logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Konkurs na projekt systemu identyfikacji wizualnej Expo 2012 we Wrocławiu

   28.08.2006, przeczytano 7120 razy
ilustracjastrzałka
Wrocławski ratusz Adam Cebula

Biuro Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego Wrocławia zaprasza do udziału wszystkich zainteresowanych i zakłada, że dzięki ich propozycjom uda się stworzyć interesującą, czytelną, funkcjonalną, elegancką i nowoczesną markę tego wielkiego przedsięwzięcia.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/konkurs-na-projekt-systemu-identyfikacji-wizualnej-expo-2012-we-wroclawiu,4367,artykul.html

Uczestnicy konkursu muszą zgłosić m.in.: projekty druków korespondencyjnych, kopert, wizytówek, identyfikatorów, teczek, naklejek, gadżetów, elementów identyfikacyjnych i reklamowych (plansze, tablice, kasetony, flagi itd.). Trzeba przy tym uwzględnić istniejącą linię graficzną materiałów, które promują Wrocław.

Termin składania prac upływa 31 sierpnia 2006 r. Ocena zostanie przeprowadzona przez jury, złożone z pracowników Urzędu Miejskiego Wrocławia i wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych.

Laureat nagrody głównej otrzyma 15 tys. zł; dla autora, który zajmie drugie miejsce przewidziano 2,5 tys. zł; trzecia nagroda wyniesie 1 tys. zł. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 15 września 2006 r.

Regulamin (m.in.: dokładny zakres i wymagana forma prac, prawa i obowiązki uczestników i organizatorów oraz niezbędne załączniki) można uzyskać w Biurze Współpracy z Zagranicą Urzędu Miejskiego Wrocławia: tel. 717 77 81 04, 717 77 82 61, 717 77 73 36; www.wroclaw.pl

Źródło: Instytut Wzornictwa Przemysłowego
www.iwp.com.pl

Zdjęcie na licencji GNU Free Documentation License

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
,

JAKI jest sens podawania takiego newsa na 3 dni przed terminem składania prac? Bo ja sensu nie widzę.

avatar użytkownika
,

Dokładnie, powinni wcześniej informować przynajmniej z 2 miesiące wcześniej.   

avatar użytkownika
,

Chętnie opublikowalibyśmy informację wcześniej, gdyby do nas dotarła. Organizatorzy opublikowali informację o konkursie 1 sierpnia - też dość późno, a do serwisu IWP trafiła dopiero 25 sierpnia. Mogliśmy oczywiście nie publikować jej wogóle, ale uznaliśmy, że jest ciekawa nie tylko dla tych, co chcą wziąć udział, ale po prostu - jako informacja że taki konkurs się odbywa.

Najnowsze w tym dziale

Konkurs na pamiątkę regionu Warmii i Mazur 2019
Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego zaprasza do udziału w kolejnej edycji konkursu na „Pamiątkę regionu Warmii i Mazur”. Celem konkursu jest pozyskanie pamiątki, która kojarzy się z regionem, symbolizuje jej kulturę, tradycje regionalne i zwyczaje. Do wygrania jest 5 tys. zł brutto, prace można przesyłać do końca czerwca.
Grotowski. Elementarz - Konkurs na 4 gadżety
Instytut im. Jerzego Grotowskiego ogłasza konkurs na projekt graficzny kompletu 4 gadżetów: torby, notesu, bidonu oraz ołówka, które stanowić będą spójną całość. Konkurs realizowany jest w 20. rocznicę śmierci Jerzego Grotowskiego i stanowi część projektu „Grotowski. Elementarz”, w ramach którego refleksji poddajemy najważniejsze...
Redakcja magazynu „Kalejdoskop” ogłosiła konkurs na okładkę majowego numeru. Nagrodą jest publikacja pracy oraz honorarium autorskie.
Ambasada RP w Singapurze ogłosiła otwarty konkurs na zaprojektowanie logo "Polsko-singapurskiej przyjaźni" z okazji 50. rocznicy nawiązania stosunków dyplomatycznych między Rzeczpospolitą Polską a Republiką Singapuru.
Nabór na 11. edycję Bella Skyway Festival
Już jedenasty raz z rzędu, pod koniec sierpnia, Toruń zmieni się nie do poznania za sprawą świetlnych instalacji i zjawiskowych mappingów 3D. W ramach rozpoczynającego się naboru, artyści mogą zgłaszać swoje pomysły na instalacje, projekcje czy interaktywne świetlne działania. Projekty można przesyłać tylko do 28 lutego 2019 roku. Więcej informacji o tegorocznego...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764