logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Focus Media Group – wzmocnienia i awans w kreacji

  PR 21.11.2016, przeczytano 608 razy

Należąca do holdingu Focus Media Group agencja Focus Advantage wzmocniła swoje siły kreatywne. Na czele działu kreacji stanął Dawid Lekszycki.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/focus-media-group-%E2%80%93-wzmocnienia-i-awans-w-kreacji,30583,artykul.html

Lekszycki, dotychczas Creative Supervisor, awansował na stanowisko dyrektora kreatywnego agencji. W Focus Advantage pracuje od 2008 roku, w branży reklamowej – od 1995 r. Szlify zdobywał z McCann Ericson Paris, następnie pracował m.in. dla Arc Worldwide (Leo Burnett Group), Rapp Collins (DDB Communication Group) i JWT. Ducha rywalizacji ma we krwi, więc po godzinach można go spotkać na trasach amatorskich wyścigów samochodowych lub w sieci – pod adresem serwisu SieScigam.pl, który stworzył.

Do działu kreacji Focus Advantage dołączyli Maciej Braksal (Creative Group Head), Paulina Wyrzykowska (Senior Art Director), Magdalena Sołodyna (Junior Art Director) i Monika Braksal (Junior Art Director).

Maciej Braksal jest absolwentem UW i SGH, pracował w międzynarodowej korporacji po stronie marketingu, w domu mediowym jako planner/buyer oraz w kilku wiodących agencjach reklamowych przy projektach ATL, BTL i digitalowych (m.in. Legend Group, Ogilvy, Change, VML) dla banków, FMCG, farmaceutyków i szeroko pojętej branży elektronicznej. Współtworzył też globalne digitalowe kampanie dla Tic Tac, był odpowiedzialny za obsługę Lay’s w digitalu na Polskę, co stało się benchmarkiem dla komunikacji globalnej tej marki. Obecnie specjalizuje się w alkoholach luksusowych, wyrobach tytoniowych oraz rynku piwnym. W branży reklamowej od 2010 roku.

Paulina Wyrzykowska jest graficzką z wykształcenia i powołania. Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, ukończyła też podyplomowe studia psychologii reklamy na Uniwersytecie Warszawskim. W branży reklamowej od 2006 roku, doświadczenie zdobywała m.in. w Havas Worldwide, Radna i Radna The Ad Store, pracując dla klientów z branż energetycznej, bankowej, telekomunikacyjnej, farmaceutycznej, elektronicznej i FMCG. Obecnie specjalizuje się w działaniach new businessowych, prowadzi też prace projektowe dla klientów agencji.

Magdalena Sołodyna jest z wykształcenia architektką, a z wyboru – graficzką. Przed dołączeniem do zespołu Focus Advantage zdobywała doświadczenie pracując na własną rękę, głównie przy projektach identyfikacji wizualnej. Swobodnie posługuje się oprogramowaniem do tworzenia grafik 3D, zajmuje się m.in. modelowaniem i renderingiem. Pasjonuje się animacją (tak 2D, jak i 3D). Po pracy poświęca się innej pasji – muzyce, a jej hobby to nauki ścisłe i filmy sci-fi.

Monika Braksal studiuje na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, na Wydziale Grafiki. Zajmuje się ilustracją i plakatem, jest laureatką międzynarodowego konkursu Art Moves Festival 2016 i finalistką biennale plakatu United Designs Alliance w Jeju w Korei Płd.

W skład Focus Media Group wchodzą, oprócz agencji marketingu zintegrowanego Focus Advantage, także agencja eventowa Imagine Nation i agencja interaktywna Comfitura.

Źródło: Focus Media Group

www.focusmedia.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Api.pl: druk żywiczny bez tajemnic
API.PL zaprasza do udziału w prezentacjach najnowszego plotera EPSON SureColor SC-R5010. Zaprezentowane zostaną możliwości rozwoju biznesu, jakie daje ekologiczny druk żywiczny.
Plej partnerem akcji #Razemnampodrodze
W związku ze 150. urodzinami Continental marka przypomina o tym, jak ważne jest bezpieczeństwo na drodze i zachęca do wspólnego pomagania poszkodowanym w wypadkach drogowych - podopiecznym Fundacji Moc Pomocy. Agencja Plej wspiera w tej misji Continental.
Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield wprowadza, w porozumieniu z funduszem AEW, rozwiązania z zakresu marketingu interaktywnego promującego ofertę najemców Galerii Klif Gdynia oraz Domu Mody Klif Warszawa. To kolejny krok w łączeniu narzędzi marketingowych w ramach trendu Online2Offline, który skupia się m.in. na podnoszeniu współczynnika...
W drugiej edycji konkursu Global Agency of the Year, magazyn "Campaign" przyznał działającej w 85 miastach na świecie agencji VMLY&R tytuł "Best of the Best: Creative Network”.
Najnowsze narzędzia w ramach aplikacji Amway Xperience już dostępne
Amway Most Loved Recommender to najnowsze narzędzie w ramach aplikacji. Content do aplikacji Amway Xperience tworzy zespół Opus B.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764