logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Nowości marki Voigtlander w ofercie Foxfoto

  PR 01.02.2019, przeczytano 232 razy
ilustracjastrzałka

Firma Foxfoto – dystrybutor marki Voigtlander – przedstawia dwa nowe obiektywy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/nowosci-marki-voigtlander-w-ofercie-foxfoto,381051,artykul.html

Voigtlander Color Skopar 21 mm f/3,5 to następca legendarnego poprzednika, kochanego przez użytkowników aparatów analogowych, Skopara 21 mm f/4. Jego konstrukcja optyczna została udoskonalona pod kątem nowoczesnych, pełnoklatkowych matryc współczesnych aparatów bezlusterkowych marki Sony.

  • Cena obiektywu Voigtlander Color Skopar 21 mm f/3,5 do Sony E: 3099 zł

Voigtlander Nokton 50 mm f/1,2 zaprojektowany i skonstruowany został z bezkompromisową dbałością o jakość obrazu. Charakteryzuje go doskonały poziom korekcji oraz wysoka rozdzielczość, niezbędna do pracy z najnowszymi matrycami aparatów cyfrowych. Świetnie sprawdza się również w fotografii analogowej. Voigtlander Nokton 50 mm f/1,2 do Leica M to wspaniały manualny obiektyw standardowy ogólnego przeznaczenia.

  • Cena obiektywu Voigtlander Nokton 50 mm f/1,2 do Leica M: 4599 zł

ilustracjastrzałka

Źródło: Foxfoto

www.foxfoto.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dni Otwarte z ploterami Artemis – 21 marca 2019
W pierwszy dzień wiosny, dystrybutor szerokoformatowych drukarek Artemis – firma Atrium Centrum Ploterowe z Opola – zaprezentuje podczas Dni Otwartych, dwa urządzenia o szerokości roboczej 320 cm.
Bartłomiej Topa nowym ambasadorem marki Mitsubishi w Polsce
Polski oddział Mitsubishi Motors nawiązał współpracę z cenionym aktorem - Bartłomiejem Topa, który będzie pełnił rolę ambasadora marki. Znany z dużego oraz małego ekranu oraz sceny teatralnej i cieszący się ogromnym uznaniem widzów i krytyków Bartłomiej Topa będzie promował najnowsze wcielenie znanego SUV-a Mitsubishi Outlander. Kluczyki do nowego...
Blikomania: milion na nagrody za codzienne płatności Blikiem
Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności. Każdy, kto zarejestruje się w loterii i będzie regularnie płacić BLIKIEM do 21 sierpnia br., może codziennie wygrać 100 lub 1000 zł. Dodatkowo będzie mógł wygrać nagrodę główną czyli 100 000 zł.
Imagine z nowym New Business Directorem
IMAGINE poszerza zespół – do agencji dołącza Mariusz Parol, który będzie odpowiadał za przygotowanie strategii sprzedaży i rozwinięcie działu new business.
STS i KSW przedłużają kontrakt
STS oraz Federacja KSW podjęły decyzję o przedłużeniu współpracy. Porozumienie zawarto na najbliższy rok – obejmować będzie co najmniej 5 gal KSW zaplanowanych w 2019 roku. Dotychczasowa współpraca bukmachera z Federacją trwa od lutego 2018 roku.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764