logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW

  PR 15.04.2019, przeczytano 355 razy
ilustracjastrzałka

Fomei wprowadza do oferty nowy model lampy LED. Lampa LED WIFI 240 RGBW to wydajny panel filmowy z wbudowanym dyfuzorem. Może świecić każdym kolorem światła ze spektrum RGB. Wszystkie parametry lampy można modyfikować przez protokół DMX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lampa-fomei-led-wifi-240-rgbw,382086,artykul.html

JEDNA LAMPA DO WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ

Panel Fomei LED WIFI 240 RGBW jest najbardziej wszechstronną lampą w ofercie Fomei. Ma najszerszy zakres regulacji temperatury barwowej, może też świecić każdym kolorem ze spektrum RGB. Lampa ma aż 240W, może być używana nie tylko jako światło efektowe, ale przede wszystkim jako główne źródło światła. Może być zasilana z sieci lub akumulatora. Ustawianie parametrów może odbywać się przez protokół DMX, bezprzewodowo lub przez moduł sterowania.

ilustracjastrzałka

WYDAJNA

Panel Fomei LED WIFI 240 RGBW ma maksymalną energię 240 Watt (odpowiednik 2400W halogen). Lampa ma duży rozmiar 630 x 590 mm. Kąt padania światła wynosi 120', który można zawęzić dołączonym plastrem miodu (grid) do 65’ .

ZMIENNY KOLOR ŚWIATŁA

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może świecić każdym kolorem ze spektrum RGB. Zakres regulacji dla R, G i B wynosi od 0 do 255. Panel ma również tryb bi-color, w którym można regulować temperaturę barwową światła od 2700K do 9999K.

ilustracjastrzałka

WBUDOWANY DYFUZOR

Dzięki wbudowanemu dyfuzorowi lampa świeci miękkim światłem, idealnym do większości zastosowań na planie filmowym.

MOBILNA

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może być zasilana z akumulatorów Sony V-Mount. Jest to idealne rozwiązanie na plany filmowe bez dostępu do sieci 230V. W zestawie znajduje się torba transportowa na panel i wszystkie akcesoria.

ilustracjastrzałka

ŁATWE STEROWANIE

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może być sterowana przy użyciu protokołu DMX (złącze RJ-45) lub dołączonego do zestawu, bezprzewodowego pilota.

ilustracjastrzałka

GOTOWA DO PRACY

Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych akcesoriów, lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW jest gotowa do pracy po wyjęciu z pudełka. W zestawie znajdują się dwa plastry miodu (metalowy i materiałowy), wrota, pilot bezprzewodowy, moduł sterowania, mocowanie na akumulator typu Sony V-Lock, zasilacz sieciowy oraz torba transportowa.

ilustracjastrzałka

DANE TECHNICZNE

 

LED WIFI 240 RGBW

Energia

240W

LUX (5600K)

0,5m/18200; 1m/5830; 2m/1710

CRI

95

Kąt padania światła

120’, z plastrem miodu: 65’

Regulacja jasności

0%-100%

Ilość diod LED

768 white, 768 yellow, 720 RGB

Brak efektu migotania

TAK

Temperatura barwowa

2700K – 9999K

Sterowanie bezprzewodowe

TAK

Zasilacz sieciowy

TAK

DMX

TAK, RJ-45

Wymiary

63 x 59 x 15 cm

Waga

Lampa 8 kg; moduł sterowania 3,3 kg

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: MEDIKON POLSKA Sp. z o.o.

www.medikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Traffic Design: Redesign orłowskiego targowiska
Szyldy i zewnętrzna identyfikacja wizualna to nie tylko bolączka głównych miejskich ulic. Tym razem Stowarzyszenie Traffic Design na warsztat weźmie popularne wśród gdynian targowisko na placu Górnośląskim.
Agencja reklamowa Hand Made wygrała przetarg na launch nowych produktów marki Amway.
Serviceplan Health, międzynarodowa grupa specjalizująca się w komunikacji marketingowej produktów i usług w kategorii zdrowia i zdrowego stylu życia, wchodzi na rynek polski. Biuro w Warszawie będzie odpowiedzialne nie tylko za rozwój kompetencji grupy na lokalnym rynku, ale będzie także odgrywać rolę regionalnego hubu SP Health.
„Łazienki polecane przez życie” – wiosenna odsłona kampanii marki Cersanit
Ruszyła kolejna odsłona kampanii wizerunkowej Cersanit pod hasłem „Łazienki polecane przez życie”. W ramach kampanii marka wykorzystując wieloletnie doświadczenie, a także specjalistyczną wiedzę –chce budować świadomość i inspirować Polaków do działania i tworzenia indywidualnej łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem najwyższej jakości...
Mimaki na targach Fespa 2019
Firma Mimaki Europe, producent drukarek atramentowych i systemów tnących, poinformowała dziś, że zamierza zainspirować klientów do odkrywania twórczych, innowacyjnych, dochodowych możliwości w futurystycznej atmosferze na targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, Niemcy – 14-17 maja 2019 roku). Pod hasłem „Wyobraź sobie przyszłość...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764