logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Dr.Max Drogeria stawia na Mediahub

  PR 09.05.2022, przeczytano 100 razy

Dr.Max Drogeria wybrała MediaHub do obsługi mediowej. Klient został pozyskany w wyniku wygranego przetargu.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/dr.max-drogeria-stawia-na-mediahub,395753,artykul.html

Działania reklamowe Dr.Max Drogeria prowadzone są pod hasłem „Zostań Maxymalistką” i objęły swym zasięgiem radio, OOH, digital oraz współpracę z influencerami. Kreację do kampanii, która potrwa do czerwca przygotowała agencja Opus B.

- Na decyzję o wyborze MediaHub wpłynęła zaproponowana strategia mediowa, a także doskonałe zrozumienie grupy docelowej – mówi Jakub Walczak, Dyrektor Marketingu w Dr.Max Polska. - Dr.Max Drogeria to odpowiedź dla najbardziej wymagających konsumentek - „maxymalistek”. Są nimi kobiety, które zawsze chcą maksymalnych promocji i maksymalnego wyboru. To dla nich stworzyliśmy internetową drogerię, która sprosta ich oczekiwaniom.

Źródło: MediaHub

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Huawei wzmacnia dział marketingu
Zmiany w warszawskim biurze Huawei. Dorocie N. Haller została powierzona dodatkowa rola. W międzynarodowych strukturach Huawei została powołana na stanowisko VP Marketing na Region Europy Środkowo-Wschodniej i krajów nordyckich. Do jej działu w Polsce dołączają trzy nowe, doświadczone osoby, które wzmocnią zespół w obszarze PRu.
Ikea: „Odkryj dom na nowo”
IKEA od lat pasjonuje się życiem w domu, dlatego chętnie odwiedza ludzi w ich mieszkaniach zlokalizowanych na całym świecie. Marka chce przy tym poznać zwyczaje oraz odmienne potrzeby mieszkańców i jak najlepiej na nie odpowiadać. W ten sposób powstała seria filmów „Life at Home Stories”, które wykorzystane zostały na festiwalach, m.in. Milan...
W całej Polsce dzieci uczyły się jak dbać o domowe ogródki
Pierwsza edycja #ZDROWOROSNA, marki W. Legutko właśnie dobiega końca. Liczby mówią za siebie - wydarzenie, w którym wzięło udział ponad 153 tys. dzieci z całej Polski, 5100 grup i klas oraz 1360 zgłoszonych placówek nie mogło przejść bez echa.
Nadmorskie Suweniry
Pamiątki z wakacji nad morzem w wydaniu jednego z najbardziej uznanych polskich projektantów będzie można oglądać w lipcu w siedzibie Stowarzyszenia Traffic Design. Wernisaż „Nadmorskich suwenirów” Jakuba Stępnia odbędzie się w najbliższy czwartek 30 czerwca o godz. 19 przy ul. Żeromskiego 36 w Gdyni.
Hisense wyróżnia piłkarki poprzez kampanię #Rememberthename
W ciągu ostatniego roku zainteresowanie kibiców piłką nożną kobiet na całym świecie zdecydowanie wzrosło. Będąc honorowym partnerem UEFA Women’s EURO 2022, firma Hisense pragnie przyczynić się do zasadniczego wzrostu i profesjonalizacji kobiecej piłki nożnej, inspirować i wspierać zawodniczki oraz kibiców, którzy z entuzjazmem podchodzą do tego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764