logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Rusza Healthy & Active Anny Lewandowskiej i Dzień Dobry TVN

  PR 16.12.2022, przeczytano 582 razy
ilustracja

Aktywność sportowa i zdrowy tryb życia to jedno z najwyżej notowanych postanowień noworocznych. Aby zachęcić Polaków do zdrowego trybu życia i pomóc w wytrwaniu w nowych nawykach Anna Lewandowska już 3 stycznia rozpoczyna swoje noworoczne wyzwanie „Healthy & Active”. Może wziąć w nim udział każdy, kto chciałby rozpocząć lub kontynuować sportowe treningi. Ćwiczenia wzmacniające całe ciało, poprawiające mobilność oraz trening kardio to tylko niektóre z przykładów aktywności, które znajdą się w wyzwaniu przygotowanym przez najpopularniejszą polską trenerkę i medalistkę mistrzostw świata w karate. Styczniowe wyzwanie będzie można śledzić nie tylko na instagramowym koncie sportsmenki, ale również na antenie „Dzień Dobry TVN”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/rusza-healthy-and-active-anny-lewandowskiej-i-dzien-dobry-tvn,398388,artykul.html

„Health & Active”, czyli „Zdrowi i Aktywni” to tegoroczna nazwa jednego z największych wyzwań, które od kilku lat zajmują stałe miejsce w styczniowym kalendarzu Anny Lewandowskiej. Nadchodząca edycja rozpocznie się 3 stycznia na antenie „Dzień Dobry TVN” treningiem na żywo, który poprowadzi najpopularniejsza polska trenerka i promotorka zdrowego trybu życia. W ciągu całego miesiąca, w ramach wyzwania „Zdrowi i Aktywni”, Anna Lewandowska będzie pojawiać się w studiu „Dzień Dobry TVN”. W programie znajdą się również spotkania z ekspertami oraz materiały promujące zdrowy styl życia. Noworoczną przygodę z aktywnością fizyczną można rozpocząć bez względu na wiek czy kondycję fizyczną. Wyzwanie „Healthy & Active” to kompleksowy plan treningowy, czyli treningi na żywo z Anną Lewandowską na jej Instagramie oraz koncie You Tube, blisko 1000 minut treningów w aplikacji „Diet and Training by Ann” oraz bezpłatne porady na temat zdrowej diety, probiotyków, pielęgnacji oraz tego, jak wytrwać w noworocznych postanowieniach.

- Stworzyłam noworoczne wyzwanie pod wpływem obserwacji i rozmów z osobami, które trenowały ze mną lub przyjeżdżały do mnie na obozy. W Nowy Rok często wchodzimy z głową pełną postanowień - zaczniemy się ruszać, będziemy zdrowiej jeść i więcej spać. Styczeń zaczyna mijać, a nasz zapał gaśnie. Lista wymówek jest długa - praca, dzieci, inne obowiązki, zbyt krótki dzień lub brak wsparcia i zrozumienia ze strony bliskich. Poza motywacją do aktywności fizycznej i planem treningowym, w przygotowanym wyzwaniu będziemy również kłaść duży nacisk na to, aby wytrwać w noworocznej zmianie i utrzymać zdrowe nawyki. Aktywność fizyczna to inwestycja, która zawsze wyjdzie nam na zdrowie. - Anna Lewandowska

Treningi cardio czy ćwiczenia wzmacniające całe ciało to tylko niektóre z elementów tegorocznego wyzwania. „Healthy & Active” to także holistyczne podejście do zdrowia, a więc merytoryczne porady ekspertów dotyczące sposobu odżywiania się, pielęgnacji czy motywacji do tego, jak wytrwać w noworocznej zmianie. Po raz pierwszy styczniowe wyzwanie Anny Lewandowskiej będzie można śledzić także na antenie „Dzień Dobry TVN”.

- Od lat obserwujemy konsekwencję z jaką Anna Lewandowska promuje zdrowy tryb życia. Takie działanie wpisuje się także w misję naszego programu. Chcemy nie tylko dostarczać naszym widzom rozrywki, ale także edukować, zachęcać do zmiany i troski o własne zdrowie, bo to jedna z najcenniejszych rzeczy. - Dorota Malesa, producentka "Dzień Dobry TVN"

Wyzwanie zakończy się 28 stycznia a na jego najbardziej wytrwałych i konsekwentnych uczestników czekają nagrody.

Źródło: TVN S.A.

www.tvn.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

Pani Ania wpisuje się w strategię mniej jeść - bo coraz drożej ,i ruszać się więcej -, żeby rozgrzać ciało w zimnym mieszkaniu.

Zastanawia mnie jednak czemu uparcie tutaj, skoro nawet tu nie mieszka.

avatar użytkownika
,

Znaczy się zagraniczny ośrodek dywersji ideologicznej?  

,

Problem pani Ani polega na tym, że tutaj jest celebrytką, a tam tylko żoną. Jedną z wielu żon piłkarzy.
Dlatego uparcie po polsku, w polskich mediach, dla Polek.
  

avatar użytkownika
,

Uparta obecność tej pani w otoczeniu medialnym może budzić irytację, ale akurat to, że próbuje być obecna tutaj a nie tam, jest chyba zrozumiałe. Tam jest tylko żoną jednego z zagranicznych, kontraktowych piłkarzy. Tutaj - żoną nieomal bohatera narodowego. To zupełnie inny status i punkt startu w świat mediów i reklamy.  

,

Irytacja to uczucie towarzyszące raczej amatorowi, złemu, że paczka czipsów pani Ani kosztuje tyle, ile jego dniówka.

Pani Ania jest w strefie komfortu, tu jest znana, tu jest lubiana itp.
Ale... kto nie idzie do przodu ten się cofa.

Chyba, że miano żony prawie bohatera narodowego to najważniejsze osiągnięcie życia.
  

avatar użytkownika
,

Bywają słabsze osiągnięcia, a mimo to ludzie lądują na świeczniku. Na przykład potrafią coś tam, coś tam...  

,

A i owszem, Dlatego zauważyłem, że może to już spodziewany sufit i nic więcej do szczęścia nie trzeba. a intercyza zapewnia połowę wszystkiego.  

avatar użytkownika
,

Mówią, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ale obżarstwo nie pasowało wizerunkowo do hasła "Healthy & Active" - więc może się nie wydarzy?  

,

Umiarkowany w jedzeniu i piciu nie pojawiałby się w miejscach nienależnych z racji zawodu i pozycji społecznej.  

avatar użytkownika
,

A co jeśli to właśnie taki zawód?   

,

Nadal, umiarkowanie powstrzymywałoby.
  

Najnowsze w tym dziale

Raport „O tym się mówi”: W sierpniu najczęściej cytowano materiał Faktów TVN
Sierpniowy ranking „O tym się mówi” otwiera materiał Marka Nowickiego, który ukazał się w Faktach TVN. Raport jest przygotowywany co miesiąc przez Instytut Monitorowania Mediów (IMM) i Radio ZET. Cykliczne zestawienie powstaje w ramach projektu Nagroda Radia ZET im. Andrzeja Woyciechowskiego.
Multikino jako pierwszy operator w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Już 25 lat wyświetla na wielkich kinowych ekranach najlepsze filmy – zaczynając od blockbusterów, przez rodzime produkcje i filmy familijne a kończąc na festiwalowych premierach.
Piotr Sworakowski w Radiu Pogoda
Piotr Sworakowski dołączy do zespołu Radia Pogoda. Od 25 września będzie gospodarzem programu "Radio Pogoda - Najpiękniejsze melodie" emitowanym między 10:00 a 15:00 od poniedziałku do piątku oraz innych, okazjonalnych audycji stacji.
Ruszyło Radio Onet na wybory oraz specjalny wyborczy newsletter Onetu
Radio Onet z codzienną ramówką przygotowaną specjalnie z okazji nadchodzących wyborów parlamentarnych, codzienny newsletter wyborczy, a wkrótce także test Latarnika Wyborczego, to najnowsze propozycje z bogatej oferty serwisu Onetu poświęconego nadchodzącym wyborom parlamentarnym.
Kolejne informacje z badania „Słuchacz podcastów w Polsce 2022”
Prawie co trzeci internauta w Polsce słucha podcastów – ich zasięg miesięczny w 2022 r. wyniósł ponad 31%, a już co piąty (21,2%) polski użytkownik sieci włącza podcasty minimum raz w tygodniu. Co ważne z punktu widzenia reklamodawców, słuchacze podcastów w Polsce to dojrzali i świadomi konsumenci, którzy chętnie czerpią wiedzę z audycji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764