logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aplan Media przygotowuje spoty dla KPRM

  PR 23.12.2020, przeczytano 520 razy
ilustracja
Kadr ze spotu Bezpieczne Święta

Tempo zmian sytuacji związanej z epidemią koronawirusa wymaga wyjątkowo sprawnych działań informacyjnych. Agencja APLAN MEDIA realizuje produkcje filmowe na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pierwszy spot zagościł na antenie już następnego dnia po zakończeniu zdjęć.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplan-media-przygotowuje-spoty-dla-kprm,389687,artykul.html

Najnowszy spot filmowy sygnowany przez Kancelarię utrzymany jest w świątecznej atmosferze. Ma dodać Polakom otuchy w czasie Bożego Narodzenia i jednocześnie podkreślać potrzebę troski o nasze bezpieczeństwo. Produkcja skupia się na wartościach najważniejszych w tym okresie: tradycji, miłości i rodzinnej bliskości – zachowywanych nawet na odległość. Spot emitowany jest w Telewizji Polskiej, Polsacie oraz Internecie.

W przygotowaniu jest już kolejna produkcja skupiona na ochronie zdrowia i życia. APLAN MEDIA przed Świętami pracuje w pełnej gotowości wynikającej z dynamiki sytuacji epidemiologicznej. Podczas filmowania przestrzegane są naturalnie zalecenia w kwestii bezpieczeństwa.

Źródło: APLAN MEDIA

www.aplanmedia.pl

Dodatkowe informacje:

APLAN MEDIA od 11 lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów z sektora publicznego. W jej portfolio znaleźć można współpracę m.in. z resortami rządowymi, samorządami oraz instytucjami nauki, kultury czy ochrony zdrowia. Obok wielokanałowych kampanii mediowych, to kreacja jest jednym z filarów działalności agencji, posiadającej własne studio animacji oraz pełną ekipę filmową.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Conor Mcgregor promuje rozwiązania inwestycyjne XTB
XTB rozpoczęło właśnie nową kampanię promocyjną oferowanych przez siebie rozwiązań inwestycyjnych. W spotach reklamowych pojawił się nowy globalny ambasador marki XTB - Conor McGregor, mistrz UFC dwóch kategorii wagowych, przedsiębiorca oraz globalna ikona biznesu i sportu.
Nowa kampania marketingowa marki Fritz-kola
W nowej kampanii marketingowej „good never sleeps” (tłum. dobro nigdy nie śpi), fritz-kola przyjmuje nowe podejście do komunikacji. Marka udowadnia, że zabawa i odpowiedzialność  mogą  iść  ze sobą w parze. Po 18 latach humorystycznej i prowokacyjnej komunikacji, firma z Hamburga, dostarczającą unikalną kraftową kolę oraz lemoniady i spritzery na bazie...
„Więcej niż generator pary” – grupa Dentsu Polska z nową kampanią dla marki Philips
Grupa dentsu Polska przygotowała digitalową kampanię dla Philips Domestic Appliences –producenta elektroniki użytkowej, która promuje generatory pary z serii Philips PerfectCare 9000.
Wacom Cintiq Pro 27 – tablet ekranowy dla profesjonalistów
Wacom zaprezentował nowy tablet ekranowy o przekątnej 27” z dotykowym ekranem 4K, który odwzorowuje 99% przestrzeni AdobeRGB. Urządzenie oferowane jest w komplecie wraz z nową, ergonomiczną podstawą. Najwyższą jakość pracy ma zapewnić piórko nowej generacji Pro Pen 3.
Akademia Zdobienia Tekstyliów w API.PL – edycja JESIEŃ 2022
API.PL zaprasza na jesienną edycję Akademii Zdobienia Tekstyliów! Zapisz się i odkryj nowe inspiracje na rozwój swojego biznesu przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii druku tekstylnego.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764