logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

monday digital: najnowsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
liczba artykułów: 4

Co chcesz robić w życiu? Gdzie widzisz się za 5 lat? Jaki masz na siebie pomysł? Czy Twój kolejny projekt będzie równie dobry, jak ostatni? Nie wiesz? To... dobrze. Świat należy do tych, którzy jeszcze nie wiedzą. Wokół takiej myśli przewodniej zbudowana jest kampania “Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą” promująca laptopy ASUS Zenbook, oparte na platformie Intel EVO i systemie Windows 11. Ambasadorem kampanii jest Krzysztof Zalewski.

12.09.2022 | Z rynku | przeczytano: 628 razy

monday group nawiązała partnerstwo z ukraińską agencją Sasquatch Digital – według rankingu IAB jedną z najlepszych agencji SMM w Ukrainie. W ramach współpracy monday oferuje swoim klientom możliwość realizacji kampanii skierowanych do Ukraińców przebywających w Polsce, jak również realizacji kampanii targetowanych bezpośrednio na rynek ukraiński.

18.08.2022 | Z rynku | przeczytano: 577 razy
Aleksandra Bobkowska i Krzysztof Rygiel objęli rolę Partnerów w Monday Group

W monday group utworzona została nowa, strategiczna funkcja Partnerów, którą objęli Aleksandra Bobkowska oraz Krzysztof Rygiel. To kolejny krok w rozwoju agencji po tym, jak pod koniec ubiegłego roku przekształciła się ona w holding. W ramach grupy wyodrębnione zostały 3 nowe brandy: monday strategy, monday comms i monday digital.

31.01.2022 | Z rynku | przeczytano: 722 razy

Monday - agencja komunikacji przekształciła się w holding monday group, w ramach którego wyodrębnione zostały 3 brandy: monday comms, monday digital i monday strategy. Wszystkie marki działają pod jednym, wspólnym claimem: We Care. We deliver. Zmiana wynika przede wszystkim z potrzeby zapewnienia: dalszego rozwoju wysokiej jakości usług, partnerskiego wsparcia klientom oraz stałego podwyższania kompetencji pracownikom.

18.10.2021 | Z rynku | przeczytano: 429 razy
1
Strona 1/1 (artykułów: 4)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764