logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grey Group Poland dla marki Kasztelan

  PR 01.06.2016, przeczytano 415 razy

Agencja GREY Group Poland wygrała przetarg na stworzenie nowego serwisu internetowego dla marki Kasztelan.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grey-group-poland-dla-marki-kasztelan,28757,artykul.html

Agencja Grey Group Poland przygotuje dla marki Kasztelan zupełnie nową stronę internetową oraz zapewni jej bieżącą, kompleksową obsługę. Nowopowstający serwis zostanie zaprojektowany od podstaw, a jego funkcjonalność będzie dostępna – poza platformami stacjonarnymi – również na urządzeniach mobilnych. Całością działań programistycznych zajmie się Grey Group Poland.
 
Na stronie internetowej będzie można zapoznać się z różnymi wariantami piwa warzonymi pod marką Kasztelan oraz odkryć historię browarnictwa sierpeckiego.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Kasztelanem. To dla nas dowód, że już widać efekty rozwoju naszego zespołu Grey Digital, który zajmuje się strategią, kreacją i produkcją tego projektu – podkreśla Anna Pańczyk, CEO Grey Group Poland.

Źródło: GREY Group Poland

greygroup.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Platige Image pozyskało 6 mln zł na projekty gamingowe
Platige Image zakończyło prywatną emisję akcji, w ramach której pięciu inwestorów instytucjonalnych nabyło 240 tys. akcji, stanowiących 7% w podwyższonym kapitale, podała spółka. Pozyskany kapitał w wysokości 6 mln zł będzie w całości przeznaczony na realizację pierwszych projektów gamingowych, w związku z nową strategią Spółki na lata 2021-2025.
Obiektyw Voigtlander Ultron I i II 28 mm f/2,0 do Leica M
Niezmiernie miło jest nam zaprezentować nową wersję obiektywu Voigtlander Ultron 28 mm f/2,0 z mocowaniem Leica M.
Mary Kay uruchamia Suite 13TM:
Globalna marka kosmetyczna Mary Kay Inc. i działające w jej ramach Global Design Studio przedstawiają Suite 13TM, innowacyjne wirtualne doświadczenie kosmetyczne, które wykorzystuje wirtualną rzeczywistość do stworzenia wersji cyfrowej pierwszego wirtualnego showroomu Mary Kay. Zaprojektowany przy użyciu najnowszej technologii wirtualnej rzeczywistości nowy Suite 13TM oferuje...
SPi Global zmienia markę na Straive
SPi Global zaprezentował swój nowy awatar pod nazwą Straive (wymawiany tak samo jak słowo „strive” - „strajw” [dążyć]). Po licznych zmianach, jakie zaszły w ostatnich latach, w tym dużych przejęciach, otwarciu nowych strumieni przychodów czy dalszej konsolidacji kluczowych działów przedsiębiorstwa, nowa marka na nowo definiuje propozycję...
Kampania #Szczepimysię dedykowana rocznikom 1962-1973
Od 12 kwietnia trwa kampania informacyjna #SzczepimySię skierowana do osób w wieku 48-59 lat. Wszyscy urodzeni w latach 1962-1973, którzy są zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, mają możliwość zarejestrować się na konkretny termin. Ambasadorem kampanii jest znany i lubiany aktor Cezary Pazura.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764