logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Piotr Karczmarczyk w zespole Moto.pl

  PR 29.06.2022, przeczytano 478 razy
ilustracja

Moto.pl, jeden z najpopularniejszych polskich serwisów motoryzacyjnych wzmacnia swój zespół redakcyjny. W czerwcu br. do grona jego dziennikarzy dołączył Piotr Karczmarczyk, związany wcześniej z serwisem Auto-swiat.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/piotr-karczmarczyk-w-zespole-moto.pl,396421,artykul.html

Piotr Karczmarczyk w zespole Moto.pl odpowiada za dział Moto Biznes. Jest również autorem i wydawcą cyklu „Moto Raport”.

– Moto.pl jest serwisem nie tylko dla fanów motoryzacji, ale przede wszystkim dla użytkowników samochodów i jednośladów – mówi Tomasz Korniejew, redaktor naczelny i dyrektor Moto.pl. – To także medium, w którym nie brakuje materiałów o tematyce biznesowej oraz ciekawych raportów, które publikujemy przy współpracy z zewnętrzną agencją badawczą. W mojej opinii doświadczenie Piotra Karczmarczyka sprawia, że świetnie sprawdzi się on w obszarze Moto Biznesu oraz współtworzenia raportów Moto.pl  – dodaje.  

Piotr Karczmarczyk rozpoczął swoją przygodę z dziennikarstwem motoryzacyjnym w tygodniku „Motor” Wydawnictwa Bauer. Później pracował w redakcji papierowego wydania magazynu „Auto Świat” od Ringier Axel Springer Polska, a po kilku latach rozpoczął pracę w redakcji internetowej tworzącej treści motoryzacyjne nie tylko do serwisu Auto-swiat.pl, ale również dla portalu Onet.pl. Po blisko 12 latach zdecydował się na zmianę i dołączenie do redakcji serwisu Moto.pl.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Polskie Radio z wpisem o stanie likwidacji w KRS
Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako reprezentant Skarbu Państwa będącego właścicielem 100% akcji Spółki, informuje, że Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy dokonał wpisu do Krajowego Rejestru Przedsiębiorców, na mocy którego Polskie Radio zostało postawione w stan likwidacji. Jedynym uprawnionym organem do zarządzania Spółką jest likwidator Paweł Majcher.
KRRiT: Sygnał Radia Maryja zakłócano z Rosji
Sekretarz Wykonawczy IGO EUTELSAT informuje Przewodniczącego KRRiT:
Kara dla TVN za „Franciszkańską 3” wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy
16 kwietnia 2024 r. na rachunek bankowy KRRiT wpłynęła wyegzekwowana przez Urząd Skarbowy kara pieniężna nałożona na spółkę TVN SA w związku z naruszeniem art. 18 ust. 1 i 2 ustawy o radiofonii i telewizji poprzez emisję audycji pt. „Bielmo. Franciszkańska 3” (program TVN 24, cykl „Czarno na białym”, 6 marca 2023 roku).
Paryż 2024: igrzyska olimpijskie na antenach Eurosportu
Za dokładnie 100 dni w Paryżu rozpocznie się największe sportowe wydarzenie świata! Każdy moment Igrzysk Olimpijskich Paris 2024 dostępny będzie w Polsce w serwisie Max. TVN WBD pokaże transmisje najważniejszych wydarzeń w Eurosporcie 1, Eurosporcie 2 oraz w kanałach okazjonalnych Eurosport 3-9 i Eurosporcie 4K, dostępnych u niektórych operatorów.
Nowe rubryki i felietonistki w „Wysokich Obcasach Extra”
Już jutro – w czwartek, 18 kwietnia br. w sprzedaży dostępne będzie odświeżone wydanie miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą nowe rubryki i teksty nowych felietonistek – Katarzyny Kucewicz i Carrie z Mokotowa. Tematem numeru są sekrety rodzinne, a gwiazdą okładki – aktorka Reese...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764