logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Decathlon kontynuuje współpracę z Mullenlowe Mediahub

  PR 04.05.2021, przeczytano 317 razy

Dom mediowy MullenLowe MediaHub nadal będzie wspierać mediowo Decathlon, koncentrując się na digitalu, działaniach lokalnych  i wsparciu niestandardowych  działań mediowych. Nowa umowa obejmuje również usługi z zakresu business inteligence.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/decathlon-kontynuuje-wspolprace-z-mullenlowe-mediahub,391307,artykul.html

Nowy wymiar współpracy

- Zrozumienie i zaufanie to podstawa w biznesie. Decathlon to klient, z którym łączy nas szczególna, prawie dwudziestoletnia relacja. Przez wszystkie lata byliśmy wielokrotnie weryfikowani w zakresie naszej skuteczności i innowacyjności. Cieszę się, że po zaledwie kilkutygodniowej przerwie znów możemy wspierać Decathlon w rozwoju, oferując szeroką gamę rozwiązań digitalowych i analitykę – mówi Ewa Góralska, Managing Director MullenLowe MediaHub.

Blisko 20 lat wspólnej drogi

Historia współpracy MullenLowe MediaHub to ewenement na polskim rynku. Firmy współpracują od blisko dwóch dekad, zajmując dziś równolegle pozycje liderów w swoich branżach. Dom mediowy wspierał Klienta w transformacji digitalowej i procesie wejścia do świata eCommerce.

- MullenLowe MediaHub to sprawdzony i niezawodny partner. Doceniamy ich umiejętność dobrego  rozumienie wyzwań marketera takiego jak Decathlon – nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, ogromna elastyczność, szybkość reagowania i jakość serwisu – powiedział Wojciech Kozłowski, Dyr. Marketingu  Decathlon.

Źródło: MullenLowe MediaHub

www.mullenlowemediahub.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Brother kontynuuje współpracę z podróżniczką Moniką Witkowską
Firma Brother kontynuuje działania promocyjne z polską himalaistką – Moniką Witkowską, która planuje w sierpniu zdobyć szczyt K2 w 2022 r. który oficjalnie został ogłoszony przez Sejm jako Rok Wandy Rutkiewicz. Jeżeli Monice Witkowskiej uda się stanąć na szczycie K2, będzie pierwszą Polską od 36 lat, która tego dokonała. Przed nią 23 czerwca 1986...
Epson wspiera Kato Urban Corner
Projektory 3LCD od Epson wspierają warsztaty, wykłady i projekcje filmowe w unikalnej przestrzeni edukacyjno-wystawowej.
Electrolux namawia do gotowania bez marnowania
Electrolux startuje z nową kampanią „Niezmarnowane poniedziałki”. To kolejna odsłona działań realizowanych pod hasłem „Szwedzki sposób na gotowanie bez marnowania”, poprzez które marka zachęca konsumentów do mądrego korzystania z zasobów planety i proekologicznych wyborów. Na kampanię składa się cykl 6 filmów z udziałem Jagny Niedzielskiej i Marcina Kuca, w której...
Agnieszka Stefaniuk dołącza do Icon Strategies
Z początkiem czerwca br. do zespołu Icon Strategies dołączyła Agnieszka Stefaniuk. Na stanowisku starszej konsultantki będzie wspierała zespół agencji w działaniach z zakresu doradztwa strategicznego i public affairs prowadzonych na rzecz obecnych klientów agencji.
Nowa generacja innowacyjnej Fibre Bottle w testach u polskich konsumentów
Grupa Carlsberg odsłania kolejny etap prac nad Fibre Bottle - butelką z włókna drzewnego, w pełni nadającą się do recyklingu
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764