współpracy partnerów projektu uczestnicy mogli poznać i wykorzystać wiedzę płynącą z najnowszych badań czy dotyczącą ostatnich trendów, a podczas sesji treningowych podnieść praktyczne umiejętności związane np.  z korzystaniem z nowych danych i narzędzi. Specjaliści zapoznali się także z innowacyjnym rozwiązaniem do efektywnego planowania budżetu reklamowego pomiędzy TV a Wideo Online, które zasilane jest m.in. danymi z największej platformy wideo w Polsce.

- Cieszę się, że razem z Google mogliśmy stworzyć oraz przeprowadzić tak innowacyjne szkolenie i jako pierwsi na rynku zaproponować je naszym ekspertom – dodaje Agnieszka Parfienowicz, Partner, Digital, Mindshare.

Źródło: Mindshare Polska

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Przez pandemię wydawcy stracili nawet do 80 proc. przychodów z reklam
Dziennik „The Los Angeles Times” już w kwietniu informował, że stracił ponad 1/3 swoich dochodów z reklam. O załamaniu wpływów z ich sprzedaży pisał też brytyjski „The Economist” i inne światowe dzienniki. Problemy nie ominęły również polskiego rynku: w trakcie lockdownu sprzedaż drukowanych gazet i magazynów spadła, a utrata wpływów reklamowych sięgnęła od...
Wydawcy prasowi razem na temat digitalizacji
Pięciu czołowych wydawców prasowych w Polsce spotkało się, aby przedyskutować kierunki działania związane z transformacją cyfrową, która wyraźnie przyspieszyła w wyniku epidemii. Debata odbyła się podczas konferencji „Cyfrowa gospodarka – ewolucja czy rewolucja po COVID-19”, zorganizowanej przez e-Kiosk SA, lidera na rynku prasy cyfrowej w Polsce.
Gazeta.pl wraz z Goethe-Institut w Warszawie rozpoczynają wspólny projekt „Oto Niemcy”, na który składają się reportaże o życiu codziennym i aktualnych problemach za zachodnią granicą. Reporterzy i reporterki z Polski, m.in. Joanna Strzałko, Bartosz Józefiak i Dorota Salus, przyjrzą się stereotypom na temat Niemców. Pierwszy materiał o pracy „złotych rączek” ukaże...
Już jutro, 1 lipca br. na Gazeta.pl gratka dla wszystkich fanów muzyki – w portalu, jednocześnie z premierą w mediach społecznościowych, zaprezentowany zostanie singiel tegorocznej edycji Męskiego Grania. Gazeta.pl wraz z portalami Wyborcza.pl i WysokieObcasy.pl oraz spółką AMS z Grupy Agora zajmą się również promocją projektu.
AMS wygrał przetarg na obsługę dwóch pakietów wiat przystankowych w Gdańsku
23 czerwca 2020 r. Gdański Zarząd Dróg i Zieleni poinformował o rozstrzygnięciu przetargu na dzierżawę wiat przystankowych. W jego wyniku AMS został operatorem dwóch pakietów wiat, co zapewni ciągłość działań reklamowych dla klientów spółki na najbliższe piętnaście miesięcy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764