logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dawid Podsiadło w duecie z Sanah w najnowszym spocie Credit Agricole

  PR 07.10.2022, przeczytano 212 razy

Credit Agricole wypuścił kolejny spot w ramach swojej najnowszej kampanii w odświeżonej formule. Reklama porusza problem inflacji i promuje lokatę mobilną na 8 proc. Tym razem, bank do współpracy zaprosił Sanah.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dawid-podsiadlo-w-duecie-z-sanah-w-najnowszym-spocie-credit-agricole,397525,artykul.html

Dwie gwiazdy muzycznej sceny można oglądać w trzecim spocie nowej kampanii Credit Agricole. W tej reklamie w parze z Dawidem Podsiadło pojawia się Sanah - polska piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. W spocie Credit Agricole nawiązuje do rosnących cen i zachęca do skorzystania z oferty lokaty mobilnej na 8 proc., którą klienci mogą założyć przez aplikację CA24 Mobile - pełną korzyści.

Bank przygotował wyjątkową ofertę lokaty na 270 dni z oprocentowaniem aż 8 proc. Maksymalna lokata to 75 tys. zł. Można ją założyć w aplikacji CA24 Mobile do 14 dni od otwarcia konta osobistego. Dla nowych i obecnych klientów bank proponuje również specjalne oprocentowanie dla lokaty na 90 dni, która można założyć w Pakiecie Zyskowny Duet. W zależności od podziału pieniędzy przekazanych na ten produkt oprocentowanie lokaty wyniesie 8 proc. (przy podziale 50 proc. lokata terminowa i 50 proc. fundusz inwestycyjny lub 6,5 proc (przy podziale 70 proc. lokata terminowa i 30 proc. fundusz inwestycyjny).

Równolegle bank promuje nową aplikację CA24 Mobile - pełną korzyści, atrakcyjne rabaty na zakupy dostępne w Klubie korzyści, a także konto z premią 555 zł i kartę z ekotworzywa. W dwóch pozostałych spotach oprócz Dawida Podsiadło, można oglądać Roberta Makłowicza i Jarosława pashęBicepsa Jarząbkowskiego.

Źródło: Credit Agricole Bank Polska S.A.

www.credit-agricole.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Euvic Performance promuje Europejskie Forum Gospodarcze w Łodzi
W dniach 14 - 16 grudnia 2022 r. odbędzie się XV edycja „Europejskiego Forum Gospodarczego - Łódzkie 2022. Biznes w erze innowacji". Euvic Performance odpowiada za działania promujące Forum w wyniku wygranego postępowania przetargowego prowadzonego przez Regionalny Fundusz Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o.
Benq Photovue SW321C z certyfikatem TUV Rheinland Anti-Reflection
BenQ, znana światowa marka cyfrowych urządzeń lifestylowych i innowator w dziedzinie profesjonalnej technologii wyświetlania, ogłosiła, że jej PhotoVue SW321C jest pierwszym na świecie monitorem, który uzyskał certyfikat TUV Rheinland w zakresie wyjątkowej ochrony przed odbiciami i odblaskami, gwarantującej wysoki komfort pracy wysoką jakość obrazu dla profesjonalnych...
Cena drukarki, koszt wydruku - co jest ważne?
Pytania dotyczące roli druku w polskich domach zostały zadane przez polski oddział Epson podczas cyklu imprez sportowych dla najmłodszych - Kids Run 2022. Celem badania było m.in. ustalenie czy dziś - w czasach powszechnego dostępu do Internetu i chmury IT - drukarki mają jeszcze rację bytu? Po analizie zebranych informacji, okazało się, że… zdecydowanie tak!
On Board Think Kong: MSD Polska  ruszyła z kampanią „Sezon na kleszcze 2”
Kampania pod hasłem „Sezon na kleszcze 2”, ma na celu budowanie świadomości na temat ochrony zwierząt przeciwko kleszczom w czasie jesienno-zimowych miesięcy. Kampania jest częścią międzynarodowego projektu „Protect Our Future Too” realizowanego przez MSD Animal Health.
Najnowsza kampania Moliera2
Okres świąteczny, Sylwester czy karnawał - to dobre okazje do tego, aby zabłysnąć, postawić na spektakularną kreację, która pozwoli poczuć się jak prawdziwa gwiazda na czerwonym dywanie. Jeszcze nie masz wymarzonej stylizacji? Zainspiruj się najnowszą kampanią Let’s Celebrate Moliera2! Odkryj przy tym niezwykle luksusowe marki, ubrania oraz akcesoria, które...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764