logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowość CNN International – rusza program „Decoded” o nowych technologiach

  PR 23.09.2022, przeczytano 331 razy
ilustracjastrzałka

Zmiany na świecie zachodzą w zawrotnym tempie, a wpływ nowych technologii na gospodarkę, społeczności czy warunki życia nigdy dotąd nie był tak odczuwalny. CNN International zapowiada nową sześcioodcinkową produkcję „Decoded”, w której pochyli się nad pytaniami, jaką rolę pełnią przełomowe technologie i dlaczego mają one znaczenie. Premiera pierwszego odcinka już 24 września na CNN International.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosc-cnn-international-%E2%80%93-rusza-program-_decoded_-o-nowych-technologiach,397340,artykul.html

Program poprowadzi dziennikarka CNN Anna Stewart, która będzie rozmawiała z ludźmi współtworzącymi czwartą rewolucję przemysłową, aby przedstawić największe nowinki technologiczne z całego świata. Seria obejmie sześć 30-minutowych odcinków i poruszy takie tematy jak sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, drukowanie 3D czy kryptowaluty.

W pierwszym odcinku Stewart odwiedza Muzeum Przyszłości w Dubaju, gdzie rozmawia z Andrew Bosworthem, dyrektorem technicznym firmy Meta oraz Philipem Rosedale, założycielem wirtualnego świata online Second Life.

Prowadząca program Anna Stewart mówi: - Kręcenie Decoded było fascynującym doświadczeniem. Ekscytujące było obserwowanie kreatywności i innowacji w branży technologicznej oraz możliwość przetestowania wszystkich tych przełomowych rozwiązań osobiście. Założenie okularów VR i wejście w metawersję zmieniło moje lekceważące nastawienie i stałam się zdecydowaną wyznawczynią tezy, że te technologie są przyszłością. Decoded to powiew świeżości w portfolio CNN w zakresie programów technologicznych”, powiedziała Ellana Lee, SVP CNN International i Global Head of Features Content. „Oprócz prezentacji pionierskich technologii, program zbadał kilka innowacyjnych technik produkcji, pozwalając naszym zespołom na wypróbowanie nowych metod tworzenia opowieści, a nawet organizowanie spotkań programowych w metawersji.

CNN International wyemituje pierwszy odcinek „Decoded” już w najbliższą sobotę 24 sierpnia.

Źródło: CNN International

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Rossmann po raz kolejny zajął pierwsze miejsce w rankingu najbardziej zauważalnych w prasie, serwisach internetowych i mediach społecznościowych firm w branży aptek i drogerii. Organizatorem rankingu Top marka jest wydawnictwo Press.
Bankier.pl ponownie wybrany głównym źródłem informacji dla inwestorów giełdowych
Bankier.pl został ponownie uznany za najpopularniejszy i najbardziej wartościowy serwis internetowy dla polskich inwestorów w corocznym badaniu przeprowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.
Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia EvoBox 4K dostępne są cztery nowe kanały w jakości 4K: Love Nature 4K, My Zen 4K, Museum 4K i Travel XP 4. Promocyjnie kanały te dostępne są dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów.  
Dział Sprzedaży Grupy RMF otrzymał główną nagrodę w organizowanym przez branżowy miesięcznik „Media Marketing Polska” rankingu na najlepsze biura reklamy radiowej. Wyróżnienie to trafiło do Grupy RMF już ósmy raz z rzędu.
Wirtualna Polska wraz z należącym do niej serwisem Open FM uruchomiła nadawanie stacji WP Radio w technologii DAB+. Spółka otrzymała koncesje w Warszawie, Tarnowie, Poznaniu, Toruniu, Rzeszowie, Katowicach oraz Częstochowie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764