logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Peppermint powered by Quad zrealizowała walentynkową komunikację marki E. Wedel

  PR 21.02.2020, przeczytano 382 razy
ilustracjastrzałka

Marka E. Wedel, jak co roku, przeprowadziła promocję swoich produktów w okresie walentynkowym. Agencja Peppermint powered by Quad odpowiadała za ideę kreatywną i projekt  jednego z dwóch wariantów stref na tę okazję. Produkcją zajął się Quad In-store Solutions.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/peppermint-powered-by-quad-zrealizowala-walentynkowa-komunikacje-marki-e.-wedel,385782,artykul.html

W sklepach stanęły 2-paletowe strefy walentynkowe z przestrzennymi sercami oraz standardowe zabudowy paletowe z toperami również z motywem przestrzennych serc. Strefy walentynkowe oprócz pomysłów na prezent, w postaci produktów E.Wedel, oferowały konsumentom bileciki w kształcie serc z życzeniami dla bliskich. Kupujący mogli wybierać pomiędzy 5 wersjami serduszek, które mogli dodać do słodkich upominków.

Źródło: Peppermint

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Najnowsza kampania Ikea
Pełne dobrej energii, miliona pomysłów na siebie, wszystkich małych pasji i wielkich radości. Takie właśnie są nasze mieszkania i domy. W najnowszej kampanii IKEA zachęca do pozostania w domu dzieląc się pomysłami, by stało się to trochę łatwiejsze. Nasz dom kochamy zawsze - #niechzyjedom.
Dawid Kaźmierczak w 180heartbeats + Jung v Matt
Dawid Kaźmierczak stanął na czele nowo utworzonego działu social media & PR i będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem oraz rozwój biznesu 180heartbeats + JUNG v MATT w tym obszarze. Będzie raportował bezpośrednio do zarządu.
Palit prezentuje kartę GTX 1650 z pamięciami GDDR6
Palit Microsystems Ltd, producent kart graficznych prezentuje nowe karty wykorzystujące architekturę NVIDIA Turing i wyposażone w pamięci GDDR6, która uzupełniają linię kart z układem 1650 składającą się obecnie z modeli GeForce GTX 1650 GP OC, GP, KalmX, oraz StormX OC i StormX.
Zarząd Związku Firm PR, uwzględniając głos Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 27.02.2020, podjął decyzję o przystąpieniu do Związku Stowarzyszeń Rada Reklamy. Decyzja wynika z przyjętej polityki spójności ZFPR, która zakłada promowanie profesjonalnych standardów public relations we wszystkich środowiskach związanych z branżą PR. To trzeci, po przyjęciu we wrześniu...
Spółka Unitop dołączyła do grona klientów 38 Content Communication. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę komunikacyjną firmy, w tym komunikację korporacyjną, działania z zakresu media relations oraz komunikację produktową, m.in. dla nowych marek firmy – Amki TO GO oraz Amki Superfoods. Współpracę nawiązano w drodze rekomendacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764