logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Cezary Pazura i Andrzej Grabowski w Stopklatce

  PR 17.02.2020, przeczytano 253 razy
ilustracjastrzałka

Już w marcu Stopklatka zaprezentuje kolejną odsłonę swojego show rozrywkowego Nowa scena śmiechu. Program poprowadzą czołowi polscy aktorzy – Cezary Pazura i Andrzej Grabowski – którzy będą rozśmieszać widownię i zapraszać na skecze najlepszych polskich kabaretów. Premiera Nowej sceny śmiechu w Stopklatce – w piątek, 6 marca, o 17:00.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/cezary-pazura-i-andrzej-grabowski-w-stopklatce,385710,artykul.html

Cezary Pazura, jeden z najpopularniejszych polskich aktorów i człowiek z ogromnym talentem do rozśmieszania publiczności, poprowadzi wiosenną odsłonę programu Nowa scena śmiechu. Z kolei gospodarzem odsłony jesiennej będzie Andrzej Grabowski – znakomity aktor teatralny i filmowy, znany ze swoich umiejętności komediowych.

Oprócz tych dwóch wspaniałych aktorów na Nowej scenie śmiechu zaprezentują się też m.in. kabarety: Paranienormalni, Rewers, Jurki, Chyba, Czesuaf, Ciach, Dno, A Jak!, Kałasznikof, Kabaret Pod Wyrwigroszem, Kabaret Na Koniec Świata, duet FiFa-RaFa, Trzecia strona medalu, a także Ewa Błachnio, Bartosz Gajda, Szymon Łątkowski, Grzegorz Halama i Ireneusz Krosny .

Show Nowa scena śmiechu składa się z ośmiu 45-minutowych odcinków i będzie emitowany w paśmie kabaretowym Stopklatki – w każdy piątek o godz. 17:00. Za produkcję programu odpowiada Story Production Sp. z o.o.

Nowa scena śmiechu

  • show rozrywkowy, Polska 2020
  • premiera w Stopklatce:
  • piątek, 6 marca / 17:00
  • emisja premierowych odcinków:
  • każdy piątek / 17:00

Źródło: Kino Polska TV SA

www.kinopolska.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Efekty pandemii widoczne w wyszukiwarce Google
W ostatnich tygodniach życie codzienne i zawodowe Polaków przeniosło się do sieci. Tam również szukamy informacji, jak sobie radzić z nową rzeczywistością. Statystyki wyszukiwarki Google pokazują, że wśród najpopularniejszych haseł są te związane z pracą zdalną, zwolnieniami czy zasiłkami dla bezrobotnych. Z kolei przedsiębiorcy masowo szukają informacji...
Według danych StatCounter Chrome jest liderem wśród przeglądarek internetowych – na świecie korzysta z niej już 62% użytkowników, a w Polsce aż 71%. Nie dziwi więc poruszenie, które w branży wywołała zapowiedź Google o zaprzestaniu obsługi tzw. third-party cookies. Ta (r)ewolucja nie jest jednak czymś całkowicie nowym i zaskakującym. Już w 2017 roku...
„OK Google...” - codzienna dawka pozytywnych wiadomości
Na dobre wieści wszyscy czekają nie tylko w czasach zagrożenia czy kryzysu. Odnajdywanie konstruktywnych historii i popularyzowanie dziennikarskich relacji o tym, jak rozwiązywane są ważne problemy społeczne to cel nowego projektu Google Polska oraz Outriders. Już dziś użytkownicy Asystenta Google, dzięki prostej komendzie  „OK Google, powiedz mi coś dobrego”, mogą usłyszeć...
W 6 miesięcy od pierwszej informacji na temat wdrożenia 5G technologia ta jest już dostępna w sieci Play, a do końca czerwca obejmie swym zasięgiem 53 miasta i miejscowości na terenie Polski. Dotyczy to zarówno dużych aglomeracji, jak i mniejszych miejscowości. Sieć 5G w Play wykorzystuje pasmo 2100 MHz.
Kim Brunhuber nowym prezenterem CNN International w Atlancie
Kim Brunhuber dołącza do zespołu CNN International (CNNI) jako nowy prezenter, który będzie pracował w siedzibie stacji w Atlancie. Poprowadzi poranne wydania CNN Newsroom dotyczące Europy w soboty oraz niedziele, a także programy informacyjne w dni powszednie. Zatrudnienie Kima ogłosił wczoraj Mike McCarthy, Executive Vice President i General Manager w CNNI.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764