logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Innogy go! laureatem konkursu Dobry Wzór 2020

  PR 04.11.2020, przeczytano 466 razy
ilustracja

Dobry Wzór to jeden z najstarszych w Polsce konkursów wzorniczych. Organizowany jest od 27 lat przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Jego pierwsze edycje miały na celu nagradzanie polskich produktów i wyrobów, które odznaczają się wysokim poziomem wzornictwa. Z czasem, konkurs poszerzył się o takie kategorie, jak Nowe Technologie, Grafika użytkowa, Opakowania i Usługi, a także Transport i Komunikacja. Dziś Dobry Wzór jest wyznacznikiem nowych trendów rynkowych w obszarach designu i usług.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/innogy-go%21-laureatem-konkursu-dobry-wzor-2020,389058,artykul.html

Carsharing innogy go! wzorem

innogy go! zostało laureatem 27. edycji konkursu Dobry Wzór. Nagrodę przyznano w kategorii Usługi. Jury doceniło fakt, że dzięki wprowadzeniu na rynek innogy go! po raz pierwszy w Polsce zaoferowano na tak dużą skalę możliwość jazdy autem elektrycznym na minuty. Dla wielu osób była to również pierwsza szansa wypróbowania samochodu z napędem elektrycznym.

W uzasadnieniu jury poruszono również kwestię ograniczenia ruchu samochodowego na terenie miasta, a przede wszystkim – redukcję emisji spalin i ochrony środowiska. Oceniający zwrócili także uwagę na kwestię  przyjazności usługi i intuicyjnej aplikacji mobilnej, dzięki której wypożyczanie samochodów stało się łatwe i przyjemne.

- Nagroda Dobry Wzór 2020 jest uznaniem starań całego naszego zespołu, który dbał o to, by usługa była nie tylko innowacyjna pod kątem transportowym, ale również nowoczesna pod kątem pozytywnego doświadczenia użytkowników. Dzięki połączeniu tych dwóch elementów, powstał jedyny w swoim rodzaju nowoczesny carsharing. Zyskał grono stałych użytkowników i zaskarbił sobie serca mieszkańców Warszawy – mówi Agnieszka Kamińska, odpowiedzialna za marketing innogy go!.

Obecnie innogy go! jest jedynym w Polsce w pełni elektrycznym carsharingiem. Został uruchomiony w 2019 roku w Warszawie, a od niedawna testowo działa również w Zakopanem. Użytkownicy za pomocą aplikacji mogą wypożyczyć BMW i3 lub jego sportową wersję, czyli BMW i3s. Usługę charakteryzuje dostępność sieci stacji ładowania, która stale się rozwija. Obecnie na terenie Warszawy dostępne są 82 punkty ładowania.

Źródło: Grupa innogy

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

124 zgłoszenia w drugiej edycji Konkursu PR Wings
Aż 124 zgłoszenia wpłynęły w tegorocznej, drugiej edycji konkursu PR Wings organizowanego od ub. roku przez Stowarzyszenie Agencji Public Relations (SAPR). Dziś zaczynają się prace niezależnego Jury, składającego się z 39 uznanych ekspertów komunikacji spoza SAPR, którzy wyłonią najpierw po trzech nominowanych w każdej z 14 kategorii konkursowych a potem zwycięzców....
#Todziecinnieproste – kampania BGK doceniona na międzynarodowej arenie
Zespół Komunikacji Wewnętrznej (ZKW) Banku Gospodarstwa Krajowego ma na swoim koncie liczne sukcesy. Jednym z nich jest kampania #ToDziecinnieProste promująca wartości banku: otwartość, zespołowość i odpowiedzialność. To jedyny polski projekt doceniony w Internal Communication and Engagement Awards, konkursie organizowanym przez Communicate Magazine. BGK otrzymał złoto w...
Zwycięzcy konkursu Artinpost 2022
Tegoroczna edycja konkursu ArtInPost dobiegła końca – znamy już zwycięzców i nagrodzone prace! Dziękujemy za ogromną liczbę zgłoszeń i wszystkie głosy w konkursie. Wasze pomysły były naprawdę #OutOfTheBox! 
Szwajcarski oddział Grupy VERTIKOM, należącej do ASM Group, został wyróżniony tytułem Agencji Marketingowej Roku w plebiscycie Switzerland Prestige Awards.
Konkurs Nvidia Canvas x Komputronik
Mieliście już okazję korzystać z NVIDIA Canvas? To zupełnie nowe narzędzie, które może znacząco usprawnić pracę projektantów graficznych, ilustratorów i artystów. Żeby zachęcić Was do zapoznania się z tą technologią, NVIDIA GeForce Polska oraz Komputronik Gaming w partnerstwie z STGU przygotowali konkurs „NARYSUJ...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764