WIADOMOŚCI

Super Gift: Najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu wybrane

redakcja   | 30.08.2013, przeczytano 3432 razy
ilustracjastrzałka
Super Gift: Najlepsze gadżety Festiwalu Marketingu wybrane

Zakończyło się głosowanie na najlepsze artykuły promocyjne prezentowane podczas odbywających się w Warszawie V Targów Reklamy i Poligrafii Reklamowej, towarzyszących Festiwalowi Marketingu i Druku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/super-gift:-najlepsze-gadzety-festiwalu-marketingu-wybrane,19556,artykul.html

Konkurs wyróżnił artykuły promocyjne prezentowane podczas targów, które wyróżniają się funkcjonalnością i nowoczesną koncepcją. Głosować można było w 6 kategoriach, pięć z nich to przedziały cenowe dostępne na wyszukiwarce giftsonline.pl, ostatnia kategoria to Super Business Gift – najlepszy artykuł promocyjny dla menadżera. W każdej z kategorii zostały nagrodzone trzy produkty.

Głosowanie odbywało się poprzez formularz internetowy. Uprawnieni do głosowania byli przedstawiciele firm z branży, a warunkiem oddania głosu było pozostawienie swoich danych.

Druga odsłona konkursu będzie miała swoje miejsce podczas wrześniowych targów, zostanie wtedy wybrana Nagroda Publiczności - zdobywca największej liczby głosów oddanych podczas trwania targów.

Festiwal Marketingu i Druku odbędzie się 9-10 września 2013 r. w warszawskiej hali EXPO XXI. Portal Signs.pl jest patronem medialnym Festiwalu.

Przegląd wybranych gadżetów (PDF)

Źródło: OOH Magazine

    logo Festiwal Druku
R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
piątek 21.07.2017, 124 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone