logo
KURIER
Polska reklama i poligrafiaKURIER

Na Remadays kryzysu nie widać

   13.02.2009, przeczytano 1372 razy

W czwartek, w Warszawie zakończyły się trwające od 10 do 12 lutego Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2009 - największe międzynarodowe targi reklamy nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. Tegoroczne targi tradycyjnie obejmowały trzy główne bloki tematyczne: upominki reklamowe, out&indoor i technology w łącznej liczbie ponad 460-ciu wystawców.


Artykuł pochodzi z portalu Signs.pl: https://www.signs.pl/na-remadays-kryzysu-nie-widac,8512,artykul.html

Targi cieszyły się olbrzymią popularnością. W tym roku odwiedziło nas blisko 10 tysięcy zwiedzających – mówi Sławomir Giefing, prezes firmy GJC Inter Media, będącej organizatorem targów.

W ciągu trzech dni targowych, w halach wystawienniczych Expo XXI można było zapoznać się z najnowszymi pomysłami producentów i importerów upominków reklamowych, technologiami i materiałami drukarskimi, reklamą wielkoformatową, uzyskać informacje na temat możliwości kupna plotera najnowszej generacji, wybrać odpowiedni upominek dla klienta, a także znaleźć wykonawcę wybranego projektu.

Wystawcy zaprezentowali na swoich stoiskach m. in.: oryginalne, odważne pomysły oraz niekonwencjonalne artykuły reklamowe, billboardy, megaplakaty, reklamę świetlną jak również kompletne rozwiązania dotyczące reklamy w miejscu sprzedaży – ofertę materiałów POS, standów, systemów wystawienniczych, ekspozytur, stojaków i shelfinerów. Swoją ofertę zaprezentowały również firmy zajmujące się haftem reklamowym oraz najważniejsze wydawnictwa branżowe i portale internetowe.

Organizatorzy targów podkreślają, że targi stały się swego rodzaju forum, konsolidującym całą branżę reklamową i wspierającym jej rozwój. Taka formuła targów, stanowiących jednocześnie forum branżowe, została bardzo pozytywnie oceniona przez wystawców. Sądzę, że w tym kierunku będziemy zmierzać, organizując kolejne edycje targów RemaDays – mówi Sławomir Giefing, prezes Międzynarodowych Dni Reklamy RemaDays 2009.

Podczas targów przyznano nagrody Korony Reklamy, honorując w ten sposób najlepsze firmy w branży reklamowej. Trzeciego dnia targów został natomiast rozstrzygnięty konkurs Gifts Of The Year – nagrodzono w nim najlepsze i najciekawsze gadżety reklamowe.
Przedstawiamy listę laureatów w konkursie Korony Reklamy.


Kategoria producent
1 miejsce – Maxim
2 miejsce- Leszczyńska Agencja Wydawnicza
3 miejsce – B&B Produkt Słodycze Reklamowe

Kategoria importer
1 miejsce – Macma Polska
2 miejsce – Axpol Trading
3 miejsce -PAR Bakuła

Kategoria agencja reklamowa
1 miejsce - Spark Promotions
2 miejsce – Gemini Media
3 miejsce – Elwira

Kategoria out&indoor
1miejsce -Rodan
2 miejsce- Bonus Eurotech
3 miejsce -Forty

Kategoria technology
1 miejsce – Endutex
2 miejsce -Lynx
3 miejsce- Grawcom

Źródło: GJC Inter Media

REKLAMA

Komentarze

Zaloguj się i dodaj komentarz

Najnowsze w tym dziale

PLL LOT szuka strategicznej agencji reklamowej
Polska Grupa Lotnicza S.A., w imieniu Polskich Linii Lotniczych LOT S.A., ogłasza przetarg na wybór strategicznej agencji reklamowej do współpracy przy opracowaniu i realizacji kampanii wizerunkowej oraz bieżącej obsługi działań komunikacyjnych marki dla PLL LOT S.A.
Kampania „Europejskie pieczarki, ukryty skarb”
Zaplanowana w 2023 roku na trzy lata, dofinansowana przez Unię Europejską, kampania promująca spożycie grzybów w 9 europejskich krajach przynosi spektakularne efekty. Liczne krajowe inicjatywy, media lokalne i społecznościowe z Belgii, Francji, Niemczech, Węgier, Irlandii, Włoch, Holandii, Hiszpanii i Polski kierują uwagę konsumentów na niezaprzeczalne wartości, jakie...
Rusza kampania „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku”
Zdrowie i higiena oczu są kluczowymi elementami komfortu życia, niezależności i bezpieczeństwa w każdym wieku. Z badań przeprowadzonych w ramach kampanii „Twoje spojrzenie ma znaczenie. Niezależnie od wieku” wynika, że 81% seniorów odczuwa dolegliwości związane ze wzrokiem w codziennych sytuacjach, a aż 55% ma problemy z funkcjonowaniem z powodu niesprawności...
5. edycja E-commerce Trends Summit 2024
Generuj rekordowe zyski i podbijaj nowe rynki – zachęca najnowsza edycja konferencji E-commerce Trends Summit, skierowanej do osób związanych ze sprzedażą online. Wydarzenie odbędzie się 19 września w formule hybrydowej w Centralnym Domu Technologii w Warszawie. Na scenie wystąpią zagraniczni i polscy eksperci (nazwiska już wkrótce!). Organizatorem jest ICAN...
iPoster dołącza do firm członkowskich IAB Polska
iPoster to właściciel i operator największej w Polsce sieci Digital Out-Of-Home (DOOH) w segmencie galerii handlowych. W swojej ofercie posiada blisko 600 wysokiej jakości nośników typu totem i spectacular (wielkoformatowe nośniki digital) w 78 centrach handlowych w 47 miastach, w tym w Warszawie, Krakowie, Poznaniu czy Wrocławiu.
 
Signs.pl - Polska Reklama i Poligrafia © 1997-2024 ICOSWszystkie prawa zastrzeżone. ISSN 2657-4764