logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

MP+H Packaging rozszerza możliwości dzięki urządzeniu FA-22

  PR 30.04.2021, przeczytano 295 razy
ilustracjastrzałka

Przedsiębiorstwo MP+H Packaging, duży dostawca dla przemysłu farmaceutycznego, medycznego oraz opieki zdrowotnej, nabyło najnowocześniejszą maszynę Nilpeter FA-22 w celu zwiększenia swoich możliwości produkcyjnych i nadążenia za popytem wywołanym przez COVID-19 w szeroko pojętym przemyśle medycznym.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mp%2Bh-packaging-rozszerza-mozliwosci-dzieki-urzadzeniu-fa-22,391284,artykul.html

Najlepsze połączenie efektywności kosztowej i elastyczności

Firma MP+H Packaging z siedzibą w Manchesterze produkuje i dostarcza zadrukowane opakowania elastyczne i etykiety, w tym saszetki, torebki, folie typu flow wrap i wiele innych dla sektora farmaceutycznego, medycznego, nutraceutycznego, weterynaryjnego, opieki zdrowotnej oraz zdrowia i urody. Firma MP+H jest akredytowana przez BRC na poziomie AA High Risk w zakresie opakowań i materiałów opakowaniowych. Oferuje ona doświadczenie i wiedzę techniczną w oparciu o ściśle współpracujący zespół, co gwarantuje klientom otrzymanie optymalnej kombinacji kosztów, zakresu usług i elastyczności, przy zachowaniu konkurencyjnych terminów realizacji.

Doskonałe dopasowanie

Nowa maszyna FA-22 jest doskonałym uzupełnieniem istniejącego portfolio maszyn w firmie MP+H Packaging. Zapewniając dodatkową szerokość wstęgi, pozwala na większą elastyczność przy doborze rozmiaru produktu i zwiększenie liczby wydruków na wstędze. Urządzenie dodatkowo zwiększa jakość produkcji MP+H w zakresie druku, registru i kontroli kolorów, a w przyszłości będzie uzupełnione o systemy kontroli farmaceutycznej pracujące w 100% in-line, w tym o oprogramowanie do kontroli kolorów.

Marc Bradley, Dyrektor Zarządzający firmy MP+H Packaging, powiedział:

- Jako firma koncentrujemy się na wysokiej jakości zleceniach dla klientów z branży farmaceutycznej i medycznej, a nowa maszyna drukująca firmy Nilpeter pomoże nam nadążyć za popytem wywołanym przez COVID-19 w szeroko pojętym przemyśle medycznym. Rozszerzenie portfolio naszych maszyn o urządzenie produkcji firmy Nilpeter gwarantuje, że jako przedsiębiorstwo będziemy nadal wspierać obszary naszej działalności najnowocześniejszą dostępną technologią druku. Zwiększona szerokość wstęgi umożliwia nam proponowanie nowych formatów opakowań i poszerza naszą istniejącą i przyszłą bazę klientów, a także ich modele wzrostu, udostępniając im realizację zleceń o szerszych formatach i w oparciu o szybsze maszyny pakujące. Maszyna umożliwia nam dalszą optymalizację naszych obecnych linii Nilpeter w zakresie 'czystej' wydajności. Ten zakup został zrealizowany w zupełnie inny sposób i innym klimacie (spotkania Zoom i podpisanie protokołu przejęcia fabrycznego wraz z instalacją), ale mieliśmy pełne zaufanie do realizacji naszych potrzeb przez tę inwestycję.

Nick Hughes, Dyrektor Zarządzający, Nilpeter Ltd. powiedział:

- Dzięki naszej wzajemnej współpracy maszyna została zainstalowana i uruchomiona w czasie krótszym niż tydzień, pomimo ograniczeń COVID-19. To był wielki wysiłek wszystkich zaangażowanych stron.

Źródło: Koenig & Bauer (CEE) Sp. z o.o.

www.pl.koenig-bauer.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

W Customer Technology Center zainstalowano maszynę fleksograficzną Evo XC
W Customer Technology Center (CTC) w Würzburgu obok maszyny do druku cyfrowego typu singlepass RotaJET stanęło jeszcze jedno urządzenie. Od kwietnia do dyspozycji odwiedzających klientów jest także maszyna Evo XD 8 przeznaczona do zadruku opakowań elastycznych.
Wyniki finansowe Stora Enso za 1. kwartał 2021
Stora Enso poinformowała o swoich wynikach finansowych za 1. kwartał 2021 r. W porównaniu z analogicznym okresem ub.r. firma zwiększyła o 3,1% przychody ze sprzedaży, poprawie uległ również zysk operacyjny EBIT (wyniósł on 328 mln euro) oraz marża zysku EBIT (14,1%). Stora Enso odnotowała również wyższy poziom przepływów gotówkowych,...
Etiflex wkracza na nowe rynki dzięki instalacji nowej maszyny FA-22
Firma Etiflex A/S, partner firmy Nilpeter od ponad 15 lat, zakupiła nową maszynę FA-22 w celu zwiększenia wydajności i efektywności kosztowej produkcji etykiet oraz dodania do swojego portfolio nowych produktów z folii i kartonu.
Wycinane bez wykrojników – nowy stół tnący PFI B2 w ofercie Duplo
Firma Duplo wprowadziła w ostatnim czasie do swojej oferty nowy stół tnący PFI B2 z nożem oscylacyjnym. Umożliwia on produkcję krótkich serii personalizowanych opakowań, etykiet, kart, naklejek, puzzli, materiałów POS o nietypowych kształtach bez konieczności tworzenia wykrojników. Jak zapewnia producent oznacza to spore oszczędności dla określonych...
Bailprint Labels modernizuje się dzięki nowej maszynie Nilpeter FA-17
Dążąc do "doskonalenia sztuki drukowania etykiet samoprzylepnych", firma Bailprint Labels Ltd. z Chorley, położonego na północ od Manchesteru (Anglia), wzbogaciła się o nową maszynę Nilpeter FA-17, trzecią w swoim portfolio maszyn drukujących tego duńskiego producenta. Chcąc otrzymać bardziej nowoczesną i szybszą maszynę o wyższym stopniu automatyzacji i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764