logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Aplan Media przygotowuje spoty dla KPRM

  PR 23.12.2020, przeczytano 550 razy
ilustracja
Kadr ze spotu Bezpieczne Święta

Tempo zmian sytuacji związanej z epidemią koronawirusa wymaga wyjątkowo sprawnych działań informacyjnych. Agencja APLAN MEDIA realizuje produkcje filmowe na zlecenie Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pierwszy spot zagościł na antenie już następnego dnia po zakończeniu zdjęć.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/aplan-media-przygotowuje-spoty-dla-kprm,389687,artykul.html

Najnowszy spot filmowy sygnowany przez Kancelarię utrzymany jest w świątecznej atmosferze. Ma dodać Polakom otuchy w czasie Bożego Narodzenia i jednocześnie podkreślać potrzebę troski o nasze bezpieczeństwo. Produkcja skupia się na wartościach najważniejszych w tym okresie: tradycji, miłości i rodzinnej bliskości – zachowywanych nawet na odległość. Spot emitowany jest w Telewizji Polskiej, Polsacie oraz Internecie.

W przygotowaniu jest już kolejna produkcja skupiona na ochronie zdrowia i życia. APLAN MEDIA przed Świętami pracuje w pełnej gotowości wynikającej z dynamiki sytuacji epidemiologicznej. Podczas filmowania przestrzegane są naturalnie zalecenia w kwestii bezpieczeństwa.

Źródło: APLAN MEDIA

www.aplanmedia.pl

Dodatkowe informacje:

APLAN MEDIA od 11 lat zajmuje się kompleksową obsługą klientów z sektora publicznego. W jej portfolio znaleźć można współpracę m.in. z resortami rządowymi, samorządami oraz instytucjami nauki, kultury czy ochrony zdrowia. Obok wielokanałowych kampanii mediowych, to kreacja jest jednym z filarów działalności agencji, posiadającej własne studio animacji oraz pełną ekipę filmową.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nabór w konkursie Śląska Rzecz
Do końca marca br., trwa nabór projektów promujących lokalny tj. śląski design w ramach 18. edycji konkursu Śląska Rzecz. Do udziału mogą zgłosić się firmy, projektanci, a także instytucje publiczne z województwa śląskiego i opolskiego. 
Odpowiednie biuro może podnieść produktywność, poprawić komfort i zwiększyć potencjał firmy. JLL, doradca na rynku nieruchomości w Polsce, w globalnej kampanii Business Fit, podkreśla zmianę roli przestrzeni do pracy oraz konieczność jej dostosowania do aktualnych i przyszłych potrzeb.
Piotr Fronczewski i Marcin Dorociński w mini serialu „Jesteśmy na Ty”
Duet polskich aktorów w serii krótkich filmów w reżyserii Tadeusza Śliwy. Projekt jest nową odsłoną platformy komunikacyjnej marki Tyskie – „Jesteśmy na TY”.
Portal Joomp nie zatrzymuje się z promocją strony. W ostatnim czasie strona Joomp, została wzbogacona o zakładkę Joomp Cafe. W tej zakładce można między innymi śledzić nowinki z branży artykułów promocyjnych i druku oraz zmian, które pojawiają się w tym sektorze. Kolejną ciekawym działem są ogłoszenia. W tym miejscu agencje reklamowe publikują ogłoszenia...
Nowa odsłona kampanii Black
Initiative promuje nowy wariant smakowy Black Spritz
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764