logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

POS STARS na targach Promo Expo

   11.02.2009, przeczytano 5045 razy
ilustracjastrzałka

Pierwszy konkurs na najlepsze displaye 2008 r., odbywający się podczas II edycji targów Promo Expo rozstrzygnięty. Grand Prix otrzymała firma firma DDS Poland za stand multimedialny Samsung.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/pos-stars-na-targach-promo-expo,8511,artykul.html

Konkurs przyniósł zwycięzców w następujących kategoriach:
- firma ATS Display za stand BURN EXPO otrzymało główną nagrodę w kategorii Beverage & Food,
- Art. Reklama za STAND TUBORG w Tabbaco & Alkohol,
- PlexiForm za VICHY ekspozytor w Beauty&Care,
- Willson&Brown za potykacz HEPATIL w kategorii Pharmaceutical,
- DDS Poland za SAMSUNG stand multimedialny w Electronics,
- Akcent Studio za stand KOTWA w Industry,
- ponownie Willson&Brown za display LAMBORGHINI w Display Carton,
- Emerald za Innowacyjny SLIMSTAND,
- Display & more za SAMSUNG wyspa multimedialna w kategorii Design.

Grand Prix POS STARS zostało przyznane displayowi wybranemu ze wszystkich zgłoszonych kategorii - zwycięzcą została firma DDS Poland za SAMSUNG stand multimedialny.

Wszystkie displaye były eksponowane w specjalnej strefie POS STARS. W gronie jurorów zasiedli przedstawiciele największych marketerów oraz prasy branżowej. Wyniki konkursu zostały ogłoszone podczas Gali OOH Awards, która odbyła się pierwszego dnia targów na terenie Centralnego Basenu Artystycznego.

Trzeciego dnia targów została przyznana Nagroda Publiczności. Zwiedzający zdecydowali się ją przyznać wyspie multimedialnej dla firmy Samsung.

Wszyscy laureaci zostali zaproszeni do programu POS STARS, jaki od lutego 2009 r. uruchomiła firma Promo Expo Consulting. Równolegle zaczął również działać program PRINT STARS skierowany do branży drukarskiej oraz dostawców mediów i maszyn.

Portal signs.pl objął targi Promo Expo patronatem medialnym.

Źródło: PROMO EXPO

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Outdoor od Ultima Displays
Jak cała branża Ultima Displays cieszy się, że restrykcje są luzowane i w tym roku będziemy mogli cieszyć się imprezami plenerowymi. Dlatego ten dostawca i producent systemów reklamowych upewnił się, że jego magazyn będzie gotowy na powrót outdoorowych eventów.
Uber wystartował z nową kampanią
Uber wystartował z nową kampanią – promującą aplikację do podróżowania – pod hasłem “Dokąd teraz?”.
Kolejni dostawcy zasilają grono wystawców Festiwaldruku.pl
ASTAT, Color Laboratory, INTREX, Labelland oraz SOFTGRAF – kolejne firmy powiększają grono wystawców wrześniowych targów, z niecierpliwością czekając na możliwość zaprezentowania swojej oferty. W tym momencie lista wystawców liczy już ponad 180 firm. A jest na co czekać – reSTART rynku stał się faktem – jest już w pełni zielone światło,...
Uwaga, Targi Reklamy na horyzoncie. To już pewne: wyjątkowe wydarzenie branży reklamy i druku RemaExtra odbędzie się w dniach 15-17.09.2021 w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.
Kampania „W kobiecym interesie”
Pod tym hasłem wystartowała 3. edycja kampanii społecznej „W kobiecym interesie”, której celem jest zachęcenie kobiet do regularnych wizyt u ginekologa i wsparcie w walce ze strachem. Inicjatorem kampanii jest firma Gedeon Richter, która od 120 lat troszczy się o zdrowie kobiet, a ambasadorem jej tegorocznej odsłony został Krzysztof Hołowczyc – mąż,...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764