logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gedeon Richter Polska przedłuża kontrakty z First Aid Communication

  PR 25.03.2022, przeczytano 578 razy

First Aid Communication po raz kolejny zajmie się stworzeniem koncepcji kreatywnej i organizacją ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-społecznej „W kobiecym interesie”. Agencja będzie także realizować działania na rzecz portalu zdrowa-ona.pl.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gedeon-richter-polska-przedluza-kontrakty-z-first-aid-communication,395235,artykul.html

Od edycji pilotażowej realizacja kampanii społeczno-edukacyjnej „W kobiecym interesie” pozostaje w rękach First Aid Communication. Celem kampanii jest nieustanne zachęcanie Polek do regularnych badań kontrolnych w zakresie profilaktyki ginekologicznej. Co roku w ramach kampanii podejmowane są tematy barier oraz ograniczeń logistycznych, fizycznych i emocjonalnych w dostępie do świadczeń ginekologicznych oraz edukacja o znaczeniu kompleksowej profilaktyki. Główną osią kampanii co roku jest akcja bezpłatnych, profilaktycznych badań ginekologicznych w mniejszych miastach Polski, którą koordynuje agencja. First Aid Communication odpowiada również za przygotowanie kreacji, koordynację działań z partnerami oraz media relations. Współpraca potrwa do lipca 2022.

W przypadku projektu „Zdrowa Ona”, internetowego HUBu rzetelnej i przystępnej wiedzy medycznej oraz porad dotyczących dbania o kobiece zdrowie, First Aid Communication będzie odpowiadać za koordynację działań związanych z rozwojem portalu. Współpraca potrwa do lutego 2023 roku.

- Bardzo cieszymy się z ponownej możliwości współpracy z Klientem przy niezwykle istotnych projektach budujących wśród kobiet dobre nawyki związane z ich zdrowiem. W takie projekty angażujemy się z przyjemnością, a satysfakcja z nich płynąca dla całego zaangażowanego zespołu jest tym większa, gdy odkrywamy, że nasze działania niejednokrotnie przekładają się na ratowanie zdrowia, a nawet życia Polek. Tym bardziej cieszy fakt, że Klient okazał nam dowód zaufania oraz partnerstwa w biznesie powierzając realizację projektów bez przetargu – podkreśla Anna Jechna-Grabska, CEO First Aid Communication.

Oba projekty realizowane są przez seniorski zespół z First Aid Communication. Za kampanię „W kobiecym interesie” odpowiadają Katarzyna Krysiak, Olga Walentynowicz, Monika Bębnowska oraz Barbara Nowacka. Projekt „Zdrowa Ona” pozostaje pod opieką Agnieszki Mroczek oraz Dagmary Kumor.

Źródło: First Aid Communication

www.first-aid.com.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

„Jesteśmy przyszłością druku” – Mimaki na targach drupa
Firma Mimaki Europe, producent technologii druku atramentowego i cięcia, ogłosiła dzisiaj, że będzie obecna na targach drupa (Dusseldorf, Niemcy, 28 maja – 7 czerwca 2024 r.) wraz ze swoimi globalnymi parterami i nadrzędną marką Mimaki Engineering Co. Ltd. Zgodnie z hasłem targów drupa „Tworzymy przyszłość”, firma Mimaki wykorzysta swoje...
Kerris z obsługą mediową dla Andermatt Polska
Do grona klientów KERRIS dołączył Andermatt Polska, światowy lider w rozwoju, produkcji i dystrybucji biologicznych rozwiązań dla rolnictwa. Agencja odpowiada za kompleksową obsługę działań w obszarze performance marketingu i social ads.
Hanna Dworak awansowała w agencji Enyo
Hanna Dworak awansowała w strukturach agencji Enyo – obecnie jako Senior Project Manager zarządza 8-osobowym zespołem. W Enyo pracuje od roku, do tej pory na stanowisku Project Manager. Jednym z jej pierwszych zadań w nowej roli była produkcja sesji zdjęciowej ogłaszającej nową ambasadorkę Lancôme - Igę Świątek.
Salestube rozpoczyna współpracę z Notino
Spółka MarTech & e-commerce connected Salestube została wybrana przez największy beauty e-shop w Europie markę Notino na partnera w obszarze MarTech. Salestube dostarczy klientowi licencję Google Analytics 360 oraz zapewni wsparcie analityczne ze strony ekspertów w dziedzinie Web Analytics oraz Data Science dla zespołu marketingowego perfumerii w zakresie wykorzystania...
Kampania społeczna „Teraz mnie widzisz” dostrzeżona i doceniona
Niewidzialność osób z niepełnosprawnościami była tematem przewodnim szóstej kampanii społecznej Fundacji Avalon, która właśnie dobiegła końca. Jej celem było sprowokowanie społeczeństwa do otwarcia oczu na potrzeby tej największej mniejszości, będącej jego integralną częścią i posiadającą takie sama prawa i potrzeby jak każdy z nas.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764