logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Fanatyk” powraca… jako influencer w kampanii OLX

  PR 14.06.2021, przeczytano 345 razy
ilustracjastrzałka

Znany i lubiany fanatyk wędkarstwa podbudowany zdobytą już rozpoznawalnością, postanawia zabrać rodzinę na wczasy. No… może nie całą rodzinę, ale o tym za chwilę. Ważne, że w najnowszej kampanii serwisu OLX promującej noclegi jedzie na wakacje. Ale myli się ten, kto zakłada, że wędkarz-legenda próżnuje.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_fanatyk_-powraca%E2%80%A6-jako-influencer-w-kampanii-olx,391887,artykul.html

Komuż nie marzy się wypoczynek w kameralnym ośrodku wczasowym z basenem, w dodatku nad morzem i jeziorem jednocześnie? W taką właśnie podróż zabiera nas Andrzej Gałecki. Kroku dotrzymuje mu serwis OLX.

Tym razem Gałecki, lepiej znany internetowi (i w ogóle ludzkości) jako fanatyk wędkarstwa, postanowił wypłynąć na szerokie wody branży influencerskiej. W swoich staraniach o serca i lajki wiernej publiczności nie ustaje nawet na wczasach. A na te udaje się z rodziną. Prawie całą, bo wykończona nerwowo matka zostaje w domu. Towarzyszą mu za to synowie Kuba i Patryk wraz z partnerkami.

Najnowsze przygody i próby zaistnienia fanatyka w wirtualnym świecie możemy śledzić dzięki kampanii serwisu OLX. Tym razem marka promuje kategorię Noclegi, w której można znaleźć doskonałe miejsce na wypoczynek.

- Towarzyszenie Gałeckim podczas ich letniego wypoczynku to dla nas ogromne wyróżnienie. Cieszymy się, że współpraca się udała i mogliśmy razem z panem Andrzejem pokazać szeroki wachlarz ośrodków wypoczynkowych, apartamentów i pensjonatów w całej Polsce - mówi Marcin Sienkowski, head of marketing w OLX. - Czteroodcinkowa seria  "Król Bałtyku" jak w soczewce skupia to, co tak charakterystyczne dla polskich wakacji. Wszystko to, z czego trochę się śmiejemy, ale za czym przez czas pandemii zdążyliśmy już porządnie zatęsknić.

Cykl jest kontynuacją "Fanatyka. Historii prawdziwej", przedstawionej w kwietniu. Ta z kolei była mokumentem-hołdem złożonym zarówno słynnej paście zaczynającej się od słów "Mój stary to fanatyk wędkarstwa" jak i jej ekranizacji.

Źródło: OLX

www.olx.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Mbank po raz drugi partnerem MFF Nowe Horyzonty
Bezkompromisowe, artystyczne kino czeka na gości 21. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Nowe Horyzonty we Wrocławiu. mBank po raz drugi jest partnerem Festiwalu i zaprasza wszystkich pasjonatów dziesiątej muzy na prawdziwą ucztę pod hasłem „więcej nowych horyzontów”.
Samsung The Wall o przekątnej 1000” trafia do globalnej sprzedaży
Samsung wprowadził właśnie na globalny rynek modułowy telewizor The Wall o nazwie IWA. Nowa technologia przetwarzania AI, zwiększona częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz i wszechstronne możliwości instalacji sprawiają, że najnowszy The Wall po raz kolejny wyznacza standardy dla technologii wyświetlania. Ogromny ekran o przekątnej 1000” zapewnia nieograniczoną...
Nowe wyzwania, którym musiały w pandemii stawić czoła działy marketingu, sprawiły, że znacząco wzrósł poziom zaufania do nich. Z drugiej edycji badania liderów marketingu w Polsce „CMO Survey 2021” przeprowadzonego przez firmę doradczą Deloitte Digital we współpracy z HRK oraz Stowarzyszeniem Komunikacji Marketingowej SAR wynika...
Roland DG ogłasza wprowadzenie nowych ploterów tnących do winylu GR2-640/540 64” i 54”
Seria CAMM-1 jest w stanie szybko i równo wyciąć prawie każdy kształt z szerokiej gamy arkuszy i folii, od cienkich samochodowych folii okiennych i folii termotransferowych do grubych arkuszy odblaskowych i szablonów do piaskowania. Zastosowania obejmują szyldy, samochodowe folie okienne, oklejanie pojazdów, odzież sportową i wiele innych.
Wyjazdowe stroje Borussii Dortmund na sezon 2021/2022
PUMA prezentuje stroje wyjazdowe Borussii Dortmund na sezon 2021/2022. W ramach specjalnej niespodzianki PUMA i Fundacja BVB "leuchte auf" pokazały nową koszulkę wyjazdową dzieciom z Nordstadtligi w Dortmundzie.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764