logo
WIADOMOŚCI

Wakacje „All Inclusive” z Mimaki JV150-160 w Sico Polska

sicosico  PR 12.07.2018, przeczytano 326 razy
ilustracjastrzałka

SICO Polska oferuje wysokiej jakości drukarki cyfrowe z całym pakietem dodatków w pakiecie „All Inclusive”.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/wakacje-_all-inclusive_-z-mimaki-jv150-160-w-sico-polska,37224,artykul.html

Promocyjna cena – 9500 Euro netto[1]

Pakiet "All Inclusive" zawiera:

 • system stałego zasilania MBIS – Gratis – (wartość systemu MBIS – 750 Euro)
 • atramenty o wartości 800 Euro za komplet:
  - solvent – Mimaki BS4 – 16 L[2] – Gratis
  - sublimacja – Mimaki SB54 – 16 L[2] – Gratis
 • 2 lata gwarancji
 • oprogramowanie – RIP RasterLink 6 – Gratis
 • instalacja, transport, szkolenie – w cenie[3]

Dla zainteresowanych klientów, nasz partner Bank Zachodni WBK przygotował specjalna ofertę leasingową dedykowaną tej promocji. O specjalne warunki zapytaj handlowca.

Plotery serii JV150 firmy Mimaki są wydajne, uniwersalne i oferują duże możliwości kreatywne dzięki zastosowaniu różnych typów atramentów zapewniających żywe barwy, w tym atramentów w nowych kolorach: pomarańczowym i jasnoczarnym. Są to produkty w ekonomicznych opakowaniach przeznaczone dla producentów oznakowań i realizacji wystawienniczych oraz drukarni.

Najważniejsze cechy:

 • duże prędkości druku do 56,2 m2 na godzinę
 • wysoką rozdzielczość druku, aż do 1440 dpi
 • dwie różne szerokości druku: 1361 mm i 1610 mm
 • wybór licznych atramentów solwentowych/sublimacyjnych oryginalnych oraz alternatywnych
 • system sprawdzania dysz (Nozzle Check Unit, NCU) oraz system naprawy dyszy (Nozzle Recovery System, NRS), gwarantujące brak przerw w druku
 • system grzania z 3 inteligentnymi grzałkami

Źródło: SICO Polska Sp. z o.o.

www.sico.pl

Dodatkowe informacje:

[1] dotychczasowa cena rynkowa JV150-160 – 11500 Euro
[2] atrament do wyboru
[3] promocja ograniczona do 31 sierpnia 2018 lub wyczerpania zapasów


avatar użytkownika
+ + + +

Tekst opublikował użytkownik: sicosicosicosico o sobie:

SICO Polska została utworzona w 2000 roku jako firma „córka’’ belgijskiej spółki Sico Screen Inks NV, producenta farb sitodrukowych.
Od 05.2012 roku udziały w SICO Polska są w 100 % objęte przez kapitał polski.
Od 2004 roku SICO Polska konsekwentnie zdobywa rynek cyfrowy w Polsce oferując coraz większą gamę mediów, atramentów i urządzeń wykorzystywanych przez drukarnie cyfrowe. Nie bez znaczenia jest wysoka jakość oferowanych przez SICO Polska usług serwisowych w zakresie cyfrowych ploterów drukujących LFP.
Przez te minione lata setki drukarń cyfrowych i zakładów sitodrukowych przekonało się o wysokiej jakości oferowanych przez SICO Polska produktów. Wszyscy klienci doceniają w SICO Polska indywidualne podejście do klienta.

SICO Polska podążając za nowymi trendami pojawiającymi się w komunikacji wizualnej, poligrafii i reklamie systematycznie poszerza gamę oferowanych produktów, w tym wysokiej jakości mediów i atramentów do druku solventowego i sublimacji oraz maszyn Mimaki i kalandrów MontiAntonio.

SICO Polska zorientowana jest przede wszystkim na potrzeby klienta i jego obsługę na terenie całego kraju. Aby temu sprostać Sico posiada biura sprzedaży w Warszawie (centrala), Bydgoszczy, Gdańsku, Krakowie i Łodzi, a także sieć dystrybutorów na terenie całej Polski.

Firma SICO Polska została wyróżniona godłem Gazeli Biznesu przyznawanym przez redakcję Pulsu Biznesu dla najbardziej dynamicznych firm w polskiej gospodarce, jest również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego.

Więcej informacji o użytkowniku

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale:

Kolejny startup inwestuje w ploter Mutoh Valuejet 1624 X
Druk Komplex to firma z Kościana w fazie startupu. Po analizie dostępnych na rynku technologii druku wielkoformatowego, wybór padł na technologię żywiczną i ploter Mutoh ValueJet 1624 X.
Zintegrowana kampania suszarki Infinity marki Vileda
Marka Vileda, oferująca produkty w kategorii suszarek na pranie inwestuje w jej rozwój – właśnie rozpoczęła dużą, zintegrowaną kampanię 360. To pierwsza w Polsce kampania marketingowa asortymentu suszarek. Vileda promuje kategorię jednym ze swoich topowych produktów – suszarką Infinity.
Złota Loteria Frosty ze wsparciem reklamowym
Ile waży sztabka złota? Okazję do tego, aby sprawdzić to osobiście daje FRoSTA. Nie tylko złoto, ale wiele innych nagród pieniężnych czeka na uczestników jesiennej loterii firmy.
Agencja Clue PR członkiem IAB Polska
We wrześniu br. agencja Clue PR, działająca w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i specjalizująca się w komunikacji nowych technologii została przyjęta do Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.
Prime Time PR z nowym Social Media Specialist
Wraz z początkiem września do zespołu agencji Prime Time PR dołączyła Paulina Kołodziej.
 
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2018 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone