logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Laureaci konkursu „Postaw na Stojak” wybrani

   18.07.2013, przeczytano 5538 razy
ilustracja

Spośród rekordowej puli ponad 1700 nadesłanym zgłoszeń stojaków rowerowych jury konkursowe wybrało laureatów w dwóch kategoriach. Nagrodę główną zdobyła Magdalena Falkiewicz, ze swoich rewolucyjnym projektem „Przypinacz” i to do niej trafi 10 000 zł.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/laureaci-konkursu-postaw-na-stojak-wybrani,19288,artykul.html

Pozostałymi laureatami w kategorii PRO, której założeniem było zaprojektowanie profesjonalnego stojaka wraz ze specyfikacją wykonania i montażu, okazali się Maciej Własnowolski, który zajął drugie miejsce oraz Tomasz Chodnik na miejscu trzecim. Za swoje projekty zostaną nagrodzeni kwotami 5 000 zł oraz 2 500 zł.

W kategorii PASJA wykazać mogli się wszyscy na co dzień nie związani profesjonalnie z designem, projektowaniem lub architekturą. Zwyciężyła LINIAPROSTA grupa projektowa zgarniając nagrodę w wysokości 5 000 zł.

Zbigniew Bronowski uplasował na miejscu drugim (3 000 zł), Sebastian Skowroński zajął miejsce trzecie (1 500 zł).

Wszystkie zwycięskie prace można obejrzeć na stronie konkursu: www.postawnastojak.pl

Konkurs to inicjatywa firmy McDonald’s Polska, a realizowany jest we ścisłej
współpracy i nadzorze merytorycznym Stowarzyszenia Twórców Grafiki Użytkowej.
Partnerem akcji jest także Stowarzyszenie Miasta dla Rowerów.

Źródło: STGU

www.stgu.pl

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz
brak ikonki
,

Przypinacz montowany jest za pomocą kołków i śrub .... a gdzie otwory na te śruby?
Dlaczego ich nie widać? Jak coś takiego mogło wygrać ?????

avatar użytkownika
,

Może to Photoshop ;-)  

avatar użytkownika
,

A może poprostu kotwa chemiczna? wkładasz i zastyga ....   

avatar użytkownika
,

podobno na sztuce nie trzeba się znać znać a należy ją czuć, więc ja czuję (co nie znaczy, że coś o sztuce wiem), że jakbym miał rower to do stojaka z III miejsca bym podjechał, bo ciekawy, oryginalny i zajeb... funkcjonalny - tyle możliwości podpięcia bicykla... ale ja to się nie znam i roweru nie mam, bo gdzie kupić rower dla chłopa ze 120 kg żywej wagi :)

avatar użytkownika
,

Eeeee tam ... znalazło by się coś pewnie ... ja tam mam Gianta jakiegoś 10 letniego i jakoś tyle na nim właśnie przeworzę nawet z dzieciakiem na foteliku i jakoś daje radę ... wprawdzie profil opony się nieco zmienia jak zasiadam ale daje rade ;-)  

avatar użytkownika
,

Sama idea konkursu na stojak rowerowy jest fajna. Szkoda, że w tym wypadku (cyt. z Regulaminu) "Celem Konkursu jest wyłonienie osób, które najciekawiej zaprezentują swój projekt stojaka rowerowego."
Czyli nie liczył się sam projekt a jedynie atrakcyjny sposób jego prezentacji?
Poza tym, czy Przypinacz jest stojakiem? Gdzie tu ta rewolucyjność? Od wielu lat funkcjonują stalowe ucha osadzone w ścianach.
Nie podobają mi się zwycięskie projekty, były lepsze.
Słabo.

Najnowsze w tym dziale

12. edycja konkursu Dyrektor Marketingu Roku 2023 - pełne wyniki
Po raz 12. Kapituła Konkursu doceniła wybitnych liderów marketingu i komunikacji w Polsce, z pośród 183 nominowanych osób, nagrody przyznano w 41 kategoriach.
McCann Poland na 3. miejscu w Lions Creativity Report Rankings
W tegorocznym rankingu Cannes Lions International Festival of Creativity McCANN Poland znalazł się na 3. miejscu zestawienia najlepszych agencji kreatywnych w Europie, będąc w nim jedyną agencją z regionu CEE.
Nagroda Specjalna „Game Changer” dla kampanii profrekwencyjnych
Podczas Gali Innovation została przyznana Nagroda Specjalna „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku dla kampanii zachęcających do udziału w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Wśród nich znalazła się kampania „To Twój Wybór”, zainicjowana przez Fundację Batorego i Inicjatywę Głos Kobiet, współrealizowana przez VMLY&R. 
Agencja VMLY&R zdobyła cztery nagrody w konkursie Innovation 2023. Kampania The Art of Sex Ed zrealizowana dla marki Durex zdobyła dwie Złote statuetki i jedną Brązową. Ponadto kampania To Twój Wybór znalazła się wśród kampanii profrekwencyjnych uhonorowanych Nagrodą Specjalną „Game Changer” w kategorii Wydarzenie Roku. 
Polski projekt ze specjalną nagrodą Konkursu Nagroda Jamesa Dysona 2023
Właśnie ogłoszono wyniki Konkursu Nagroda Jamesa Dysona. W tegorocznej edycji przyznano trzy główne nagrody: główną międzynarodową nagrodę, nagrodę w kategorii Zrównoważony Rozwój oraz nagrodę za Projekt Humanitarny. Wytypowani przez sir Jamesa Dysona autorzy zwycięskich projektów otrzymają po 160 000 zł na dalszy...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764