logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

HP rozszerza portfolio urządzeń z serii HP Smart Tank

  PR 03.09.2019, przeczytano 203 razy
ilustracjastrzałka

Do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze4 na start, wygodny system napełniania, niskie koszty pracy, a to wszystko z zachowaniem najlepszej jakości druku w swojej klasie


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/hp-rozszerza-portfolio-urzadzen-z-serii-hp-smart-tank,383815,artykul.html

Firma HP przedstawia nową odsłonę serii HP Smart Tank zaprojektowaną z myślą o użytkownikach, którzy na co dzień drukują duże ilości dokumentów w domu lub podczas pracy w domowym biurze.

Modele z serii HP Smart Tank 500 i 600 charakteryzują kompaktowa konstrukcja, wbudowany zbiornik na atrament z automatycznym czujnikiem poziomu tuszu oraz prosty i wygodny system napełniania bez rozlewania.8

Urządzenia wyposażone w zaawansowane rozwiązania amerykańskiego producenta1, oferują również wysoką jakość druku oraz komplet tuszy w zestawie, które mogą wystarczyć nawet na 3 lata pracy3 (do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze4). Dodatkowo z aplikacją do drukowania mobilnego HP Smart App5 użytkownicy mogą cieszyć się swobodą druku, skanowania i kopiowania niemal z każdego miejsca oraz tworzyć własne skróty z funkcją Smart Tasks7, aby zaoszczędzić czas.

HP Smart Tank 500/600 to

Komfort użytkowania:

 • wbudowany zbiornik z automatycznym czujnikiem sygnalizuje niski poziom atramentu zanim go zabraknie,
 • prosty, wygodny system napełniania z użyciem butelek z możliwością wielokrotnego zamykania,
 • wybrane modele wyposażone w funkcję faksu11,
 • automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 35 stron11 (HP Smart Tank 615),
 • łatwe i szybkie kopiowanie dokumentu tożsamości z możliwością wydruku obu stron obok siebie.

Niski koszt druku w kolorze:

 • wydruk do 18 000 stron w czerni i 8 000 w kolorze z wykorzystaniem atramentu dostępnego w zestawie.

Mobilność z HP Smart App:

 • łatwe skanowanie i drukowanie z najlepszą w swojej klasie aplikacją do drukowania mobilnego6,
 • ograniczanie powtarzalności zadań z funkcją Smart Tasks, pozwalającą na tworzenie skrótów w telefonie lub drukarce.

Niezawodność i szybkość:

 • duża prędkość druku oraz sprawne przesyłanie danych z dwuzakresowym Wi-Fi12,
 • wyraźny tekst oraz żywe kolory grafik,
 • profesjonalne broszury bez marginesów oraz trwałe, odporne na blaknięcie zdjęcia,
 • możliwość rozszerzenia gwarancji do 3 lat10.

Ceny i dostępność

 • Urządzenia z serii HP Smart Tank 500 i 600  będą dostępne w sprzedaży we wrześniu br. w cenie od 759 zł.

Źródło: HP Inc.

www.hp.pl

Dodatkowe informacje:

[1] Lider w sprzedaży urządzeń drukujących: na podstawie IDC Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker 2018 Q4 dla dystrybucji wszystkich urządzeń drukujących (drukarek atramentowych, drukarek laserowych, kopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych, w tym jednostek produkcyjnych).
[2] Jakość druku: najlepsza w swojej klasie jakość papieru zwykłego i fotograficznego przy użyciu atramentów OEM w porównaniu do większości wiodących urządzeń konkurencyjnych marek <449,99 dol.. Udział w rynku na podstawie Q1 2019 Hardcopy Peripherals Tracker, 2019Q1. Wyniki testu powinny być podobne dla różnych modeli tych samych urządzeń przy użyciu tej samej formuły atramentu OEM. Drukarki HP Smart Tank są również promowane jako HP Smart Tank Plus w niektórych regionach. Szczegóły w majowym raporcie 2019 Keypoint Intelligence - Buyers Lab przy użyciu atramentów OEM. Więcej informacji: http://www.keypointintelligence.com/hpsmarttankplus.
[3] Zapas tuszu do 3 lat: przy zużyciu 200 stron miesięcznie. Rzeczywista wydajność różni się znacznie w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Średnia oparta na metodologii testowania ISO/IEC 24711, firmy HP oraz druku ciągłego. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies. Butelki z atramentem HP w porównaniu z wkładami atramentowymi HP. Koszt na stronę oparty na oczekiwanych wynikach dla stron w czerni oraz złożonych (cyjan / magenta / żółty) na podstawie metodologii HP i ciągłego drukowania stron testowych ISO / IEC 24712. Nie oparty na procesie testowym ISO / IEC 24711. Rzeczywista wydajność różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Więcej informacji na temat napełniania i wydajności można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.
[4] Wydajność dla 18 tys. stron w czerni / 8 tys. stron w kolorze: średnia dla czerni i koloru na butelkę (cyjan / magenta / żółty). Trzy czarne butelki GT53XL dostępne w zestawie oferują do 6000 stron testowych każda. Wyniki oparte na metodologii HP i ciągłym drukowaniu stron testowych ISO / IEC 24712. Nie oparty na procesie testowym ISO / IEC 24711. Do wydrukowania 8000 kolorowych stron testowych może być wymagana dodatkowa butelka z czarnym atramentem. Rzeczywista wydajność różni się w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Część atramentu z dołączonych butelek jest używana do uruchomienia drukarki. Więcej informacji na temat napełniania i wydajności można znaleźć na stronie hp.com/go/learnaboutsupplies.
[5] Smart App: wymaga pobrania aplikacji HP Smart. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie hp.com/go/mobileprinting. Aplikacja HP Smart nie jest dostępna w serii HP Smart Tank 500 All in One.
[6] Najlepsza w swojej klasie HP Smart App: w porównaniu z aplikacjami do drukowania mobilnego OEM dla większości najlepiej sprzedających się drukarek atramentowych i laserowych oraz urządzeń wielofunkcyjnych do domu i domowego biura, w cenie mniejszej lub równej 429,99 euro. Udział w rynku na podstawie by IDC CYQ2 2018 Hardcopy Peripherals Tracker. Wniosek oparty na badaniach aplikacji do drukowania dla urządzeń mobilnych, analizie Keypoint Intelligence - Buyers Lab oraz praktycznych testach. Zobacz raport z września 2018 r. na: keypointintelligence.com/HPSmartApp.
[7] Smart Tasks: wymaga pobrania aplikacji HP Smart App. Szczegółowe informacje na temat lokalnych wymagań dotyczących drukowania można znaleźć na stronie hp.com/go/mobileprinting. HP Smart App nie jest dostępna w serii HP Smart Tank 500 All-in-One.
[8] Napełnianie bez rozlewania: przy użyciu zgodnym z instrukcją.
[9] Żywe kolory: więcej informacji można znaleźć na stronie hp.com/go/printpermanence.
[10] Gwarancja: gwarancja może się różnić w zależności od regionu; przedłużona gwarancja może być dostępna po rejestracji.
[11] Faks i automatyczny podajnik dokumentów: funkcje faksu są dostępne tylko w HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One. Automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 35 stron dostępny tylko w HP Smart Tank 530 / HP Smart Tank 615 Wireless All-in-One.
[12] Dwuzakresowa sieć Wi-Fi: operacje bezprzewodowe są zgodne wyłącznie z 2,4 GHz i 5,0 GHz. Dowiedz się więcej na hp.com/go/mobileprinting. Wi-Fi jest zastrzeżonym znakiem towarowym Wi-Fi Alliance. Obsługuje zarówno 5,0 GHz, jak i 2,4 GHz, wykorzystując do 12 nie nakładających się kanałów w porównaniu z 3 nie nakładającymi się kanałami dla 2,4 GHz. Obsługuje pasmo 5,0 GHz (do 150 Mb / s) vs pasmo 2,4 GHz (do 72,2 Mb / s). Dwuzakresowe Wi-Fi nie jest dostępne w serii HP Smart Tank 500 All-in-One.

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Canon we współpracy z Printerlogic udostępnia platformę do zarządzania sterownikami do drukarek
Canon nawiązał współpracę z PrinterLogic, aby zaoferować platformę do zarządzania sterownikami do drukarek, która pozwala uprościć proces ich aktualizacji i konfiguracji.
Magna Talenta – nowa agencja i szersze kompetencje w 38 Group
Magna Talenta to efekt fuzji kompetencji dwóch firm: 38 Content Communication oraz Top Personal Branding – kierowanej przez Piotra Grządziel, czołowego polskiego eksperta w zakresie budowania i rozwijania marek osobistych liderów. Nowa agencja wchodzi w skład 38 Group, która tym samym wzmacnia kompetencje w obszarach: personal branding, social selling oraz...
Polski odział OKI Europe rozszerzył możliwości dystrybucyjne swoich materiałów eksploatacyjnych podpisując nowe kontrakty z największym dystrybutorem IT w Polsce - firmą AB S.A. oraz czeską spółka LAMA PLUS.
Rema Days 2020 – See New na targach pod patronatem Signs.pl
Jubileuszowa edycja targów RemaDays Warsaw zakończyła się powodzeniem. Jednak czas już rozpocząć intensywne przygotowania do następnej edycji. Warszawska impreza wystawiennicza odbywać się będzie po raz szesnasty. Do Ptak Warsaw EXPO zapraszamy w dniach od 12 do 14 lutego 2020 roku.
Wyborowa czyli ikona spotkań w nowej butelce
Na myśl o ikonie przychodzi nam do głowy wiele skojarzeń – postaci, miejsc i przedmiotów, które bezwzględnie zasługują na to miano. Nikt nie zaprzeczy, że ikoną kina jest Audrey Hepburn, ikoną muzyki The Rolling Stones, mody „mała czarna”, a ikoną naszych czasów – laptop czy smartfon. W polskiej kulturze kultowe są również...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764