logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW

  PR 15.04.2019, przeczytano 444 razy
ilustracjastrzałka

Fomei wprowadza do oferty nowy model lampy LED. Lampa LED WIFI 240 RGBW to wydajny panel filmowy z wbudowanym dyfuzorem. Może świecić każdym kolorem światła ze spektrum RGB. Wszystkie parametry lampy można modyfikować przez protokół DMX.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/lampa-fomei-led-wifi-240-rgbw,382086,artykul.html

JEDNA LAMPA DO WSZYSTKICH ZASTOSOWAŃ

Panel Fomei LED WIFI 240 RGBW jest najbardziej wszechstronną lampą w ofercie Fomei. Ma najszerszy zakres regulacji temperatury barwowej, może też świecić każdym kolorem ze spektrum RGB. Lampa ma aż 240W, może być używana nie tylko jako światło efektowe, ale przede wszystkim jako główne źródło światła. Może być zasilana z sieci lub akumulatora. Ustawianie parametrów może odbywać się przez protokół DMX, bezprzewodowo lub przez moduł sterowania.

ilustracjastrzałka

WYDAJNA

Panel Fomei LED WIFI 240 RGBW ma maksymalną energię 240 Watt (odpowiednik 2400W halogen). Lampa ma duży rozmiar 630 x 590 mm. Kąt padania światła wynosi 120', który można zawęzić dołączonym plastrem miodu (grid) do 65’ .

ZMIENNY KOLOR ŚWIATŁA

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może świecić każdym kolorem ze spektrum RGB. Zakres regulacji dla R, G i B wynosi od 0 do 255. Panel ma również tryb bi-color, w którym można regulować temperaturę barwową światła od 2700K do 9999K.

ilustracjastrzałka

WBUDOWANY DYFUZOR

Dzięki wbudowanemu dyfuzorowi lampa świeci miękkim światłem, idealnym do większości zastosowań na planie filmowym.

MOBILNA

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może być zasilana z akumulatorów Sony V-Mount. Jest to idealne rozwiązanie na plany filmowe bez dostępu do sieci 230V. W zestawie znajduje się torba transportowa na panel i wszystkie akcesoria.

ilustracjastrzałka

ŁATWE STEROWANIE

Lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW może być sterowana przy użyciu protokołu DMX (złącze RJ-45) lub dołączonego do zestawu, bezprzewodowego pilota.

ilustracjastrzałka

GOTOWA DO PRACY

Nie ma potrzeby kupowania dodatkowych akcesoriów, lampa Fomei LED WIFI 240 RGBW jest gotowa do pracy po wyjęciu z pudełka. W zestawie znajdują się dwa plastry miodu (metalowy i materiałowy), wrota, pilot bezprzewodowy, moduł sterowania, mocowanie na akumulator typu Sony V-Lock, zasilacz sieciowy oraz torba transportowa.

ilustracjastrzałka

DANE TECHNICZNE

 

LED WIFI 240 RGBW

Energia

240W

LUX (5600K)

0,5m/18200; 1m/5830; 2m/1710

CRI

95

Kąt padania światła

120’, z plastrem miodu: 65’

Regulacja jasności

0%-100%

Ilość diod LED

768 white, 768 yellow, 720 RGB

Brak efektu migotania

TAK

Temperatura barwowa

2700K – 9999K

Sterowanie bezprzewodowe

TAK

Zasilacz sieciowy

TAK

DMX

TAK, RJ-45

Wymiary

63 x 59 x 15 cm

Waga

Lampa 8 kg; moduł sterowania 3,3 kg

ilustracjastrzałka

ilustracjastrzałka

Źródło: MEDIKON POLSKA Sp. z o.o.

www.medikon.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

TFP Grafika – innowacyjność w druku 3D – pozwól się zaskoczyć
Producent display’ów, opakowań i materiałów POS zaprezentuje się premierowo na FestiwalMarketingu.pl z nowoczesną drukarką 3D MassiVit 1800 PRO - pionierskim rozwiązaniem druku wielkoformatowego 3D dla komunikacji wizualnej.
Kampania społeczna „Od początku”
66% Polaków jako główną przyczynę aborcji postrzega brak wsparcia kobiet w ich najbliższym otoczeniu wynika z badań Fundacji CitizenGO, która rozpoczyna nową ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem: “Od początku”.
A digital na to: KFC
Dziś nasi eksperci zespołu digital na warsztat wzięli wirtualnego influencera KFC - Colonela Sandersa.
Włodzimierz Schmidt ponownie wybrany na Prezesa Zarządu IAB Europe
Włodzimierz Schmidt, Prezes Zarządu Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, został ponownie wybrany na stanowisko Prezesa Zarządu IAB Europe – europejskiej organizacji, która skupia swoje działania wokół rozwoju reklamy cyfrowej i edukacji rynku w zakresie potencjału tego sektora. Będzie kierował pracami organizacji do 2021 roku.Włodzimierz...
PGE sponsoruje Zofię Klepacką, multimedalistkę windsurfingu, od 2012 r. i ceni jej sukcesy sportowe. PGE jest sponsorem sportowca, a opinie Zofii Klepackiej są jej opiniami prywatnymi, dlatego – w odniesieniu do spekulacji medialnych – spółka informuje, że nie podejmowała działań mających na celu ograniczenie aktywności medialnej Zofii Klepackiej.  
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2019 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764