logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kerris Group Gazelą Biznesu

  PR 22.12.2020, przeczytano 710 razy

Agencja KERRIS Group została wyróżniona prestiżowym tytułem “Gazela Biznesu”. Otrzymują go firmy, które działają nieprzerwanie od co najmniej 2017 r., odnotowując wzrosty i osiągając przychody na poziomie 3-200 mln zł w każdym roku.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kerris-group-gazela-biznesu,389679,artykul.html

Dodatkowymi warunkami, które musi spełnić Gazela Biznesu, są brak strat i udostępnienie wyników finansowych umożliwiając ocenę kondycji przedsiębiorstwa przez organizatorów rankingu.

Jesteśmy dumni, że przyjęta przez nas strategia rozwoju, polegająca na byciu jak najbliżej biznesu klienta i kwestionowaniu status quo, ma również odbicie w naszych wynikach finansowych. To najlepszy dowód na to, jak wysokie jest na rynku zapotrzebowanie na prawdziwych partnerów, a nie jedynie wykonawców briefu - powiedział Mikołaj Szymański, CEO KERRIS Group.

Gazele Biznesu to najstarszy i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

W tegorocznej edycji rankingu znalazły się 4733 firmy z całej Polski, KERRIS Group sklasyfikowano na 186 lokacie.

Źródło: KERRIS Group

www.kerrisgroup.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Dentsu X z działaniami mediowymi dla marki Tom Ford
Wystartowały działania promujące luksusowe kosmetyki i zapachy od Tom Ford Beauty, w tym NOIR EXTREME PARFUM. Za realizację działań mediowych odpowiada agencja dentsu X (dentsu Polska).
Erecruiter wybiera Kohe
Studio KOHE zostało wybrane do współpracy przez eRecruiter (część Grupy Pracuj), dostawcę platformy do zarządzania rekrutacjami. KOHE odpowiedzialne było za całościowe opracowanie strony www.erecruiter.pl
Havas PR Warsaw, jako partner, wspierał tegoroczną edycję badania prowadzonego przez Francusko-Polską Izbę Gospodarczą. Celem badania było poznanie skali zaangażowania firm w działania z zakresu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.
Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch...
Łukasz Plona chief technology officerem w Cube Group
Łukasz Plona objął stanowisko chief technology officera w Cube Group. Będzie odpowiedzialny za rozwój realizowanych w agencji projektów technologiczno-analitycznych oraz wprowadzanie innowacji.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2022 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764