logo
WIADOMOŚCI

Sześć lat współpracy Virtual Development i SFD.pl

   10.05.2011, przeczytano 2715 razy

Wrocławska agencja interaktywna Virtual Development prowadzi działania w zakresie SEO dla portalu SFD.pl już od 2005 roku. SFD.pl jest obecnie liderem w swojej kategorii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/szesc-lat-wspolpracy-virtual-development-i-sfd.pl,12510,artykul.html

Obszary działania spółki SFD S.A. obejmują m.in.: sklep internetowy oferujący odżywki i suplementy diety (z miesięcznymi obrotami sięgającymi 1,5 mln złotych), sportowe fora dyskusyjne, serwisy video i płatne serwisy usługowe. W marcu 2011 portal SFD.pl został odwiedzony prawie 5 mln razy przez 3 mln unikalnych użytkowników - 85% wejść pochodzi z wyszukiwarki Google. W momencie rozpoczęcia współpracy z Virtual Development stronę odwiedzało 600 tys. użytkowników.

Firmy zamierzają kontynuować długoterminową współpracę.

Źródło: Virtual Development
www.vd.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Giętarki HD Green Series w Automatic Letter Bender
Jako autoryzowany przedstawiciel marki HD wprowadziliśmy do oferty nowe giętarki HD GREEN SERIES. Dlaczego są godne uwagi? To doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących kompromisu pomiędzy dobrą jakością systemu gięcia i nacinania oraz przystępną ceną.
Panasonic wprowadził na rynek wielkoformatowe wyświetlacze 4K z serii EQ1
Panasonic uzupełnił ofertę wyświetlaczy 4K o sześć nowych modeli z linii EQ1. Ekrany o przekątnych od 43 do 86 cali oferują wysoką jakość obrazu, łatwą instalację oraz szerokie możliwości zastosowania.
Magazyn „My Fashion Connection” od Hand Made
Krakowska agencja reklamowa Hand Made odpowiada za koncepcję kreatywną oraz stworzenie treści do e-magazynu „My Fashion Connection”, który stanowił nieodłączny element kampanii marki Orsay z Jessiką Mercedes.
„2foru Stories” – nowa aktywacja w aplikacji Mcdonald’s
Zupełnie nowa odsłona oferty 2forU czeka w aplikacji McDonald’s. Codziennie, aż do 18 listopada, będzie można w niej znaleźć inną i nieznaną wcześniej ofertę rabatową. Trzeba się śpieszyć, bo każda promocja dostępna jest tylko przez jeden dzień! Do menu dołącza też zupełnie nowy burger – Fresh Tasty. Promocja jest wspierana kampanią w TV oraz w Internecie,...
Ricoh Pro L5130/L5160 – nowa seria ploterów lateksowych
Firma Ricoh zapowiedziała wprowadzenie na rynek nowej generacji lateksowych ploterów Pro L5130/L5160. Urządzenia z nowej serii będą dostępne w sprzedaży w Europie w pierwszej połowie 2019 roku. Przed planowaną oficjalną premierą zostaną zaprezentowane m.in. podczas targów VISCOM w Mediolanie.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej
© 1997-2018 ICOS
. Wszystkie prawa zastrzeżone