logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mindshare Polska: Ford Focus grywalizuje użytkowników Xboxa

  PR 10.07.2014, przeczytano 710 razy
ilustracjastrzałka

Wystartowała nowa, globalna kampania amerykańskiego producenta samochodów Ford, angażująca użytkowników platformy Xbox. Na jej potrzeby opracowana została mini-gra EcoBoost, za pośrednictwem której konsumenci mogą zapoznać się z technologiami oferowanymi  w samochodach Ford Focus. Akcję realizuje dom mediowy Mindshare.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mindshare-polska%3A-ford-focus-grywalizuje-uzytkownikow-xboxa,22160,artykul.html

Koncern motoryzacyjny Ford od lat z powodzeniem aktywnie komunikuje się z szerokim gronem konsumentów. W rozpoczętej właśnie kampanii wizerunkowej, skierowanej do użytkowników konsoli  Xbox, promowane są wybrane technologie zastosowane w samochodach amerykańskiej marki. 

Osią działań jest dedykowana kreacja reklamowa umieszczona w prawym dolnym rogu głównego dashboardu platformy Xbox, za pośrednictwem której użytkownicy przenoszeni są do mini-gry EcoBoost. Osoby podejmujące wyzwanie marki, wcielają się rolę kierowcy samochodu wyścigowego Formuły Ford i otrzymują szansę wirtualnego przetestowania silnika 1.0L ECOBOOST, jednostki, która jako pierwsza w historii zdobyła trzy razy z rzędu tytuł ''Międzynarodowego Silnika Roku”. Po zakończeniu zmagań, gracze mają możliwość pobrania profesjonalnego kostiumu kierowcy Forda dla swojego avatara i porównania swoich wyników z innymi uczestnikami. Użytkownik może również obejrzeć dodatkowe materiały video przybliżające m.in. technologię Ford Active Park Assist czy też Active City Stop.

Grywalizacja, realizowana lokalnie przez Mindshare Polska, mocno zaangażowała polskich użytkowników. Na tle innych krajów, w których dostępna jest gra EcoBoost, Polska plasuje się w TOP3.

Przygotowaniem kreacji zajęła się firma Microsoft przy współpracy z zespołem Blue Hive. Treści powstały dzięki współpracy lokalnego zespołu agencji Wunderman oraz Blue Hive.

Źródło: Mindshare

www.mindshare.pl

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

Warka wprowadza na rynek produkt wykraczający poza segment piw bezalkoholowych. Nowe piwo to rewolucyjny mix orzeźwiającej Warki 0.0%, lemoniady, naturalnej kofeiny i ekstraktu z żeń-szenia. W sprzedaży pojawią się dwa nowe smaki: Mango i Cytrusy oraz Ananas i Marakuja. Pierwszy z nich właśnie trafił do sieci Biedronka, a pod koniec lutego obydwa produkty będą już dostępne w...
LG prezentuje swoje najnowsze wyświetlacze na targach ISE 2023 pod hasłem „Life, Be Bloomed”
Zaawansowane wyświetlacze LG, w tym ekran Micro LED 8K, prezentowane są na interaktywnej wystawie wraz z wciągającą sztuką multimedialną i cyfrowymi przestrzeniami dla różnych branż
Monitor graficzny Eizo Coloredge CS2400S
EIZO wprowadza do sprzedaży 24.1” monitor graficzny nowej generacji ze złączem USB-C
Doubleverify likwiduje pierwszy wielkoskalowy schemat oszustw dotyczących emitowania reklam na platformach audio
DoubleVerify, wiodąca platforma oprogramowania do pomiaru, danych i analiz mediów cyfrowych, ogłosiła właśnie odkrycie „BeatSting”, pierwszego wielkoskalowego schematu oszustw związanego z emisją reklam w zasobach reklamowych audio. Od czasu, gdy laboratorium DV Fraud Lab po raz pierwszy zidentyfikowało tę rodzinę oszustw w 2019 roku, szacuje się, że reklamodawcom ukradziono w...
Agencja Red8 wybrana przez firmę Velvet CARE do opracowania nowej platformy komunikacji dla swojej marki Velvet - lidera w kategorii markowych produktów higieny papierowej na polskim rynku.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764