logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grey Group Poland dla marki Kasztelan

  PR 01.06.2016, przeczytano 437 razy

Agencja GREY Group Poland wygrała przetarg na stworzenie nowego serwisu internetowego dla marki Kasztelan.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grey-group-poland-dla-marki-kasztelan,28757,artykul.html

Agencja Grey Group Poland przygotuje dla marki Kasztelan zupełnie nową stronę internetową oraz zapewni jej bieżącą, kompleksową obsługę. Nowopowstający serwis zostanie zaprojektowany od podstaw, a jego funkcjonalność będzie dostępna – poza platformami stacjonarnymi – również na urządzeniach mobilnych. Całością działań programistycznych zajmie się Grey Group Poland.
 
Na stronie internetowej będzie można zapoznać się z różnymi wariantami piwa warzonymi pod marką Kasztelan oraz odkryć historię browarnictwa sierpeckiego.

- Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Kasztelanem. To dla nas dowód, że już widać efekty rozwoju naszego zespołu Grey Digital, który zajmuje się strategią, kreacją i produkcją tego projektu – podkreśla Anna Pańczyk, CEO Grey Group Poland.

Źródło: GREY Group Poland

greygroup.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Spółka Time S.A. przystąpiła do QUALID, czyli programu poprawy jakości reklamy cyfrowej.  Stempel QUALID przysługuje  firmie w trzech obszarach: Brand Safety, Viewability oraz Anti-Fraud.
Eobuwie.pl świątecznie inspiruje w nowej kampanii reklamowej
Marka eobuwie.pl startuje dziś z nową kampanią, która ma inspirować klientów i zachęcać do zakupów w świątecznym klimacie. Spoty będą emitowane w mediach społecznościowych na wszystkich 17 rynkach, na których platforma jest dostępna. Kampania potrwa do 29 grudnia.
50 Czarnych Piątków w roku
Chociaż Black Friday był niezły, to najwięcej osób odwiedziło centra handlowe w sobotę. A ruch we wszystkie piątki był na podobnym poziomie. Polacy nie ufają amerykańskim wymysłom i nadają własnego kolorytu świętu konsumpcjonizmu.
Świąteczna rywalizacja miast i pomaganie ze Świeć się z Energą
Rusza doroczny plebiscyt Energi z Grupy ORLEN, w którym wybierane są miasta o najpiękniejszych iluminacjach świątecznych w regionie i w całej Polsce. Głosujący w 13. edycji zadecydują też, dokąd trafi dobroczynna pomoc o łącznej wartości 200 tys. zł. Na zwycięskich 16 miejscowości czekają sprzęty AGD i lampy UV-C, a do jednej z placówek pomocowych trafi...
Analitycy Santander Bank Polska przyjrzeli się wydatkom klientów w Black Friday. W przypadku zakupów, za które płatność realizowana jest kartami płatniczymi Santander Bank Polska, co roku wzrosty obserwowane są w Black Friday oraz następującą po nim sobotę. W dniach 27 i 28.11.2021 wartość wydatków jest o 7% wyższa niż w poprzedzający piątek i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2021 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764