logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Koncepcja Sharp/Nec na ISE 2023

  PR 08.12.2022, przeczytano 307 razy

Sharp NEC Display Solutions Europe będzie uczestniczyć w targach Integrated Systems Europe (ISE) 2023, w dniach od 31 stycznia do 3 lutego, wystawiając się na stoisku E600 w hali 3 w Fira Barcelona w Hiszpanii. To kolejny rok, gdy Sharp/NEC podzieli się z uczestnikami targów swoją ekspercką wiedzą i doświadczeniem wynikającym z połączenia dwóch wiodących japońskich marek pod jednym szyldem prezentując produkty, rozwiązania i usługi, które przynoszą użytkownikom benefity przez długie lata. Hasłem przewodnim Sharp/NEC będzie w tym roku: Experience a lasting vision.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/koncepcja-sharp-nec-na-ise-2023,398282,artykul.html

Sharp/NEC zaprezentuje najnowsze rozwiązania wizualne i technologie dla spotkań i współpracy w hybrydowych środowiskach pracy, transportu, handlu detalicznego, szkolnictwa wyższego i rekreacji oraz sektora security i control room, wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania Hiperwall. Przedstawione zostaną również usługi dodatkowe, takie jak Sharp/NEC Training Academy, nowe możliwości e-learningu, a także oferta profesjonalnych usług w ramach programu ServicePlus.

- Ostatnie lata to czas ogromnych zmian - mówi Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management w Sharp NEC Display Solutions Europe. - Na ISE zademonstrujemy, jak nasza ekspercka wiedza i doświadczenie sprawiają, że Sharp/NEC jest najbardziej zaufanym doradcą, jeśli chodzi o rozwiązania i usługi AV. Szczególnie w czasach takich jak obecne, kiedy doświadczamy kryzysu energetycznego, zrównoważony rozwój stał się decydującym czynnikiem przy zakupie i użytkowaniu Digital Signage. Jako producent urządzeń zużywających energię elektryczną, czujemy odpowiedzialność i na ISE pokażemy nasze zaangażowanie w długotrwałe, wysokiej jakości, zrównoważone profesjonalne produkty do wyświetlania obrazu.

Źródło: Sharp NEC Display Solutions Europe GmbH

www.sharpnecdisplays.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Nowości Epson na Promo Show 2023
Już wkrótce startują targi Promo Show 2023 – tym razem spotkamy się w Warszawie 8 i 9 lutego. W trakcie tegorocznej edycji targów Epson zaprezentuje szerokie portfolio modeli, w tym najnowsze rozwiązania przeznaczone dla producentów reklamy, wydruków fotograficznych czy branży tekstylnej. Nie może tam zabraknąć wszystkich tych, którzy planują...
Panasonic rozszerza ofertę monitorów dotykowych prezentując serię EQ2-PCAP
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na intuicyjne technologie współpracy, Panasonic Connect Europe rozszerzył ofertę monitorów dotykowych 4K, prezentując najlepszą w swojej klasie serię EQ2-PCAP. Dzięki sześciu rozmiarom ekranów - od 43 do 86 cali - te wysokiej jakości interaktywne monitory z pojemnościową technologią dotykową sprawiają, że...
Już jutro startuje Promo Show – Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku
Już jutro rozpoczną się Międzynarodowe Targi Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8 i 9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy.
Fachowiec w… konfesjonale, czyli kolejna odsłona kampanii Atlasa
Atlas wchodzi w kolejną fazę komunikacji związanej z nowym Gruntem NKP. To innowacyjny produkt, który dzięki swoim właściwościom nie kapie, nie chlapie i zapewnia w 100 proc. czystą pracę. Nawiązując do możliwości gruntu, ale także haseł kampanii, firma przygotowała spot, którego akcja dzieje się w… konfesjonale, a głównymi postaciami są Fachowiec...
Medallia wspiera Schneider Electric w zwiększaniu satysfakcji klientów dzięki przekazaniu spersonalizowanych informacji pracownikom w czasie rzeczywistym
Medallia nawiązał współpracę z firmą Schneider Electric, aby zmodernizować proces zbierania, mierzenia i zarządzania satysfakcją klientów. Koncentrując się na uwagach odbiorców, Schneider Electric wdrożył innowacyjne sposoby wspierania działań związanych z ich obsługą oraz satysfakcją poprzez zmianę sposobu postrzegania podróży klienta.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764