Czas z rodziną i znajomymi przeniesiony w zupełnie nowy, wyższy wymiar. To główny motyw nowej kampanii marki Ptasie Mleczko, lidera w kategorii pralin[1], będący osią szeroko zasięgowych działań marketingowych pod hasłem „Wspólne chwile dwa pięterka wyżej”. Ptasie Mleczko Waniliowe, flagowy produkt marki, pojawi się w reklamie telewizyjnej, działaniach digital i PR.
20.02.2023 | przeczytano: 676 razyMarka E.Wedel podjęła współpracę ze studiem filmowym Universal, reprezentującym kultową markę Minionki. W wyniku wspólnie prowadzonych działań, na opakowaniach wybranych produktów z portfolio czekoladowej marki pojawiły się znani z filmu bohaterowie.
03.10.2022 | przeczytano: 518 razySłodycze to idealny pomysł na prezent, a marka E.Wedel wie o tym najlepiej, bo od lat towarzyszy Polakom w wyjątkowych dla nich chwilach. To z myślą o okazywaniu sobie uczuć, rusza walentynkowy konkurs, pt. „Podaruj i zagadaj”. Na laureatów czekają fantastyczne nagrody, które uprzyjemnią święto zakochanych i czas spędzony z bliską nam osobą.
24.01.2022 | przeczytano: 529 razyKampanię komunikacyjną stworzoną specjalnie na tę okazję przy pomocy mixu nowoczesnych nośników można podziwiać przez cały maj w czterech topowych sklepach Carrefour: Parku Handlowym Arkadia i Galerii Wileńska w Warszawie, Parku Handlowym Zakopianka oraz Centrum Handlowym Borek we Wrocławiu.
19.05.2021 | przeczytano: 1343 razyZ okazji 170. urodzin marki E.Wedel powstał kolejny spot, który w ramach platformy komunikacyjnej „Czas na przyjemność”, przybliża historię jednego z najbardziej rozpoznawalnych produktów E.Wedel. Narracja skupia się na historii kultowych pianek Ptasie Mleczko oraz przypomina o niedawno wprowadzonym na rynek formacie, piankach Ptasie Mleczko MINI.
11.02.2021 | przeczytano: 612 razyRok 2021 to wyjątkowy moment w historii E.Wedel. To czas, w którym marka świętuje swoje 170-te urodziny. Z tej okazji dostępna jest na rynku nowość – pianki Ptasie Mleczko waniliowe w mocno gorzkiej czekoladzie 80%. Jubileuszowy produkt to doskonałe połączenie słodkiego i nieco wytrawnego smaku gwarantujące idealną chwilę przyjemności.
04.02.2021 | przeczytano: 526 razyKultowa czekoladowa marka E.Wedel obchodzi jubileusz 170. lat istnienia. Z tej okazji powstała nowa platforma komunikacyjna ,,Czas na przyjemność”, która startuje wraz z emisją spotu jubileuszowego. Nowa komunikacja zbudowana jest wokół wyjątkowego dziedzictwa i wartości marki, dostarczającej czekoladową przyjemność od wielu pokoleń. Nazwa platformy jest jednocześnie claimem marki zachęcającym do spędzenia przyjemnych chwil z E.Wedel.
18.01.2021 | przeczytano: 529 razyMarka E.Wedel wraz z siecią sklepów Biedronka przygotowała dla wielbicieli pianek Ptasie Mleczko wyjątkową niespodziankę. Od października na sklepowych półkach dostępna jest limitowana edycja opakowań wedlowskiego produktu. Ich szata graficzna inspirowana jest historycznymi opakowaniami pianek Ptasie Mleczko z 1993 roku. Ofertą specjalną objęte zostały dwa uwielbiane przez Polaków smaki: waniliowy i śmietankowy.
17.11.2020 | przeczytano: 5519 razyPortfolio produktów E.Wedel przeszło prawdziwą metamorfozę. Wedlowskie czekolady oraz pianki Ptasie Mleczko w odświeżonej wersji graficznej opakowań stopniowo pojawiają się na sklepowych półkach od początku sierpnia. Odmieniony design podkreśla apetyczność wedlowskich wyrobów i zachęca do sięgnięcia po czekoladowe pyszności. Opakowania zyskały nowe kolory oraz bohaterów, postaci chłopca i zebry, którzy przedstawiają przeróżne chwile codziennej przyjemności. Tym samym E.Wedel wprowadził storytelling bezpośrednio na opakowania.
27.08.2020 | przeczytano: 1842 razyKażdy doskonale wie, że filiżanka gorącej czekolady świetnie uzupełnia zimową aurę. Wedel chcąc uprzyjemniać czas konsumentom, idzie o krok dalej – firma przygotowała na czas ferii liczne atrakcje, nie zapominając o amatorach zimowych sportów, biegaczach, osobach odpoczywających w stolicy oraz w innych miastach. To przykład na to, firmy podążając za oczekiwaniami konsumentów, coraz częściej wychodzą poza standardowy obszar swojej działalności biznesowej, zachęcając do uczestnictwa w organizowanych przez siebie akcjach specjalnych.
23.01.2020 | przeczytano: 2286 razy1 2 3 | ||
Strona 1/3 (artykułów: 25) |