logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Super Express świętuje jubileusz 30-lecia

  PR 26.11.2021, przeczytano 270 razy
ilustracjastrzałka

Obecnym redaktorem naczelnym Super Expressu jest Grzegorz Zasępa, pierwszym zaś był Grzegorz Lindenberg. Super Express od początku swego istnienia jest stajnią dociekliwych, nieustępliwych dziennikarzy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/super-express-swietuje-jubileusz-30-lecia,393921,artykul.html

Obecnie Super Express to multimedialna grupa skupiająca działalność twórczą i biznesową wokół internetowego serwisu informacyjno-rozrywkowego, dziennika, działań eventowych, produkcji treści wideo.  Grupa SE rozwija się także na książkowym rynku analogowym i cyfrowym pod marką Wydawnictwo Harde, wydając literaturę faktu i beletrystykę, oraz intensyfikując sprzedaż w cyfrowych kanałach dystrybucji.

Ewa Lampart, dyrektor generalna Grupy Super Express, podkreśla: Na szczycie strategicznych tematów w Grupie Super Express jest budowanie zaangażowania i wzrost liczby czytelników na wszystkich platformach dystrybucji treści. Grupa przechodzi transformację cyfrową polegającą na przesunięciu środków finansowych na produkcję treści internetowych, automatyzację działań, wdrożeniu kompetencji cyfrowych w zespole oraz optymalizacji procesów.

Z okazji Jubileuszu 30-lecia redakcja przygotowała wiele działań dla czytelników.

Standardowe logo zostało zamienione na logo jubileuszowe , które zaprojektowano specjalnie na te okazję.

W serwisie dziennika, pod adresem 30lat.se.pl, zostały opublikowane teksty opisujące, jak przez ostatnie 30 lat zmienił się Super Express oraz jak zmieniła się Polska. Można tu znaleźć m.in. historię trzech dekad ukazaną na słynnych okładkach Super Expressu i przeczytać wywiady z ekspertami, którzy wyjaśniają, jakie przemiany przez ten czas przeszła polska rzeczywistość, a także przed jakimi wyzwaniami stanął cały świat.

Super Express zaprosił też swoich czytelników do urodzinowej zabawy – plebiscytu na największy hit muzyczny ostatnich 30 lat. Zestaw utworów 30-lecia przygotowała kapituła złożona z ekspertów i dziennikarzy muzycznych. W jej skład weszli: dziennikarz muzyczny radia VOX Marek Sierocki, dziennikarka muzyczna radia ESKA Katarzyna Węsierska, szef muzyczny radia SuperNova Paweł Wiszniewski, dziennikarz działu Gwiazdy Super Expressu Adrian Nychnerewicz oraz pierwszy zastępca naczelnego Super Expressu Jan Złotorowicz. Nazwisko zwycięzcy plebiscytu zostanie ogłoszone  26 listopada, podczas specjalnego wydania programu Super Raport transmitowanego na żywo na stronie głównej Super Expressu [se.pl] oraz na  platformach społecznościowych.

Dużą niespodzianką dla czytelników i widzów będzie urodzinowy koncert. Zostanie on wyemitowany w całości 26 listopada o godzinie 20.00 na stronie głównej se.pl, na kanale Super Expressu [se.pl] na Youtube oraz na Facebooku Super Expressu. Dla czytelników swoje największe przeboje zagrają znany z hitowych utworów Golec uOrkiestra i elektryzujący DJ Gromee.

Super Express dziennik, którego średnie rozpowszechnianie płatne we wrześniu’21 - 88 379 egz. czyni z niego drugą największą gazetę w Polsce. *

Super Express se.pl to lider serwisów internetowych dzienników z zasięgiem 31,21% w kategorii (10 369 944 użytkowników). **

Źródło: Grupa ZPR Media

www.grupazpr.pl

Dodatkowe informacje:

* Źródło: Polskie Badania Czytelnictwa
** Źródło: Mediapanel

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

AMS wygrywa przetarg na obsługę wiat przystankowych w Tychach
W wiatach przystankowych kolejnego śląskiego miasta pojawią się citylighty AMS. To efekt wygranego przetargu.
Gazeta.pl od dawna wyznacza trendy w rozwoju form wideo na polskim rynku online. Od 18 stycznia 2022 r. na stronie głównej portalu oraz w serwisie Kobieta.Gazeta.pl prezentowany będzie nowy program „GwiazDom”, w którym znane osoby zaproszą widzów do swoich domów. Program poprowadzi dziennikarka Kobieta.Gazeta.pl Agnieszka Matracka.
Wyniki badania Mediapanel za grudzień 2021
Poniżej prezentujemy szczegółowe zagregowane miesięczne dane pochodzące z badania internetu, realizowanego od października 2020 według nowej, ulepszonej metodologii: rankingi wydawców i witryn internetowych oraz aplikacji.
National Geographic dołączył do Programu Partnerskiego Onetu. W ramach współpracy, Onet udostępni swoim użytkownikom angażujące treści wideo wybrane z programów oferowanych na  trzech kanałach National Geographic. Wśród nich znajdą się fragmenty popularnych dokumentów, takich jak „Katastrofa w Przestworzach” czy „Przedziwna...
31 grudnia 2021 r. IAB Polska przekazał do KPRM wstępne stanowisko do projektu unijnego „rozporządzenia w sprawie przejrzystości i targetowania reklamy politycznej” (COM(2021)731)
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764