logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

„Jedna Energia w nowym świecie" – seria rozmów live na portalu One Energy

  PR 09.04.2020, przeczytano 1004 razy
ilustracja

One Energy, portal rozwoju świadomości, rozpoczął cykl wywiadów LIVE pod hasłem „Jedna Energia w nowym świecie”. Rozmowy ze znanymi psychologami, psychoterapeutami, nauczycielami i trenerami rozwoju osobistego zogniskowane są wokół bieżącej sytuacji i nowego świata, który ujawnia się w dobie epidemii.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_jedna-energia-w-nowym-swiecie_-%E2%80%93-seria-rozmow-live-na-portalu-one-energy,386520,artykul.html

Rozmowy w formule LIVE, transmitowane na profilu One Energy na Facebooku, prowadzi redaktor naczelna, Agata Swornowska. Premierowe spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki. Widzowie mogą obejrzeć archiwalne wywiady także na portalu 1energy.org oraz na kanale na YouTube.

- Stajemy w obliczu ważnych zmian, które dotykają niemal wszystkich stref naszego życia. Stan, w którym żyjemy od kilku tygodni, jest dla nas czymś zupełnie nowym. Możemy czuć się zagubieni, zestresowani, przytłoczeni emocjami. Pytań w tych dniach jest tak dużo, że postanowiliśmy na nie odpowiedzieć w rozmowach z naszymi gośćmi – mówi Agata Swornowska, redaktor naczelna One Energy. - Nasze rozmowy mają być wsparciem, wskazówką i źródłem inspiracji. Rozmawiamy o nowym świecie, który ujawnia się w dobie epidemii. Wspólnie zastanawiamy się, co ta sytuacja dla nas oznacza, czego nas uczy i jak się w niej odnaleźć. Wspólnie, bo także z widzami, na których pytania na bieżąco odpowiadamy - dodaje.

ilustracjastrzałka

Spotkania w ramach One Energy LIVE to kolejna odsłona projektu internetowej telewizji One Energy TV i cyklu wywiadów pod wspólnym tytułem „Rozmowy z mistrzami”.

- Sytuacja, a przede wszystkim troska o bezpieczeństwo, sprawiły, że nie możemy realizować wywiadów z gośćmi w dotychczasowej formule, spotykając się z nimi twarzą w twarz. Nasza redakcja pracuje zdalnie, a z gośćmi widzimy się on-line. #zostańwdomu nie oznacza jednak izolacji – nawołujemy do #zostańwkontakcie – mówi Agata Swornowska.

Dotychczas w rozmowach z cyklu „Jedna Energia w nowym świecie” wzięli udział psycholog i specjalista interwencji kryzysowych Tomasz Kozłowski, psychoterapeutka Katarzyna Miller, nauczycielka mindfulness.i compassion Anna Gubernat oraz autor bestsellerów i trener praktyki obecności Colin P. Sisson.

- Chcemy budować bazę wiedzy i przeprowadzać przez proces zmian. One Energy to droga doświadczenia i odkrywania własnego potencjału. Przekaz kierujemy do osób ciekawych świata, o otwartych umysłach, poszukujących wsparcia w czasie kryzysu, a także inspiracji do życia w nowym świecie. To bardzo ważne elementy strategii, jaką wypracowywaliśmy przez lata w spółce One Energy – dodaje Karol Król, Prezes Zarządu One Energy SA.

ilustracjastrzałka

Za realizację transmisji online odpowiada Agencja Kreatywna ArteMis, obsługująca także produkcje One Energy TV.

Źródło: One Energy S.A.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Zmiany w zarządzie Mainstream Media AG
W zarządzie Mainstream Media AG, właściciela kanału ROMANCE TV Polska, zaszły zmiany. Tim Werner pozostaje na stanowisku CEO na kolejne pięć lat, natomiast Johannes Walzer zastępuje Horsta Kümmela na stanowisku dyrektora finansowego.
Radio Złote Przeboje przygotowało dla internautów wyjątkową premierę audio - 4 października 2022 r. o godz. 19:00 na zloteprzeboje.pl oraz na największych platformach streamingowych pojawi się pierwszy odcinek podcastu „Tato, no weź”. W nowym cyklu dostępnym co wtorek Kamil Baleja szczerze porozmawia z gośćmi z pierwszych stron gazet oraz gwiazdami internetu o...
Opera GX Hot Tab Hero - rusza nowy polski teleturniej gamingowy
6 października rusza nowy gamingowy show: Opera GX HOT TAB HERO – pojedynek, który wyjaśni, kto tak naprawdę rządzi na Twitchu. Do gry dołączą idole świata gamingowego, znani i popularni youtuberzy i streamerzy. Kto zwycięży? O tym przekonamy się wkrótce, oglądając nowe show produkcji The Story Lab (z grupy dentsu Polska), które poprowadzi znany i...
W sobotę, 1 października 2022 r. ruszyła nowa akcja „Wyborczej” i „Wysokich Obcasów” poświęcona profilaktyce i leczeniu nowotworów najczęściej dotykających kobiety w Polsce. Do końca br. na tradycyjnych i cyfrowych łamach dziennika ukazywać się będą publikacje na ten temat, w tym rozmowy z ekspertami. Celem projektu jest edukowanie oraz...
Ekstraklasa SA podpisała nową umowę licencyjną z CANAL+, na mocy której nadawca będzie miał prawa do transmisji wszystkich meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy, w tym minimum 100 w jakości 4K, na terenie Polski w sezonach 2023/24 – 2026/27.  Czteroletni kontrakt o wartości blisko 1,3 mld zł zapewni CANAL+ prawo do pokazywania magazynów oraz...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764