logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Bouygues Immobilier Polska w nowej odsłonie

  PR 20.12.2021, przeczytano 475 razy
ilustracja

Nowe logo i motto, jubileusz działalności w Polsce oraz podejście akcentujące dobrostan mieszkańców. Francuski deweloper zdecydowanie stawia na tworzenie przestrzeni dobrych do życia, zgodnie z ideą zrównoważonego budownictwa. Przez 20 lat Bouygues Immobilier Polska zrealizował ponad 55 inwestycji w trzech miastach.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/bouygues-immobilier-polska-w-nowej-odslonie,394202,artykul.html

Zmiany przechodzi cała grupa Bouygues Immobilier, której częścią jest polska spółka. To jeden z największych deweloperów w Europie, działający już od ponad 65 lat. Nowe motto Bouygues Immobilier brzmi: „Tu zaczyna się życie”. Co oznacza w praktyce?

– Nasza praca się zmienia. Naszym zadaniem jest projektowanie przestrzeni życiowych, które uwzględniają wszystkich użytkowników i w każdej skali – projektu, dzielnicy, miasta. Chcemy uważnie słuchać naszych klientów, by tworzyć użyteczne przestrzenie, w których dobrze się żyje. Oznacza to również budowanie w sposób bardziej zrównoważony, czyli realizację projektów niskoemisyjnych, z jeszcze większym udziałem przyrody i z zapewnieniem wszystkiego, co sprzyja dobrostanowi ludzi – wyjaśnia Pierre-Vincent Pasquet, dyrektor zarządzający Bouygues Immobilier Polska.

Deweloper już teraz wykorzystuje na swoich osiedlach rozwiązania proekologiczne oraz innowacyjne. Pozwalają one m.in. chronić i wspierać bioróżnorodność, efektywnie wykorzystywać odnawialne źródła energii czy wodę opadową. Stałym elementem projektów firmy jest również atrakcyjna i rozwinięta infrastruktura dla sportu i rekreacji.

Celem rebrandingu marki jest podkreślenie, że Bouygues Immobilier jest uczestnikiem koniecznej i głębokiej zmiany w sposobie w tworzenia przestrzeni. Nowe podejście akcentuje tworzenie miejsc, które szanują planetę i w których ludzie żyją w harmonii. Taką filozofię dewelopera odzwierciedla jeszcze bardziej otwarta komunikacja z klientami, jak również takie elementy rebrandingu, jak zmiana kolorystyki logotypu, w którym teraz dominują odcienie zieleni.

– Zgodnie z naszą filozofią, osiedla projektujemy tak, by mieszkańcom żyło się wygodnie i przyjemnie. Składają się na to zarówno funkcjonalne wnętrza, jak i otoczenie sprzyjające dobremu samopoczuciu, aktywności fizycznej, relacjom sąsiedzkim, pozytywnym emocjom. Dążymy do zapewnienia lepszej jakości życia naszym klientom – mówi Cezary Grabowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Bouygues Immobilier Polska.

Zaznacza, że firma może tu korzystać z wieloletnich doświadczeń. Kilka z już zrealizowanych osiedli uzyskało prestiżowe certyfikaty ekobudownictwa, czyli certyfikaty premiujące budownictwo wysokiej jakości oraz przyjazne środowisku. Camelia to pierwsza inwestycja w Polsce, która uzyskała certyfikat BiodiverCity – wyróżniający projekty uwzględniające różnorodność biologiczną w samym budynku i jego otoczeniu.

– Wracając jeszcze do nowego hasła: podkreśla, że naszym celem jest nie tylko stawianie budynków wraz z pełną infrastrukturą, lecz przede wszystkim tworzenie przyjaznych miejsc do życia, w których najważniejsze są potrzeby człowieka i rozwiązania, które realnie na nie odpowiadają. Dlatego jesteśmy też otwarci na dyskusję o przestrzeni na projektowanych osiedlach oraz w ich bliskim otoczeniu – zaznacza Cezary Grabowski.

20 lat na polskim rynku

Bouygues Immobilier Polska działa w Polsce od 2001 roku. Buduje w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu, a ostatnio ogłosił swój premierowy projekt w Trójmieście, w centrum Gdyni. W stolicy zrealizował dotychczas najwięcej – 46 inwestycji, oddając ponad 6700 mieszkań i lokali użytkowych. Pięć kolejnych projektów w Warszawie jest w fazie realizacji. We Wrocławiu deweloper sfinalizował już 6 inwestycji, w których znajduje się ponad 600 mieszkań i lokali usługowych. Kolejne 2 projekty w stolicy Dolnego Śląska właśnie realizuje. W Poznaniu Bouygues Immobilier Polska zakończył do tej pory trzy inwestycje, łącznie oddając blisko 500 mieszkań i lokali usługowych.

– Jesteśmy dumni, że zrealizowaliśmy m.in. wiele wymagających inwestycji polegających na rewitalizacji dawnej zabudowy lub wpisujących się w historyczną tkankę. Jesteśmy przekonani, że nasze projekty wzbogacają przestrzeń polskich miast i stanowią dobre przykłady nowoczesnej architektury, czerpiącej z najlepszych wzorców francuskich – podsumowuje Pierre-Vincent Pasquet.

Bouygues Immobilier jest częścią Grupy Bouygues. Należą do niej m.in. Colas – największy na świecie wykonawca inwestycji drogowych, Alstom – międzynarodowy koncern z branż transportowej i energetycznej, a także Bouygues Construction – spółka realizująca na całym świecie ogromne inwestycje infrastrukturalne, w tym porty lotnicze, mosty, autostrady, tunele metra, dworce kolejowe, obiekty sportowe, użyteczności publicznej czy komercyjne. Firmy z Grupy Bouygues zbudowały m.in. gmach Parlamentu Europejskiego, stadion Stade de France czy tunel pod kanałem La Manche.

Źródło: Bouygues Immobilier

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Druga odsłona kampanii Lego Dziewczynki mogą wszystko
Wystartowała druga odsłona kampanii LEGO Dziewczynki mogą wszystko, przełamująca wyobrażenia na temat zdolności, pasji i możliwości stereotypowo warunkowanych płcią. LEGO inspiruje do tworzenia świata, w którym dzieci mogą bez przeszkód rozwijać swój potencjał. Kampanię wspiera podróżniczka i dziennikarka Martyna Wojciechowska. Koncept kreatywny...
Sec Newgate CEE buduje markę korporacyjną Perrigo Poland
Amerykańskie Perrigo jest największym graczem OTC w Stanach Zjednoczonych, pod względem przychodów znajduje się także w pierwszej dziesiątce firm OTC w Europie. Firma weszła na polski rynek w 2015 r. a jej produkty można kupić poprzez apteki, mass market i sprzedaż internetową. Perrigo starannie budowała swoje portfolio poprzez przejęcie firmy Omega Pharma, a następnie...
Marcin Dorociński zachęca do udziału w loterii „Moc Wygrywania”
Santander Bank Polska ruszył z nową kampanią z udziałem ambasadora marki Marcina Dorocińskiego. Nowy spot promuje loterię dla klientów banku, w której łączna pula nagród to aż 1,5 mln zł.
Rusza kampania (Bez)cenne bezpieczeństwo Polskiego Związku Pracodawców Ochrona
Polski Związek Pracodawców Ochrona rozpoczyna kampanię informacyjno-edukacyjną (Bez)cenne bezpieczeństwo. Ma ona na celu dotarcie do sektora ochrony osób i mienia oraz jego klientów z informacją o zachodzących zmianach rynkowych, a szczególnie dotyczących kwestii rosnących kosztów prowadzonej działalności i cen za oferowane usługi ochrony....
Agencja WebTalk, oferująca działania full service digital, drogą wygranego przetargu pozyskała nowego klienta z segmentu FMCG. WebTalk odpowiada za stałą obsługę komunikacji marki Grycan w mediach społecznościowych.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764