logo
WIADOMOŚCI

Wakacje „All Inclusive” z Mimaki JV150-160 w Sico Polska

sicosico  PR 12.07.2018, przeczytano 189 razy
ilustracjastrzałka

SICO Polska oferuje wysokiej jakości drukarki cyfrowe z całym pakietem dodatków w pakiecie „All Inclusive”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wakacje-_all-inclusive_-z-mimaki-jv150-160-w-sico-polska,37224,artykul.html

Promocyjna cena – 9500 Euro netto[1]

Pakiet "All Inclusive" zawiera:

 • system stałego zasilania MBIS – Gratis – (wartość systemu MBIS – 750 Euro)
 • atramenty o wartości 800 Euro za komplet:
  - solvent – Mimaki BS4 – 16 L[2] – Gratis
  - sublimacja – Mimaki SB54 – 16 L[2] – Gratis
 • 2 lata gwarancji
 • oprogramowanie – RIP RasterLink 6 – Gratis
 • instalacja, transport, szkolenie – w cenie[3]

Dla zainteresowanych klientów, nasz partner Bank Zachodni WBK przygotował specjalna ofertę leasingową dedykowaną tej promocji. O specjalne warunki zapytaj handlowca.

Plotery serii JV150 firmy Mimaki są wydajne, uniwersalne i oferują duże możliwości kreatywne dzięki zastosowaniu różnych typów atramentów zapewniających żywe barwy, w tym atramentów w nowych kolorach: pomarańczowym i jasnoczarnym. Są to produkty w ekonomicznych opakowaniach przeznaczone dla producentów oznakowań i realizacji wystawienniczych oraz drukarni.

Najważniejsze cechy:

 • duże prędkości druku do 56,2 m2 na godzinę
 • wysoką rozdzielczość druku, aż do 1440 dpi
 • dwie różne szerokości druku: 1361 mm i 1610 mm
 • wybór licznych atramentów solwentowych/sublimacyjnych oryginalnych oraz alternatywnych
 • system sprawdzania dysz (Nozzle Check Unit, NCU) oraz system naprawy dyszy (Nozzle Recovery System, NRS), gwarantujące brak przerw w druku
 • system grzania z 3 inteligentnymi grzałkami

Źródło: SICO Polska Sp. z o.o.

www.sico.pl

Dodatkowe informacje:

[1] dotychczasowa cena rynkowa JV150-160 – 11500 Euro
[2] atrament do wyboru
[3] promocja ograniczona do 31 sierpnia 2018 lub wyczerpania zapasów


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: sicosicosicosico o sobie:

SICO Polska została utworzona w 2000 roku jako firma „córka’’ belgijskiej spółki Sico Screen Inks NV, producenta farb sitodrukowych.
Od 05.2012 roku udziały w SICO Polska są w 100 % objęte przez kapitał polski.
Od 2004 roku SICO Polska konsekwentnie zdobywa rynek cyfrowy w Polsce oferując coraz większą gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość oferowanych przez SICO Polska usług serwisowych w zakresie cyfrowych ploterów drukujących LFP.
Przez te minione lata setki drukarń cyfrowych i zakładów sitodrukowych przekonało się o wysokiej jakości oferowanych przez SICO Polska produktów. Wszyscy klienci doceniają w SICO Polska indywidualne podejście do klienta.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do druku solventowego i sublimacji oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

SICO Polska zorientowana jest przede wszystkim na potrzeby klienta i jego obsługę na terenie całego kraju. Aby temu sprostać Sico posiada biura sprzedaży w Warszawie (centrala), Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie i Łodzi, a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Integart: 200 osobowe przedsiębiorstwo gotowe na kolejne wyzwania
Dekadę istnienia technologii HP Latex na rynku Integart chce w szczególny sposób podkreślić a na kolejne lata planuje wprowadzić nowe programy i być jeszcze bliżej swoich Klientów. Mamy świadomość, że dobra technologia to nie wszystko. Dobra technologia wymaga równie dobrego procesu wsparcia posprzedażowego oraz serwisu czyli zaplecza,...
Just Run App i Spicy Mobile: 400 tysięcy pobrań aplikacji w 6 miesięcy
Just Run App – nowy podmiot należący do agencji marketingu mobilnego Spicy Mobile, skierowany do szybko rozwijającej się branży m-commerce – pomaga firmom w pozyskaniu efektywnej instalacji aplikacji w modelu CPD (Cost Per Download). W ciągu pierwszego półrocza zrealizowano kampanie skutkujące 400 tysiącami pobrań aplikacji.
Kampania Sharp w sieci przychodni Lux-Med i Medicover
W lipcu w prywatnych przychodniach medycznych grupy Lux-Med oraz grupy Medicover rozpoczęła się kampania edukacyjna marki Sharp. Misją projektu jest edukacja Polaków z zakresu wpływu urządzeń gospodarstwa domowego na ich zdrowie i bezpieczeństwo.
„4Aktywni” - kampania contentowo-edukacyjna marki 4Flex
Nowa kampania contentowo-edukacyjna marki 4flex, realizowana pod hasłem „4aktywni”, wystartowała w połowie marca. Akcja to przedsięwzięcie edukacyjne, którego zadaniem jest zwrócenie uwagi na konieczność systematycznego uzupełniania kolagenu, który zanika w naszym organizmie po 30 roku życia. Kampania szczególny nacisk kładzie...
Summer Digital Signage: Konferencja pod patronatem Signs.pl
Zewnętrzna reklama cyfrowa to jedna z najskuteczniejszych form dotarcia do osób prowadzących aktywny tryb życia. Digital OOH z roku na rok rozwija się coraz bardziej i coraz szybciej, jednak co czeka ją w przyszłości? Jakie są możliwości Digital Signage oraz najnowsze technologie? O tym i wiele więcej podczas konferencji organizowanej w Warszawie przez firmę Floweffect.
 
czwartek 19.07.2018, 157 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone