logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Mobilne studio Ikea w Krakowie

  PR 26.09.2014, przeczytano 946 razy
ilustracjastrzałka

Na placu Jana Nowaka Jeziorańskiego w Krakowie zaparkowała nietypowa, dwupiętrowa ciężarówka. Wchodząc do jej środka, trafimy do w pełni urządzonych sypialni. Ten oryginalny pojazd to mobilne studio IKEA, promujące najnowszy katalog sklepu z wyposażeniem wnętrz.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/mobilne-studio-ikea-w-krakowie,22726,artykul.html

Do pojazdu, którego wnętrze zaaranżowano specjalnie na potrzeby IKEA, można wejść do 28 września w godz. 11:00 – 19:00. W środku znajdują się w pełni urządzone sypialnie. W jednej z nich czekają fizjoterapeuci, którzy pomogą m.in. w doborze materaca dostosowanego do indywidualnych potrzeb. Chętni mogą wziąć udział w sesji fotograficznej i otrzymać nowy katalog IKEA 2015 z własnym zdjęciem. Nie zapomniano też o atrakcjach dla najmłodszych, którzy mogą stanąć oko w oko z ogromnymi maskotkami popularnego brokuła i marchewki. Na sobotę i niedzielę przewidziano też warsztaty plastyczne.

- Mobilne Studio to część kampanii promującej nasz najnowszy katalog – wyjaśnia Magdalena Gorecka-Przepolska z IKEA Kraków – Ponieważ w tym roku koncentrujemy się na obszarach domu, w których odpoczywamy i przygotowujemy się na nowy dzień, postanowiliśmy też wyjść naprzeciw oczekiwaniom tych, którzy wstają skoro świt. Od 1 września w dni powszednie otwieramy sklep godzinę wcześniej, czyli o 9:00, a nasza restauracja zaprasza na śniadanie już od 8:00 – dodaje Magdalena Gorecka-Przepolska. 

Mobilne Studio to część kampanii promującej najnowszy katalog IKEA 2015. Kraków to szóste miasto po Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach, do którego zawita mobilne studio IKEA. Ostatnim przystankiem ciężarówki będzie Łódź.

Źródło: IKEA

PR - Tekst opublikowany bezpłatnie na podstawie promocyjnych materiałów prasowych. Redakcja nie odpowiada za jego treść.

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

210 wystawców i blisko 600 marek – trwa rejestracja na Promo Show
Wyjątkowo zapowiada się zbliżająca edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku PROMO SHOW. 8-9 lutego TOP Dostawcy spotkają się w EXPO XXI, mieszczącym się w samym sercu Warszawy, z gośćmi z ponad 20 krajów. 
Marka YOPE powierzyła spółce technologicznej Euvic 360 e-com (Grupa Euvic Performance), działania reklamowe związane z usługą display retargetingu.
Aldi promuje marki własne
ALDI promuje marki własne angażując wewnętrznych ekspertów. To prosty, ale trafiony pomysł. Kto najlepiej opowie o produkcie, o jego właściwościach, sposobach produkcji, smaku, aromacie, unikatowych cechach? Pracownik – ekspert, opiekun kategorii. Ekspert ALDI Poleca – pod takim hasłem w gazetkach online, na stronie internetowej i w sklepach startuje komunikacja...
Agencja martech & e-commerce connected SalesTube znalazła się w zestawieniu najszybciej rozwijających się firm magazynu Forbes. Należąca do Group One spółka zajęła 6. pozycję w Rankingu Diamenty Forbes 2023 w branży e-commerce, na liście liczącej ponad sześćdziesiąt firm.
Nowy projektor laserowy PV800UL od Sharp Nec
Sharp NEC Display Solutions Europe wprowadzi w marcu 2023 r. na rynek nowy projektor laserowy NEC PV800UL. Jaśniejszy projektor instalacyjny PV800UL i jego siostrzany model PV710UL mają kompaktową konstrukcję, oferują elastyczną instalację dzięki szerokiemu wyborowi obiektywów i innym kluczowym wbudowanym funkcjom, w tym obsłudze ProAssist ułatwiającej m.in. sterowanie i...
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2023 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764