logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Grupa ClickAd z kampanią dla marki Asus

   18.05.2011, przeczytano 1332 razy

Grupa ClickAd prowadzi kompleksową kampanię reklamową promującą notebooki Asus serii N. Akcja swoim zasięgiem obejmuje Internet, outdoor i radio.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/grupa-clickad-z-kampania-dla-marki-asus,12556,artykul.html

Kampania skierowana jest przede wszystkim do miłośników multimediów w wieku 25-50 lat. W Internecie reklamy zamieszczane są w serwisach informacyjnych, biznesowych, muzycznych, lifestylowych, poświeconych multimediom i rozrywce oraz serwisach społecznościowych. Akcja reklamowa prowadzona jest m.in. na portalach: money.pl, bankier.pl, tvn24.pl, forbes.pl, newsweek.pl, NK.pl, YouTube.pl.

W sieci wykorzystane zostaną takie formaty reklamowe jak billboard, double billboard, skyscraper, rectangle, box, scroll double billboard oraz linki tekstowe. Grupa ClickAd przygotowała także polską wersję 15 sekundowego klipu video do emisji w serwisie YouTube.pl.

Kampania outdoorowa swoim zasięgiem obejmuje Warszawę i Trójmiasto. Wykorzystane zostaną billboardy typu frontlight i citylight. Dodatkowo w Radiu Zet emitowane będą 20 sekundowe spoty reklamowe. 

Za kreację, planowanie kampanii i zakup mediów odpowiedzialna jest Grupa ClickAd. Akcja potrwa do połowy czerwca.

Źródło: Grupa ClickAd

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Success Story by Via Color Pegasus: Skumajto i Pegasus Axis III
Pasja, ciężka praca i wytrwałość, sprawiły, że z małej, rodzinnej firmy, marka SkumajTo stała się międzynarodowym graczem. Ogromne zainteresowanie produktami i nieustanny rozwój firmy sprawiły, że naturalnym krokiem stały się nowe inwestycje. Jedną z nich jest zakup najnowszej drukarki do gadżetów od Via Color Pegasus – modelu Axis III UV LED.
Była szefowa PR-u Hołowni otwiera butik szkoleniowy
Na rynek szkoleniowy wchodzi butikowa agencja Krystal Point, która uczy komunikacji, wystąpień publicznych i medialnych. Jej założycielką jest Barbara Krysztofczyk, ekspertka ds. wizerunku, wcześniej związana m.in. z kampanią prezydencką Szymona Hołowni, w której pełniła funkcję szefowej PR oraz trenera medialnego.
HP Zbook Create G7 i Zbook Studio G7 – stacje robocze nawet dla najbardziej wymagających twórców
Tworzyć może każdy i wszędzie, a dzięki mobilnym stacjom roboczym HP ZBook Create oraz HP ZBook Studio projektowanie i codzienna praca jeszcze nigdy nie były tak proste. HP ZBook Create G7 i ZBook Studio G7 to pierwsze mobilne stacje robocze, których komponenty wewnętrzne wykonano z plastiku pochodzącego z recyklingu[1]. Są wyposażone w układy graficzne NVIDIA GeForce i...
Freelancing w Polsce i na świecie w 2020 r.
Wartość rynku wolnych strzelców w naszym kraju zwiększy się w tym roku o 28% i przekroczy 12 mld zł. Globalna gospodarka freelancerów będzie warta ponad 3 biliony dolarów w 2020 r. i urośnie o 20%. Co wpływa na dynamiczny rozwój tej branży? Co przyciąga pracowników do niej i na jakie zarobki mogą liczyć? Jak pandemia zmienia ten sektor? Najnowszy...
Aldi podsumowuje wyniki Wielkiego Testu
Jesienią ubiegłego roku sieć dyskontów ALDI rozpoczęła ogólnopolską kampanię marketingową pod hasłem RAZ ALDI, ZAWSZE ALDI, będącym jednocześnie nowym sloganem marki. Bohaterami kampanii stały się wybrane produkty marki własnej z różnych kategorii asortymentowych, a kluczowym jej etapem był Wielki Test Produktów. Gospodarzem testu była aktorka...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764