WIADOMOŚCI

„Muzyka daje radość” - nowy konkurs Radia Złote Przeboje

Mateusz Zawiślak  PR - bezpłatny materiał PR | 03.01.2017, przeczytano 219 razy
ilustracjastrzałka
„Muzyka daje radość” - nowy konkurs Radia Złote Przeboje

Od poniedziałku, 2 stycznia br. Marcin Prokop zaprasza słuchaczy Radia Złote Przeboje do nowej zabawy "Muzyka daje radość". Można w niej wygrać nagrody pieniężne, jeśli prawidłowo odgadnie się nazwisko gwiazdy lub nazwę zespołu muzycznego.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/_muzyka-daje-radosc_---nowy-konkurs-radia-zlote-przeboje,30993,artykul.html

Codziennie słuchacze dostają od Marcina Prokopa trzy podpowiedzi uszeregowane od najtrudniejszej do najłatwiejszej. Za prawidłową odpowiedź po najtrudniejszej podpowiedzi można wygrać 1000 zł, po łatwiejszej można zdobyć 500 zł, a po najłatwiejszej - 250 zł. Okazja do wygrania pieniędzy pojawia się na antenie trzy razy dziennie, a słuchacze mogą włączać się do zabawy telefonicznie pod numerem (22) 4444 000. Konkurs potrwa do piątku, 27 stycznia br. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zloteprzeboje.pl.

W spocie promującym Marcin Prokop zachęca do wzięcia udziału w konkursie, ilustrując zagadki muzyczne. Spot wyprodukowało SVG Studio, a za ideę kreatywną i scenariusz spotu odpowiadał Dział programu i promocji Grupy Radiowej Agory.

Zabawę "Muzyka daje radość" wspiera promocja w internecie (Ipla, Onet, WP, serwisy Gazeta.pl) oraz w kinach sieci Helios.

Źródło: Agora S.A.

www.agora.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

R E K L A M A

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
 
wtorek 21.11.2017, 133 gości [ lista ]
Signs.pl - Portal polskiej reklamy wizualnej © 1997-2017 ICOS. Wszystkie prawa zastrzeżone