logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP rozszerza portfolio urządzeń z serii HP Smart Tank

  PR 03.09.2019, przeczytano 303 razy
ilustracjastrzałka

Do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze4 na start, wygodny system napełniania, niskie koszty pracy, a to wszystko z zachowaniem najlepszej jakości druku w swojej klasie


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-rozszerza-portfolio-urzadzen-z-serii-hp-smart-tank,383815,artykul.html

Firma HP przedstawia nową odsłonę serii HP Smart Tank zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy na co dzień drukują duże ilości dokumentów w domu lub podczas pracy w domowym biurze.

Modele z serii HP Smart Tank 500 i 600 charakteryzują kompaktowa konstrukcja, wbudowany zbiornik na atrament z automatycznym czujnikiem poziomu tuszu oraz prosty i wygodny system napełniania bez rozlewania.8

Urządzenia wyposażone w zaawansowane rozwiązania amerykańskiego producenta1, oferują również wysoką jakość druku oraz komplet tuszy w zestawie, które mogą wystarczyć nawet na 3 lata pracy3 (do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze4). Dodatkowo z aplikacją do drukowania mobilnego HP Smart App5 użytkownicy mogą cieszyć się swobodą druku, skanowania i kopiowania niemal z każdego miejsca oraz tworzyć własne skróty z funkcją Smart Tasks7, aby zaoszczędzić czas.

HP Smart Tank 500/600 to

Komfort użytkowania:

 • wbudowany zbiornik z automatycznym czujnikiem sygnalizuje niski poziom atramentu zanim go zabraknie,
 • prosty, wygodny system napełniania z użyciem butelek z możliwością wielokrotnego zamykania,
 • wybrane modele wyposażone w funkcję faksu11,
 • automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 35 stron11 (HP Smart Tank 615),
 • łatwe i szybkie kopiowanie dokumentu tożsamości z możliwością wydruku obu stron obok siebie.

Niski koszt druku w kolorze:

 • wydruk do 18 000 stron w czerni i 8 000 w kolorze z wykorzystaniem atramentu dostępnego w zestawie.

Mobilność z HP Smart App:

 • łatwe skanowanie i drukowanie z najlepszą w swojej klasie aplikacją do drukowania mobilnego6,
 • ograniczanie powtarzalności zadań z funkcją Smart Tasks, pozwalającą na tworzenie skrótów w telefonie lub drukarce.

Niezawodność i szybkość:

 • duża prędkość druku oraz sprawne przesyłanie danych z dwuzakresowym Wi-Fi12,
 • wyraźny tekst oraz żywe kolory grafik,
 • profesjonalne broszury bez marginesów oraz trwałe, odporne na blaknięcie zdjęcia,
 • możliwość rozszerzenia gwarancji do 3 lat10.

Ceny i dostępność

 • Urządzenia z serii HP Smart Tank 500 i 600  będą dostępne w sprzedaży we wrześniu br. w cenie od 759 zł.

Źródło: HP Inc.

www.hp.pl

Dodatkowe informacje:

[1] Lider w sprzedaży urządzeń drukujących: na podstawie IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2018 Q4 dla dystrybucji wszystkich urządzeń drukujących (drukarek atramentowych, drukarek laserowych, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych, w tym jednostek produkcyjnych).
[2] Jakość druku: najlepsza w swojej klasie jakość papieru zwykłego i fotograficznego przy użyciu atramentów OEM w porównaniu do większości wiodących urządzeń konkurencyjnych marek <449,99 dol.. Udział w rynku na podstawie Q1 2019 Hardcopy Peripherals Tracker, 2019Q1. Wyniki testu powinny być podobne dla różnych modeli tych samych urządzeń przy użyciu tej samej formuły atramentu OEM. Drukarki HP Smart Tank są również promowane jako HP Smart Tank Plus w niektórych regionach. Szczegóły w majowym raporcie 2019 Keypoint Intelligence - Buyers Lab przy użyciu atramentów OEM. Więcej informacji: http://www.keypointintelligence.com/hpsmarttankplus.
[3] Zapas tuszu do 3 lat: przy zużyciu 200 stron miesięcznie. Rzeczywista wydajność różni się znacznie w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia oparta na metodologii testowania ISO/IEC 24711, firmy HP oraz druku ciągłego. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies. Butelki z atramentem HP w porównaniu z wkładami atramentowymi HP. Koszt na stronę oparty na oczekiwanych wynikach dla stron w czerni oraz złożonych (cyjan / magenta / żółty) na podstawie metodologii HP i ciągłego drukowania stron testowych ISO / IEC 24712. Nie oparty na procesie testowym ISO / IEC 24711. Rzeczywista wydajność różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Więcej informacji na temat napełniania i wydajności można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.
[4] Wydajność dla 18 tys. stron w czerni / 8 tys. stron w kolorze: średnia dla czerni i koloru na butelkę (cyjan / magenta / żółty). Trzy czarne butelki GT53XL dostępne w zestawie oferują do 6000 stron testowych każda. Wyniki oparte na metodologii HP i ciągłym drukowaniu stron testowych ISO / IEC 24712. Nie oparty na procesie testowym ISO / IEC 24711. Do wydrukowania 8000 kolorowych stron testowych może być wymagana dodatkowa butelka z czarnym atramentem. Rzeczywista wydajność różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Więcej informacji na temat napełniania i wydajności można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.
[5] Smart App: wymaga pobrania aplikacji HP Smart. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie hp.com/go/mobileprinting. Aplikacja HP Smart nie jest dostępna w serii HP Smart Tank 500 All in One.
[6] Najlepsza w swojej klasie HP Smart App: w porównaniu z aplikacjami do drukowania mobilnego OEM dla większości najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych do domu i domowego biura, w cenie mniejszej lub równej 429,99 euro. Udział w rynku na podstawie by IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Wniosek oparty na badaniach aplikacji do drukowania dla urządzeń mobilnych, analizie Keypoint Intelligence - Buyers Lab oraz praktycznych testach. Zobacz raport z września 2018 r. na: keypointintelligence.com/HPSmartApp.
[7] Smart Tasks: wymaga pobrania aplikacji HP Smart App. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie hp.com/go/mobileprinting. HP Smart App nie jest dostępna w serii HP Smart Tank 500 All-in-One.
[8] Napełnianie bez rozlewania: przy użyciu zgodnym z instrukcją.
[9] Żywe kolory: więcej informacji można znaleźć na stronie hp.com/go/printpermanence.
[10] Gwarancja: gwarancja może się różnić w zależności od regionu; przedłużona gwarancja może być dostępna po rejestracji.
[11] Faks i automatyczny podajnik dokumentów: funkcje faksu są dostępne tylko w HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One. Automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 35 stron dostępny tylko w HP Smart Tank 530 / HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One.
[12] Dwuzakresowa sieć Wi-Fi: operacje bezprzewodowe są zgodne wyłącznie z 2,4 GHz i 5,0 GHz. Dowiedz się więcej na hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance. Obsługuje zarówno 5,0 GHz, jak i 2,4 GHz, wykorzystując do 12 nie nakładających się kanałów w porównaniu z 3 nie nakładającymi się kanałami dla 2,4 GHz. Obsługuje pasmo 5,0 GHz (do 150 Mb / s) vs pasmo 2,4 GHz (do 72,2 Mb / s). Dwuzakresowe Wi-Fi nie jest dostępne w serii HP Smart Tank 500 All-in-One.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Podsumowanie 16. edycji targów Remadays Warsaw 2020
14 lutego zakończyła się 16. edycja jednej z największych imprez wystawienniczych, która na 3 dni skupiła ok. 21 000 zwiedzających. W ocenie organizatora, wystawców, jak i przybyłych gości targi można uznać za udane, szczególnie uwzględniając udział ok. 3500 zwiedzających z zagranicy z 52 krajów. Wysoki poziom produktów, usług, a także wszystkich punktów programu...
Polacy coraz chętniej personalizują i zmieniają wygląd swoich aut
Prawie 9 na 10 kierowców przywiązuje wagę do wyglądu i estetyki swojego samochodu – wynika z sondażu SW Research „Czy pasja do motoryzacji ma płeć?” na zlecenie 3M. Mężczyźni bardziej dbają o stan lakieru, a kobiety poświęcają większą uwagę temu, aby samochód miał atrakcyjny kolor, i chętniej personalizują jego wnętrze. Coraz popularniejszą...
Porozmawiajmy! 17. edycji Okk! design
Człowiek może przestać mówić, ale nie może przestać komunikować – jak stwierdził wybitny psycholog Paul Watzlawick. Komunikacja odgrywa niezwykle istotną rolę w naszej codzienności, pracy, relacjach – dlatego właśnie ona będzie tematem przewodnim 17. edycji OKK! design. Wydarzenie odbędzie się 9 marca 2020 w warszawskiej przestrzeni Mysia 3.
Rośnie rola treści wideo w grafice komputerowej
Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że graficy komputerowi zyskali nowe narzędzia, które ułatwiają i usprawniają ich pracę. Powstają systemy sztucznej inteligencji automatyzujące wykonywanie rutynowych zadań, aplikacje ułatwiające tworzenie profesjonalnych grafik przez amatorów oraz narzędzia przystosowane do projektowania w wirtualnej...
Agencja Brandingowa Tango na Międzynarodowych Targach w Dubaju
W tym tygodniu Tango podbijało Dubaj. Jako agencja brandingowa specjalizujemy się w projektach dla branży spożywczej, dlatego nie mogło nas zabraknąć na największych na świecie Targach Żywności Gulfood 2020 w Dubaju.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2020 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764