logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Katarzyna Tyska w SEC Newgate CEE

  PR 18.05.2023, przeczytano 520 razy
ilustracja

Katarzyna Tyska dołączyła do zespołu Corporate & Public Affairs SEC Newgate CEE jako nowa Account Director. To kolejne wzmocnienie agencji w obszarze doradztwa i obsługi projektów korporacyjnych.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/katarzyna-tyska-w-sec-newgate-cee,399999,artykul.html

Kluczowym zadaniem Katarzyny Tyskiej jest dbanie o wysoką jakość usług i kierowanie zespołem konsultantów obsługujących takich klientów jak SKANSKA Residential Development Poland, STRABAG, Harden Construction, LeasePlan, Renters, Global Empowerment Mission (GEM) oraz wybranych klientów projektowych. W SEC Newgate CEE jej rola to strategiczne doradztwo komunikacyjne, tworzenie i nadzór nad realizacją programów komunikacyjnych oraz rozwój biznesu – tworzenie nowych produktów i pozyskiwanie klientów. Katarzyna Tyska raportuje bezpośrednio do Zofii Bugajnej-Kasdepke, wiceprezeski SEC Newgate CEE.

Nowa Account Director SEC Newgate CEE, Katarzyna Tyska, specjalizuje się w złożonych projektach komunikacyjnych, ma blisko 15-letnie doświadczenie zawodowe. Przez ostatnie lata była związana z agencją Testa Communications, gdzie zarządzała kilkunastoosobowym zespołem konsultantów. Pracowała m.in. z: PGE Energia Ciepła, PGE, Viessmann, Royal Canin, OtoDom, HRS, Zell am See-Kaprun, VisitBerlin, 4F, TK Maxx, Tissot, E.Wedel, Kinder Pingui, Danone, Sanofi, Alpen Pharma, PAIiIZ. Tworzyła między innymi strategie komunikacji, realizowała działania Public Relations oraz Public Affairs, a także autorskie projekty agencji, w tym współtworzyła markę Zimowy Narodowy. W ramach projektu odpowiadała m.in. za opracowanie i realizację strategii komunikacji, była również rzecznikiem prasowym projektu. Podczas Zimowego Narodowego współtworzyła dwie rewie łyżwiarskie „Kings On Ice”. Przez kilka sezonów obsługiwała „Czerkawski Cup” w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Sport7, którego założycielem jest Mariusz Czerkawski oraz pracowała z Fundacją Marcina Gortata MG13 przy akcji „Lekcja WF na Zimowym Narodowym”.

Efekty jej działań są doceniane przez klientów i branżę PR, o czym świadczą otrzymane nagrody, m.in. 3 Złote Spinacze, 2 nagrody IPRA Golden World Awards, Stevie Awards, Summit Creative Awards, Golden Arrow, 2 nagrody Galaxy Awards, Summit Marketing Effectiveness Award, Demes.

Katarzyna Tyska jest absolwentką Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, studiowała także w Belgii na uniwersytecie KU Leuven, ukończyła również studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej - Azjatycko-Europejskie Stosunki Finansowo-Ekonomiczno-Prawne oraz na Uniwersytecie SWPS - Design Management.

Źródło: SEC Newgate CEE

www.secnewgatecee.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Etno Cafe: ziarna kawy stworzone przez influencerów
Z początkiem grudnia sieć Etno Cafe wprowadziła do sprzedaży limitowaną edycję ziaren kawy, które powstały we współpracy z popularnymi influencerami. Mieszanka została opracowana przez roasterów zgodnie ze wskazówkami internetowych twórców.
Proces produkcji Polskiej Wódki na muralu Tytusa Brzozowskiego
Na warszawskiej Pradze, w Muzeum Polskiej Wódki odsłonięto najnowszy mural autorstwa Tytusa Brzozowskiego. Tym samym wzbogacił on Szlak murali imienia artysty, którym Warszawska Organizacja Turystyczna zachęca do okrywania stolicy w niekonwencjonalny sposób. Znany z zamiłowania do Warszawy malarz, zobrazował tym razem proces produkcji Polskiej Wódki, zbierając w jeden...
OKK! - Droga do własnej pracowni
Podczas studiów architektonicznych młodzi adepci zdobywają głównie wiedzę techniczną i artystyczną. Często pomijane są zaś kluczowe aspekty dotyczące prowadzenia własnego biznesu. Po zakończeniu edukacji wielu absolwentów staje przed wyzwaniem - wiedzą, jak projektować, ale nie mają pojęcia, jak rozpocząć własną drogę w branży. Brak tej świadomości...
Polska pracownia Tremend z I Nagrodą w konkursie WAF 2023
Wnętrza Royal Tulip Warsaw Apartments zostały docenione na prestiżowym World Architecture Festival 2023 w Singapurze. Realizacja polskiej pracowni Tremend nie tylko znalazła się na konkursowej „krótkiej liście”, ale też pokonała pozostałe projekty z całego świata, zdobywając I Nagrodę w kategorii INSIDE –...
Rekordowa aktywność w branży eventowej
W tym roku firmy związane z szeroko rozumianym konsultingiem oraz organizacją wydarzeń przeżywają okres dynamicznego wzrostu. Dun & Bradstreet Poland na zlecenie ClickMeeting przeprowadziło analizę, z której wynika, że 40 proc. przedsiębiorstw związanych z eventami, wystawami oraz kongresami znajduje się w dobrej kondycji finansowej. Jednak pomimo polaryzującej sytuacji...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764