logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Kool Things przedłuża współpracę z Razer

  PR 06.02.2023, przeczytano 357 razy

Agencja gamingowa Kool Things prolongowała umowę z Razer – wiodącą lifestylową marką dla graczy oraz pionierem rynku gaming hardware. Współpraca pomiędzy firmami trwa już 12 lat. W tym czasie agencja obsłużyła blisko 500 premier, a tylko w ostatnich 3 latach wsparła przedstawicieli mediów w stworzeniu niemal 2000 recenzji produktów marki Razer. Podpisana umowa przedłuża współpracę w zakresie PR w Polsce, Czechach, Słowacji, Turcji, Rumunii i na Węgrzech o kolejne 12 miesięcy.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/kool-things-przedluza-wspolprace-z-razer,398885,artykul.html

Współpraca pomiędzy firmami rozpoczęła się w 2010 roku, gdy Razer — pierwszy klient agencji — wprowadzał do swojej oferty BlackWidow, czyli swoją pierwszą klawiaturę mechaniczną skierowaną do grupy największych pasjonatów gamingu. W 2023 roku Razer jest już globalną marką lifestyle, aktywną w wielu kategoriach.

Kool Things niezmiennie towarzyszy marce Razer i wspiera jej sukces w międzynarodowym otoczeniu. Rozwój współpracy przez 12 lat inspirował agencję do rozszerzania oferty oraz integracji różnych dziedzin marketingu, pozwalając Kool Things zostać najbardziej doświadczoną agencją gamingową w regionie.

Agencja realizuje dla Razer usługi w zakresie PR produktowego i korporacyjnego, kierując komunikację do przedstawicieli mediów z sektora technologicznego, gamingowego i biznesowego.

Kompleksowa obsługa na wielu rynkach i wsparcie logistyczne

Razer jako marka lifestyle dla graczy korzysta też ze współpracy z agencją w zakresie logistyki i dostarczenia swoich produktów do liderów opinii, influencerów, dziennikarzy i przedstawicieli mediów w całym regionie. Dzięki swojej międzynarodowej sieci pracowników i współpracowników, Kool Things odpowiada za cały proces.

Działania w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech realizowane są z warszawskiej centrali firmy, a w Rumunii i Turcji, poprzez zespoły w Bukareszcie i Stambule.

Międzynarodowy zespół Kool Things

Od sierpnia 2021 roku koordynatorem zespołu Kool Things w zakresie działań public relations dla Razer jest Mateusz Bachłaj (PR Lead), a jego głównymi współpracownikami są: Mariusz Pietraszek (PR Manager), Jan Juskowiak (Junior PR Specialist), Murat Halilbeyoğlu (PR Specialist) i Jacint Erdei (PR Specialist).

Źródło: Kool Things sp. z o.o.

www.koolthings.com

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Change Serviceplan i Media Republic rozpoczynają czwarty rok współpracy z Mlekpolem
Spółdzielnia Mleczarska „Mlekpol” w Grajewie czwarty rok z rzędu powierzyła realizację kampanii serków śmietankowych „Łaciate” agencjom Change Serviceplan (Group One) oraz Media Republic (Group One).
Aleksandra Wojnicka Digital Directorem w Great Minds
Z początkiem marca 2023 r., Aleksandra Wojnicka awansowała na stanowisko Digital Director w ramach Grupy Garden of Words, Agencji oferującej usługi z zakresu 360°.
Trotec: objazdowa trasa laserowa oraz otwarcie nowego Showroomu w Bydgoszczy
W kwietniu 2023 firma Trotec organizuje dwa wydarzenia, które mają na celu dotarcie do klientów, przedsiębiorców i pasjonatów technologii laserowych w całej Polsce – wiosenną trasę laserową z urządzeniem Rayjet 50 oraz otwarcie nowego Showroomu w Bydgoszczy.
Agencja dentsu X z grupy dentsu Polska będzie odpowiedzialna za zakup mediów w TV i na VOD dla Clovin – polskiego producenta chemii gospodarczej. Pierwsze efekty współpracy mediowej będziemy mogli zobaczyć już w kwietniu.
Trwa kampania miodów Pan Mazur z influencerami
Marka Pan Mazur, producent wyjątkowej jakości polskich miodów, rozpoczął współpracę z influencerami przy promocji sprzedaży swoich produktów w sieci GORĄCO POLECAM. SMAKI Z PIEKARNI. Na kanałach social media obu spółek oraz Iluzjonisty Y i kucharza Piotra Ogińskiego publikowane są krótkie, lekkie, zabawne, ale też merytoryczne filmy związane z...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764