logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Wideo: najpopularniejsze artykuły

Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
liczba artykułów: 149
Prezydent Łukaszenka ratuje Warszawę przed reklamowym chłamemZobacz wideo

Nareszcie jest jakaś korzyść z naszego profilu na "fejsie". W odpowiedzi na zajawkę naszego tekstu o konkursie Miastoszpeciciel 2014 kolega neonserwis umieścił relację filmową z gospodarskiej wizyty prezydenta Aleksandra Łukaszenki, który postanowił przybyć nam na odsiecz na odcinku walki ze szpecącymi reklamami.

06.07.2014 | przeczytano: 2293 razy (komentarzy: 1)
Prof. Sławomir Witkowski o logo woj. pomorskiego: „troszeczkę zakpił z komisji”Zobacz wideo

O nowym logo województwa pomorskiego pisaliśmy już dwukrotnie, prezentując m.in. oświadczenie wykładowców gdańskiej ASP w tej sprawie. Oddajmy teraz głos prof. Witkowskiemu, który jest jednym z sygnatariuszy oświadczenia i zobaczmy co ma do powiedzenia o znaku i jego autorze.

21.04.2015 | przeczytano: 2163 razy (komentarzy: 6)
Ustawa krajobrazowa spowoduje wzrost ceny reklamy outdoorowej?Zobacz wideo

Wejście w życie ustawy krajobrazowej może spowodować wzrost cen reklamy wielkoformatowej, a w niektórych gminach nawet zupełne jej wyeliminowanie – podkreślają przedstawiciele branży outdoorowej. Stracić na tym mogą m.in. wspólnoty mieszkaniowe, które część dochodów czerpią z ich ekspozycji. Branża reklamowa zgadza się, że należy uporządkować przestrzeń i zlikwidować nielegalne reklamy. Proponuje wprowadzenie ustandaryzowanych, nowoczesnych nośników w miejscach mających społeczną akceptację.

05.05.2015 | przeczytano: 2008 razy (komentarzy: 2)
Spot Citroena i ataki epilepsjiZobacz wideo

Co za dużo, to niezdrowo: spoty promujące nowego Citroen DS4 zostały wycofane z brytyjskich stacji telewizyjnych po alarmujących doniesieniach o atakach epilepsji, jakich pod wpływem agresywnej reklamy doświadczali niektórzy telewidzowie.

21.01.2012 | przeczytano: 1999 razy
Szymon Majewski nie rozumie reklamy natywnej i wyśmiewa Tomasza LisaZobacz wideo

Szymon Majewski rapuje na temat oferty reklamowej redaktora Tomasza Lisa w filmiku zamieszczonym na YouTube, odnosząc się do niedawnego wystąpienia naszej pytającej o Polskę gwiazdy dziennikarstwa w materiale zawierającym lokowanie produktu.

14.10.2013 | przeczytano: 1991 razy
„Tajemnicza” kampania Dolnego ŚląskaZobacz wideo

Dziś na antenie największych polskich stacji telewizyjnych, portali informacyjnych oraz prestiżowych zagranicznych kanałów TV jak National Geographic, Discovery Channel, czy BBC, zainaugurowana została kampania promocyjna pt. „Dolny Śląsk. Nie do opowiedzenia. Do zobaczenia”. Wyemitowany dziś w Dolnośląskim Centrum Filmowym spot promocyjny jest centralnym punktem tej kampanii.

23.02.2012 | przeczytano: 1967 razy
Jak powstawała największa butelka whisky na świecie?Zobacz wideo

Od 12 sierpnia 2012 r. butelka The Famous Grouse z popularną szkocką whisky, jest największą, zarejestrowaną przez Guinness World Record butelką na świecie. Ceremonia napełnienia jej 228 litrami whisky odbyła się w Crieff, w Szkocji, podczas świętowania urodzin marki The Famous Grouse. Butelka o wysokości 1,65 metra została nagrodzona certyfikatem przez oficjalnego arbitra Guinness World Record. Jej napełnienie przez zaproszonych gości zajęło aż 3 godziny. Od tej pory butelkę można oglądać w The Famous Grouse Expierence podczas zwiedzania najstarszej szkockiej destylarni Glenturret.

31.08.2012 | przeczytano: 1850 razy
Smart IconsZobacz wideo

Zastanawialiście się wielokrotnie jakie zalety może mieć pojazd o nazwie Smart? Czy wiecie co ma wspólnego to auto z Wieżą Eiffla, operą w Sydney albo Statuą Wolności? O tym najważniejszym pewnie nigdy nie pomyśleliście... Sprawę wyjaśnia slogan zaprezentowany w spocie przygotowanym przez agencję BBDO Düsseldorf: Smart jest jedną z tych kilku rzeczy na świecie, których nie da się pomylić z niczym innym!

10.11.2011 | przeczytano: 1847 razy
Piotr Waglowski o ACTA i złotym piaskuZobacz wideo

Fragment audycji "Oburzeni" w radiu TOKFM, w czasie której red. Tomasz Kwaśniewski rozmawia z Piotrem Waglowskim na temat sytuacji związanej z niepokojami społecznymi po podpisaniu przez polski rząd umowy ACTA.

03.02.2012 | przeczytano: 1806 razy
Kampania Fender Vaporizer: atomowy technothriller z polskim akcentemZobacz wideo

Amerykański producent gitar i wzmacniaczy gitarowych - firma Fender - wprowadziła na rynek combo Vaporizer, poszerzające serię stylizowanych wzmacniaczy Pawn Shop Special. Premierze nawiązującego wyglądem do lat 50-tych urządzenia towarzyszy zabawny spot reklamowy, podkreślający zamysł marketingowy jego twórców.

21.01.2014 | przeczytano: 1786 razy
1 2 3 4 5
Strona 3/15 (artykułów: 149)
Pokazuj 5 10 20 50 na stronie
Sortuj wg: daty popularności liczby komentarzy
REKLAMA
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764