logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Gemini Park Tarnów stawia na total look

  PR 05.07.2022, przeczytano 357 razy
ilustracja

Kreacja „Kolory mody” autorstwa Optima Marketing Group podkreśla modowy charakter centrum.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/gemini-park-tarnow-stawia-na-total-look,396491,artykul.html

Nowa linia kreatywna wpisuje się w pozycjonowanie Gemini Park Tarnów jako miejsca modnych zakupów. Kreację oparto na motywie total look – jednym z najgorętszych trendów w świecie fashion, wykorzystanym przez marki modowe w kolekcjach sezonu 2022 i pożądanym przez grupę docelową. Kompozycje w jednym kolorze tworzą spójne i wyróżniające się w przestrzeni miejskiej odsłony.

– Monochromatyczne, jednolite stylizacje w połączeniu z efektami dedykowanej sesji zdjęciowej oraz kreatywnym copywritingiem tworzą wyraziste „totalne” połączenie. Stawiamy na mocny kolor, który przyciąga wzrok, inspiruje do działania i daje nieskończone możliwości komunikacyjne – dodaje Renata Banaś, Creative Director z Optima Marketing Group.

W ramach kampanii przygotowano 12 barwnych odsłon wpisujących się w kalendarz handlowy centrum i zachęcających do zabaw z kolorem i eksperymentowania ze swoim wizerunkiem. Za nową platformę komunikacyjną odpowiada agencja Optima Marketing Group z Krakowa, od lat współpracująca z tarnowskim centrum.

Sesja:

  • Art/Creative Director / Renata Banaś
  • Foto / Łukasz Radzięta
  • Stylizacja / Wero Wysoczyńska
  • Asysta / Wiktoria Tokarz
  • Make Up & Hair / Sylwia Chlebek
  • Model / Marta Kowalczyk

ilustracjastrzałka

Źródło: Optima Marketing Group

www.optimamg.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Plany na Przyszłość | LAB - podsumowanie warszawskiego Święta Architektury
7 sierpnia zakończyło się warszawskie Święto Architektury, finisaż wystawy Plany na Przyszłość | LAB., organizowane po raz pierwszy przez Oddział Warszawski Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, Kamil Gach w kampanii Maczifit
Maczfit wystartował z nową kampanią. W jej ramach ambasadorzy marki opowiadają o tym, dlaczego mimo tak dużej konkurencji na rynku diet pudełkowych bez wahania wybierają Maczfit. Wśród bohaterów spotów Kasia Sokołowska, Anita Sokołowska, a także Kamil Gach duet Rowerowe Świry.
Personal PR prowadzi casting na tiktokerów Miasta Gdańska
Miasto Gdańsk ogłosiło casting na tiktokerów. Celem jest wyłonienie ambasadorów profilu miasta na TikToku. Za przeprowadzenie castingu odpowiada agencja Personal PR.
Od kopalni do huty – KGHM w technologii Stereovision 3D
Wystawa prezentująca oddziały KGHM w technologii 3D jest już do zobaczenia w Muzeum Sztuki Złotniczej w Kazimierzu Dolnym. Miedziowa spółka została mecenasem jedynej w Polsce placówki prezentującej unikatowe dzieła z cennych kruszców, w tym srebra i złota. KGHM jest liderem w produkcji srebra na świecie.
Nie z tego świata – Żabson i Samsung ponownie łączą siły
Żabson i Samsung ponownie łączą siły. W ramach współpracy z okazji premiery najnowszego, Galaxy Z Flip4, artysta stworzył nowy utwór, teledysk oraz zaprojektował specjalne akcesoria dedykowane urządzeniom Galaxy.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764